Christmas Playlist

pondelok 14. decembra 2015


Good evening ♥
Na začiatku tohto mesiaca, keď som rozplánovala články na každý druhý deň v tomto mesiaci a všetko mi krásne vychádzalo, som sa nevedela dočkať, kedy ich dám dokopy a vy budete mať čo čítať. Avšak chtiac-nechtiac sa znova dostávam do sklzu, rozpísané články a pamäťová karta vo fotoaparáte zívajú prázdnotou, zatiaľ čo povinnosti už v diári nemám kam zapisovať.
No nechcem, aby to tu len tak stálo a pevne verím, že počas tohto nabitého týždňa si nájdem čas na to, aby som pre vás niečo poriadne pripravila; no dnes to bude len môj vianočný playlist alebo pesničky, ktoré počúvam už dobrých pár dni neustále dookola.


Bez akých pesničiek si neviete predstaviť Vianoce?

with all love.
bee.

tumblr | instagram | ask | bloglovin

8 komentárov

 1. Haha, ako tak pozerám, náš vianočný playlist je takmer rovnaký :D
  Vianočné pesničky sú to jediné, čo posledné dni počúvam <3

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja teda teraz nemám čo písať. Nechcem ten blog zase nechávať len tak upadať, no na druhej strane sa nemôžem nútiť niečo písať, keď sa mi do toho nechce a potom by ten výsledok nestál za to. Ja na Vianoce najviac počúvam Caroll of the bells - od nejakého orchestra najlepšie, no a potom jednoznačne Happy Xmas od Johna Lennona. :) Akurát dnes, keď sme mali hodinu s jedným nemeckým učiteľom, presvedčili sme ho, aby sme si spievali koledy, tak sme si na tabuľu napísali nemecký text Tichej noci a on sa z nás len smial, ako nám to ide. POtom chcel, aby sme zaspiavali aj niečo po slovensky, no vôbec nám nerozumel. Ale bolo to milé, konečne taká vianočná atmosféra - v triede máme naskladanú celú výzdobu na vianočnú besiedku, takže sme to spievali tak meszi vločkami. Bolo to viac ako zaujímavé...:)

  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mariah Carey je tiež u mňa na playliste nutnosť! Tak isto aj Let it snow. Ach, presne preto milujem Vianoce... <3
  WITH GREY WOLF

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Obvykle kazdy rok po tom, co se podivam na Love Actually, tak si musim porad poustet vsechny pisnicky prave z toho filmu :D Ale jinak mam hrozne rada napriklad War is over od Johna Lennona, ktera je bohuzel nadcasova a stale aktualni.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Obvykle kazdy rok po tom, co se podivam na Love Actually, tak si musim porad poustet vsechny pisnicky prave z toho filmu :D Ale jinak mam hrozne rada napriklad War is over od Johna Lennona, ktera je bohuzel nadcasova a stale aktualni.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Bez tradičných vianočných pesničiek to už ani nejde :) V škole si ich už spievame týždeň a ja som čoraz viac nadšená z toho, že sa blížia Vianoce.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. U nás večšinou hrajú klasické vianočné koledy, ale tak občas to chce aj niečim oživiť, takže díky za tipy na pekné vianočné songy :)

  Zapoj sa do vianočnej súťaže o ceny v celkovej hodnote 100 EUR
  http://byfoxygreen.blogspot.sk/2015/12/vianocna-sutaz.html

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.