Two Thousand And Fifteen

štvrtok 31. decembra 2015


Znova to zbehlo, že? Pamätám si, ako som rok dozadu sedela za notebookom a snažila sa dať dokopy posledný článok v roku. Teraz mám však v hlave rovnaké prázdno, neviem, čo napísať a pokúšam sa spomenúť si na nejaké najdôležitejšie a najkrajšie okamihy tohto roka, no čím dlhšie takto uvažujem, nebolo ich málo.

 • každý jeden deň v roku som si na malé papieriky zapisovala všetky krásne udalosti, ktoré sa udiali (viac tu) a už sa neviem dočkať, kedy si ich všetky prečítam
 • ako maturitné predmety som si vybrala dejepis a geografiu, ktoré sú nesmierne ťažké, ale mám ich rada
 • prečítala cez 30 kníh
 • prerobila moju časť izby a som s ňou nadmieru spokojná
 • s rodičmi a sestrami som bola v Poľsku (a nie raz), v Prahe, Maďarsku a s celou rodinou v Chorvátsku a na tisícoch rôznych miest po Slovensku a Čechách
 • každú chvíľu som bola v Christianii alebo milovanej Čukoláde
 • od základov zmenila môj šatník
 • stretla mnoho úžasných ľudí
 • fotila a písala
 • vo februári sme boli s Korny a Romi v Košiciach, hneď nato v Bratislave, bez Korny, ale s Tomášom a Filipom v Prahe a pred pár dňami sme sa ja, Korny, Romi, Tomáš a Kajka konečne vybrali aj do Viedne (a fotky snáď uvidíte čoskoro)
 • mala najlepšiu stužkovú na svete
 • v auguste šla cez celé Slovensko za Michelle 
 • uvedomila si, že nesmiem zabúdať na šťastie samej seba
 • tento blog dosiahol viac ako 120 pravidelných čitateľov a takmer 40 000 kliknutí (ĎAKUJEM)
 • na Twitteri zdieľala všetky svoje pocity s ľuďmi, ktorí sú moja ďalšia rodina
 • nenechala moju kreatívnu stránku zapadať prachom
 • smiala sa a tešila z maličkostí
Ďakujem všetkým, ktorí prežili tento rok plný krásnych dní so mnou, ktorí mi ho spríjemnili a spravili ešte krajším, ktorí ma neustále robili šťastnou. Verím, že ste si ho rovnako veľmi užili a ste pripravení na ďalšiu dávku výziev v novom roku ♥.

with all love.
bee.

20 komentárov

 1. Určite si si rok 2015 užila najviac ako sa dalo:)
  A do toho ďalšieho ti prajem toho viac ako bolo v tom minulom, aby bol lepší a aby ti nechýbalo zdravie, šťatie a láska:)
  http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ja som rada, že poznám tvoj blog! mám veľmi rada tvoje články. tiež ti želám všetko naj naj naj v novom roku :) inak tá tvoja memory book a aj ten kalendár sú naozaj super, možno sa inšpirujem a začnem s niečím podobným . :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásny nový rok ti želam :) dnes som objavila tvoj blog a naozaj ma zaujal :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Bee♥, přeti Ti krásný vstup do nového roku 2016! Mě se tento rok opouští hodně špatně, protože jsem si ho užila na maximum a přinesl mi krásné zážitky. Bohužel mě připravil i o některé blízké, které mi už jen tak nikdo nevrátí. :( Roku 2016 se bojím, protože leden i hned začíná stresujícím zkouškovým obdobím, přičemž stres bude pokračovat až do března, kdy bude válčit s bakalářskou prací. A květen, červen možná i srpen budu zaplavená lejstry ke státnicím. Fuj!! Doufám, že budu mít dostatek sil a všechno zvládnu v klidu..:)
  FASHION & BEAUTY

