You And I Can Stay Awake And Keep On Dreaming

utorok 10. novembra 2015


Deje sa toho neuveriteľne veľa, neuveriteľne rýchlo a ja mám pocit, že nestíham vnímať unikajúcu prítomnosť. Dívam sa do kalendára a nestačím sa diviť, ako to všetko beží, ako nám chvíle utekajú pomedzi prsty. Avšak, bohužiaľ, teraz veľmi nemám na výber a musím nechať veci plynúť tak, ako sú.


 • Na začiatku školského roku som krútila hlavou, či je vôbec možné si za sedem-osem mesiacov zopakovať učivo, ktoré ste inak preberali tri roky. Odpoveď? Je. Len mám chuť si otrieskať hlavu o stenu.
 • Nie je skutočne nič lepšie, ako keď sa ľudia radšej sťažujú a hľadajú každú drobnú chybičku než keby vám radšej povedali ďakujem.
 • Teším sa na stužkovú. Ale každý dňom v škole si prajem, aby radšej nebola. Mala by som pokojnejšie večery.
 • Nebuďte tým človekom, ktorý si myslí, že sa celý svet točí len okolo neho. Prosím.
 • Až som zabudla, aká úžasná je jóga. Lenže - bohužiaľ - nemám na ňu čas.
 • Lebo nemám čas nanič.
 • #MadeInTheAM #excited
 • Nemám veľmi v láske zimu, ale neviem sa dočkať Vianoc.
 • Naša úžasná škola ma nikdy neprestane udivovať. A kiežby som to myslela v dobrom.
 • To, že sa stmieva tak skoro, nemá absolútne žiadnu výhodu. Chce sa mi akurát tak spať.
 • Snažím sa opäť pridávať články každý druhý deň. Ale už to nie je také jednoduché. Jednak kvôli tomu, že hoci už mám nejaké nápady, nemám kedy písať, no najmä nemám kedy fotiť. Keď prídem domov, je už tma.

with all love.
bee.

tumblr | instagram | ask | bloglovin

13 komentárov

 1. Vo štvrtok píšeme test zo starovekého Ríma, pekne si mi to pripomenula;D Je to vážne zhon aj čo sa týka stužkovej, už tri dni v kuse cez vyučovanie nacvičujeme tanec a ja prídem domov úplne zničená s nechuťou učiť sa na skúšanie zo stredovekej filozofie, nuž nič neviem a akosi mi je to momentálne jedno. Ja sa na stužkovú viac bojím ako teším a úprimne závidím tým, ktorí to už majú za sebou. My to máme na konci mesiaca a to čakanie je ukrutné! Inak máš prenádhernú farbu šiat! A tá čipka! Chcela by som ťa v nich vidieť ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Přeji hodně sil, také toho máme tenhle rok nějak přespříliš :(
  The Colorful Blog

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Môj mozog na 90% vyplňuje nemčina, takže je pre mňa dosť ťažké napísať nejaký článok, ktorý by mal zmysel bez toho, aby mi v hlave každá druhá veta nenapadla po nemecky. Okrem toho nemám nápady a štve ma to. Dobre, nie je to také ťažké, ako bude pred maturitou, ale pomohlo mi niekoľko vecí: každý deň sa snažím chodiť spať maximálne o deviatej, aby som sa lepšie vyspala na ďalší deň - a je to super. Počúvam viac hudby, ktorá ma neuveriteľne upokojuje - ale dokáže vo mne vyvolať aj iné pocity... No a tá jóga (u mňa beh). Bolo by fakt dobré, keby si si na to našla čas aspoň raz za týždeň - hoci ty to vieš, len keď ten čas nie je, tak sa to niekedy nedá. :( Ale ja sa pri behu na čerstvom vzduchu vždy zo školy spamätám a tak...:)
  Inak šaty na stuškovú máš krásne, urob o tom potom nejaký článok - môj nápad. Uži si to a držím palce v škole! :)

  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tak to ťa veľmi obdivujem že si si dokázala zopakovať učivo za takú krátku chvíľu, ja keď som maturovala, mala som s tým veľký problém, no možno to bolo preto že ja som to učivo nikdy ani neovládala. :D Ja som sa na moju stužkovú tiež vobec netešila, no nakoniec to bol super večer, verím že aj ty to budeš tak cítiť. A tiež neznášam zimu, no na vianoce sa tiež teším! :D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Presne tak! Blbé stmievanie. Všetky svoje nápady na články by som zapísala na jednu (možno aj druhú) stranu A3. Vážne teraz už nie je čas nafotiť nič. Keď prídem domov o šiestej, o tom ani nehovorím. Všetko treba len nejako prežiť. Držím palce, aby ti nebuchla hlava :)
  WITH GREY WOLF

  OdpovedaťOdstrániť
 6. V prvom rade, šaty na stužkovú vyzerajú veľmi dobre, teším sa na fotky! :) Problém s jógou poznám aj ja. Už týždeň si hovorím, že musím pokračovať, no stále na to zabudnem/ nenájdem si na ňu čas, čo ma dosť mrzí :/

  OdpovedaťOdstrániť
 7. My sme mali stužkovú minulý víkend a musím povedať, že bola skvelá, najlepšia. Naozaj sa na ňu teš, uvidíš, že sa dobre zabavíte a bude to skvelý večer :) Fuu a neviem ani povedať, ako veľmi by som chcela začať cvičiť jógu alebo pilates, ale bohužiaľ, tiež na to nemám čas. Škola mi tento ročník zaberá všetok čas a teším sa, keď si nájdem aspoň chvíľku na blog. Najväčší problém s blogovaním je momentálne ten, že nemám kedy fotiť fotky, pretože chodím zo školy domov, keď je už zlé svetlo :/ A myslím, že som mala podobné topánky na stužkovej, ibaže v inej farbe:) Na Vianoce sa už tak tešííím ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Skvelé fotky! Inak, šaty aj topánky na stužkovú vyzerajú vážne skvelo :) Držím Ti palce a verím, že sa Ti v škole všetko vydarí tak, ako si to praješ ♥
  Hello, my name is Ev

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Taky mi přijde, že ten čas šíleně letí. Měla bych se učit na přijímačky, ale nemám vůbec čas.. i když vlastně pořádně nevím, co s tím časem dělám :D Jógu bych chtěla zkusit a nejlíp u ní i vydržet, snad se najde nějaký čas :)

  OdpovedaťOdstrániť
 10. OMG AKÝ MÁŠ NAZOR NA MADE IN THE AM?
  nedokážem sa vynadívať na tie šaty perfektne vyzerajú. tá farba, čipka, kamienky. musia byť dokonalé a dúfam, že potom uvidím nejakú fotku zo stužkovej :)

  OdpovedaťOdstrániť
 11. wau ty cvičíš jogu ? tak to ta chvalim :) len tak dalej !

  https://clodyteenmummy.wordpress.com/

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.