What I Got For Christmas

nedeľa 27. decembra 2015


Hi, babies!
Aj vám to zbehlo tak rýchlo? Dlhé dni a týždne som sa nevedela dočkať Štedrého večera a zrazu... máme už viac-menej po sviatkoch.
No posledných pár dní som si i tak užila najviac, ako to len šlo. Hoci nás za štedrovečerným stolom sedelo pomenej - keďže moji bratranci z Čiech ochoreli -, i tak to boli krásne Vianoce.
A keďže ja sama veľmi rada čítam tento druh článkov, rozhodla som sa vám ukázať, čo som si pod stromčekom našla ja.


Hoci tohto roku to už vyzeralo tak, že tajného Santu mať v triede nebudeme (keďže niektorí moji spolužiaci boli už proti), no i tak sa nazbieralo pár ľudí, ktorí nechceli túto tradíciu porušiť. Naše posledné spoločné triedne Vianoce si ma vytiahla Zuzka - a keď som videla túto krásu... Zatiaľ síce neviem, kam si túto nádhernú tabuľku zavesím, ale určite nájde svoje miesto.
Tomáš nás priam zasypal perníkmi a sladkosťami, no tie sme už doma - ako inak - zjedli; no okrem toho som dostala ešte krásnu sviečku v tvare srdca. Romanka a Korny mi urobili radosť s prekrásnym zápisníkom, sviečkou a magnetickým blokom s roztomilou sovičkou.


Keďže moji rodičia sa mne i sestrám už trochu boja kupovať len tak náhodnú kozmetiku - vsádzajú viac-menej na istotu - ako je napríklad špirála a čierna ceruzka. No moja mum pravdepodobne aj pozorne počúvala, keď som básnila nad sprchovým gélom s vôňou zeleného čaju, vôni Scent Essence a rúžovej ceruzke. Lak s flitrami som dostala od babky a nezaobišlo sa to aj bez čohosi sladkého od ďalších členov rodiny.


Už pár rokov ideme tesne pre Vianocami celá rodina na nákupy a rodičia nám so sestrami každej vyčlenia určitú sumu peňazí, za ktorú si máme kúpiť oblečenie.
Až doma som zistila, že takmer celú sumu som minula v Terranove, odkiaľ som si odniesla dve jednofarebné tričká v bielej a čiernej (tu), rifle (tu), šál (tu) a dva rovnaké svetre v hnedej a sivej farbe (tu), ktorú sú neuveriteľne mäkké, teplé a pohodlné. Hoci v H&M majú doteraz úžasné zľavy, našla som len jednoduché prstene (za 0.50 €!); a náušnice s roztomilými jašteričkami (tu) sú od mojej tety.


Čo sa kníh týka - už pár rokov dostávam vždy na Vianoce pokračovanie série V podzemí, no okrem toho som pod stromčekom našla aj tretí diel After a Búrlivé výšiny v angličtine. Rodičia ma tieto Vianoce veľmi potešili aj piatym albumom One Direction Made In The A.M.  a ich DVD This Is Us. Moje sestry moju malú prosbu o zápisník preniesli na úplne iný level a jeho prednú i zadnú stranu samy ozdobili obrázkami so všetkým, čo zbožňujem; no tiež mi dali malý diár a moje obľúbené Stabilo perá.


Najväčším darčekom, ktorý sme dostali spolu so sestrami, je nový notebook. Ten starý má už pár rôčkov a musí mať neustále pripojenú nabíjačku, no i tak nás to všetky tri veľmi prekvapilo, no ešte viac potešilo.

Nebudem na záver básniť o tom, ako Vianoce nie sú len o darčekoch - nehovorím, že to nie je pravda (pretože je), ale myslím, že každý z nás si uvedomuje, prečo si navzájom tieto drobnosti vymieňame.
Ja som nesmierne vďačná za každú jednu vec i drobnosť, pretože všetko mi to vyčarilo obrovský úsmev na tvári a ďakujem všetkým, s ktorými som mohla prežiť tieto krásne sviatky.

Verím, že ste si Vianoce naplno užili, že ich nezameniteľnú atmosféru cítite doteraz, užívate si zaslúžené voľno a tešíte sa na nový rok so všetkým, čo nám prinesie.

with all love.
bee.

tumblr | instagram | ask | bloglovin

23 komentárov

 1. Krásne darčeky:)
  Notebook vždy poteší!
  http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Wau. Ty si musela tento rok riadne poslúchať Haha. Ten lak je prekrásny a 1D vždy poteší:)

  SASHA´S LIFE

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tak zaprvé je krásné, že si ve třídě dáváte navzájem dárečky, myslím, že to takhle většina lidí nemá ;). A jinak jsi dostala krásné )a fotogenické!) dárky, 1D mě úplně uvrhly do nostalgie :D.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Pěkné dárky. :) Dostala jsem chut na kinder čokoládu, kterou jsem právě včera snědla. :-D
  lifestyle and beauty

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Veľmi sa mi páči, že si v škole vymieňate darčeky. Ja som tento rok (vlastne aj minulý) dala darček iba mojej kamarátke z triedy, ku ktorej mám najbližšie. Ale takéto vyťahovanie si mien by nám určite pomohlo zblížiť sa.
  Ten zápisník, ktorý ti spravili sestry je dokonalý veľmi sa mi páčia tieto osobné darčeky pretože vidno, že ťa tí ľudia naozaj poznajú a vedia čo máš rada :) Ten album je dokonalý a milujem najviac ten obal a aj to vnútro kde majú svoje odkazy :3

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Hezký článek a krásné věci, knížek není nikdy dost a z notebooku musíš mít opravdu velkou radost, užij si zbytek volna! :)
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť
 7. tiež milujem stabilo perá a sestry to so zápisníkom super vymysleli :) a tie knižky!! :) no aj tú kozmetiku by som brala :D

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Ani neviem, ktorá vec sa mi páči najviac. Všetky sú úžasné ♥ Aaa.. už viem! Ten zápisník od sestier. Je fakt fakt skvelý!

  31shadesofaubergine

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Nový notebook by potešil snáď každého (hlavne mňa :D) Práve si mi pripomenula ako som pred rokom bola v kine na This Is Us. Toľko fanúšičiek na jednej kope.Bolo to úplne šialené hlavne,keď nám po filme začali dávať plagáty a perá a jedno dievča ma dokonca uhryzlo za ruku :D Vtedy mi to nejako bolo jedno hlavne, že som mala plagát. Darčeky máš krásne. Tie knihy by som hneď začala čítať :D
  WITH GREY WOLF

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Krásne fotky a vážne notebook je skvelý!

  sydneysleek

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Ach, tak Tvoje sestry sú veľmi šikovné, ten zápisník sa im fakt vydaril - je krásny!

  Pozývam ťa na vianočnú Giveaway, ktorá práve prebieha na mojom blogu :)
  Hello, my name is Ev

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Super vecičky, najviac sa mi páčia prstienky a dekoratívna kozmetika z Avonu. :)
  http://rebelliouslily.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Krásné dárky jsi dostala!:))) Ten lak na nehty je dokonalej!♥

  CAPTURING MY LIFE blog

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Koľko knižiek si dostala. :3
  http://tobecreativehasnolimits.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 15. Koľko knižiek si dostala. :3
  http://tobecreativehasnolimits.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.