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Mala si naozaj krásny rok a ja ti prajem aby aj ten ďalší bol rovnako úžasný a aby si zažila krásne chvíle. Aby si bola šťastná, zdravá, aby si mala okolo seba ľudí ktorých máš rada a jednoducho si išla za svojimi cieľmi a snami. ♥♥

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Musím povedať, že si toho precestovala pomerne dosť! Ja ti prajem taktiež všetko dobré a hlavne úspechy v škole, ktoré teraz budeme potrebovať;)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Krásně jsi to shrnula a jak to tak pročítám, tak jsi toho zvládla vážně hodně :) Cappuccino Lover

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Waw ten prvý bod ma naozaj dostal to si naozaj poctivo každý jeden deň si písala? Obdiv! :) prajem ti do nového roka len to najlepšie a nech je ešte úspešnejší a nech sa ti splnia všetky priania :)
  Me and my ART

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Tak to je skvelé! :) Blahoželám :-) A želám ti krásny nový rok :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Šťastn nový rok a spoustu splněných snů a přání :)
  in another galaxy

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Prajem Ti šťastný nový rok. V prvom rade šťastie, pretože vraj, keď sme šťastní, tak máme všetko. :) Ďalej Ti želám pevné zdravie, želám Ti lásku. No najmä veľa úspechov, od vybratia tej správnej vysokej školy,úspešnú maturitu a prijatie na vysokú školu. Nech rok 2016 prežiješ s ľuďmi, ktorí Ti vyčaria na tvári iba úsmev.

  Ďakujem Ti za všetko. Za to, že pri mne stojíš a za ten najkrajší darček, najdrahšia Bee.

  Tvoja Sunshine,
  Dária. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 12. aw toto bolo krásny článok, až ma rozcítili všetky tieto udalosti, či už tie drobné alebo dôležitejšie a donútilo ma to zamyslieť sa, koľko sa toho zas stalo mne.. :) -M.

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Já ti děkuju, že chodíš na můj blog a necháváš tam komentáře! Bez tebe by to tam bylo pustý a prázdný <3
  Přeju ti dvakrát tak lepší rok 2016! <333 :)))

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Držím palce, aby jsi maturitu zvládla :)
  Všechno nejlepší do nového roku i tobě ♥

  Zvu Tě na mojí Giveaway!

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 15. super clanek, hodne stesti do noveho roku:)

  PS: Zvu te na svoji giveaway, budu rada kdyz se pripojis zde: Bridge of Memories

  OdpovedaťOdstrániť
 16. V prvom rade, prajem ti všetko len to najlepšie v novom roku, hlavne aby sa ti darilo pri maturite a tiež pri výbere a prijímačkách na vysokú školu! :) Ani neviem, čo ti k tomuto článku napísať, pretože sa mi neskutočne páči a fakt netuším, k čomu prvému sa vyjadriť. :D

  31shadesofaubergine

  OdpovedaťOdstrániť
 17. Tak to vyzerá perfektne :) Naozaj ti želám len to najlepšie do nového roka a aby sa ti splnili všetky tvoje sny

  Pozývam teba aj tvojich čitateľov na moju extra MEGA GIVEAWAY (4 súťaže v 1) v ktorej si môžeš zasúťažiť o poukážky ale aj o viac ako 40 pruduktov z kozmetiky, knihy či šperky

  OdpovedaťOdstrániť
 18. Nápad s lístečky se mi moc líbí, asi to budu letos taky praktikovat :) A hodně štěstí v následujícím roce, ať zvládneš maturitu a všechno okolo toho. A hodně optimistických chvil, protože to je potřeba :)

  OdpovedaťOdstrániť
 19. Tiež som neustále sedávala v Christianii. Nechápem, že sme sa nestretli ani raz :D Taktiež ti teraz prajem všetko dobré do Nového roku. Aby si zvládla maturitu a všetko po čom túžiš aby sa ti splnilo. Dúfam, že si Silvestrovala poriadne. :D Ešte raz krásny rok 2016 :)
  WITH GREY WOLF

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.