Realash | After Three Months

štvrtok 10. decembra 2015


Hello!
Keďže sa všetci naši profesori snažia pred prázdninami stihnúť tak veľa, ako sa len dá, doslova sa topím v množstve povinností a neviem, čo skôr. Ale na celý tento mesiac som si rozplánovala články a som viac než len vďačná, že mnohé sa snažím písať v predstihu, lebo potom nemám sama zo seba zlý pocit, že blog zapadá prachom.
Ale dosť mojich nezmyselných kecov - dnes mám pre vás posledný článok do tejto mini série: update po trojmesačnom používaní séra na riasy značky Realash.

O tomto produkte ste si mohli prečítať už v TOMTO alebo TOMTO článku, ale ak ste ho ešte predtým nevideli či o ňom nepočuli, jedná sa o sérum, ktoré za obdivuhodne krátku dobu sľubuje dlhšie a hustejšie riasy.


Už na začiatku používania som nemala práve najkratšie riasy, preto som bola veľmi zvedavá na výsledky. No ako som už spomínala v článku po mesačnom používaní - bola som veľmi príjemne prekvapená. A moja spokojnosť s týmto produktom sa len znásobila.

Ak premýšľate o predĺžení rias, toto sérum môžem len a len odporúčať. Spĺňa všetko, čo sľubuje - zhusťuje, predlžuje, dokonca mi vďaka nemu začali rásť drobné riasy, celkovo mi stmavli a takmer prestali vypadávať. Ľudia z môjho okolia si túto príjemnú zmenu takisto všimli a ja seriózne premýšľam o tom, že si kúpim ďalšie balenie.

Čo hovoríte na výsledky? Premýšľali ste už nad kúpou tohto séra?

with all love.
bee.

Produkt mi na recenziu ponúkla značka Realash.

9 komentárov

 1. Je to úžasné. Asi si taky koupím

  OdpovedaťOdstrániť
 2. To je super, na fotkách je růst moc hezky vidět - už takhle mám ale řasy jako mrkací panenka, takže tenhle produkt nejspíš vynechám. Nicméně je dobré vědět, že opravdu funguje. :-)
  Definitely Different

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tak toto ma veľmi prekvapilo vyzerá to neskutočne úžasne a určite to stojí za to vyskúšať, keďže ja mám krátke riasy, čo ma dosť mrzí.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tak toto by sa mi zišlo. Vyzerá to úžasne. Vždy som si myslela, že podobné séra nepomáhajú, takže som ani nič neskúšala.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Páni tak to je vážně skvělý výsledek! Já si myslím, že moje řasy jsou dost husté i dlouhé takže jsem o nějakých sérech nepřemýšlela... Možná něco časem zkusím:)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Krásně řasy povyrostly.. :-) Mám sérum také a jsem nadšená.. :-)

  The World Of Makeup

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Wau, tak to je poriadny rozdiel :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Nikdy som neverila takýmto prípravkom, pretože som si nikdy nemyslela, že by niečo mohli spraviť ale tak toto je naozaj úžasné, vidieť tam neskutočný rozdiel - aj keď si mala riasy krásne aj pred tým, ale teraz vyzerajú, ako keby boli predĺžené.

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.