Christmas Dinner Outfit Ideas

streda 23. decembra 2015


Pamätám si, ako sme so sestrami ako malé už od začiatku decembra vo veľkom plánovali, čo si oblečieme na Štedrý večer. Potom nás to prešlo - a skončilo to tak, že sme dvadsiateho štvrtého behali po byte s tým, že si nemáme čo obliecť. Teraz sme kdesi medzi tým - a podľa mňa je to najideálnejšia voľba. Nemáte zoznam vyvesený na stene už pol mesiaca, ale aspoň máte chvíľku na poriadne premyslenie si outfitu na večer, na ktorý ste sa toľko tešili.


Christmas Eve | #01

Keďže Vianoce môžeme považovať aj za akýsi druh oslavy, prečo nezvoliť šortky s flitrami, ktoré všetko rozžiaria? V kombinácii s jednoduchým bielym topom a topánkami nepôsobia až tak šialene, no jednoznačne zaujmú. Tento outfit je vhodný ako na večer s rodinou, tak aj na príjemné posedenie s kamarátmi alebo vašou polovičkou.

Christmas Eve | #02

Ak si však nepotrpíte na žiadne špeciálne oblečenie na pri rozbaľovaní darčekov volíte pohodlnosť, čosi takéto je viac než len vhodné. V džínsoch a mäkkom svetri budete celý večer v teple, a ak zvykne chodiť oslavovať aj niekam von - hrubý kabát, rukavice a čiapka nesmú chýbať. Všetko - opäť - v nadčasovej čierno-bielej kombinácii, ktorá bude vždy vyzerať moderne, sofistikovane a nenáročne.

Christmas Eve | #03

Avšak ak trávite Štedrý večer v kruhu rodiny, kde sa všetci vyobliekajú, v šatách určite nestúpite vedľa. V dome či byte vám aj bez pančúch či dlhých rukávov nebude chladno. Bordová je farbou Vianoc, no v spojení s klasickou čiernou a striebornou vyniká v trochu inom uhle - no predsa vyzerá stále skvelo.

Čo si oblečiete na Štedrý večer?

with all love.
bee.

tumblr | instagram | ask | bloglovin

11 komentárov

 1. Ja som len v teplákoch aj počas večere :-D mOžno raz sa takto nahodím :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Dnes večer asi zvolím druhú možnosť, čiže pohodlie :) Skvelé outfity a tak isto článok.

  leuslifestyle.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ani neviem, ktorý outfit by som si z týchto troch vybrala, pretože všetky kombinácie sú skvelé :) Ja som sa tento rok rozhodla obliecť si vzorované vianočné nohavice a vločkový sveter :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ja som bola pri stole ako vianočný stromček, červené tričko a kaki zelené legíny - pohodlie nadovšetko! ;D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Me je na Stedry vecer nejsympatictejsi varianta svetr + dziny. Podle me mnohem lepsi citit se pohodlne nez se nastrojit do satu, ale samozrejme to je jen muj nazor a pro nektere rodiny je slavnostni obleceni samozrejmost :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Me je na Stedry vecer nejsympatictejsi varianta svetr + dziny. Podle me mnohem lepsi citit se pohodlne nez se nastrojit do satu, ale samozrejme to je jen muj nazor a pro nektere rodiny je slavnostni obleceni samozrejmost :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Na Štedrý deň som na sebe mala šaty jediná z našej rodiny :D (no zrejme to jediná tak prežívam)Dúfam že si mala krásne sviatky :)
  WITH GREY WOLF

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Nádhera! Ja som mala ako inak sukničku. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Ten problem sledný outfit sa mi páči najviac. Veľmi sa mi páčia topánky ale aj strih šiat. Zároveň veľmi rada nosím červenú farbu, takže je to niečo presne pre mňa

  Pozývam teba aj tvojich čitateľov na moju extra MEGA GIVEAWAY (4 súťaže v 1) v ktorej si môžeš zasúťažiť o poukážky ale aj o viac ako 40 pruduktov z kozmetiky, knihy či šperky

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.