What's In My Bag | Autumn 2015

nedeľa 8. novembra 2015


Hi, loves!
Keď som začala hľadať, kedy som zverejnila posledný tento článok, celkom ma prekvapilo, keď som zistila, že to bolo rok dozadu. Základ síce ostal taký istý (mobil, peňaženka, kľúče...), no niektoré veci som už z kabelky vyhodila (napríklad kalkulačku a som rada, že už ju nemusím nosiť), iné zase pribudli.


Ako prvý je jednoznačne mobil. Dnes už sa bez neho ťažko pohnete, keďže v sebe skrýva množstvo dôležitých funkcií - a nie už len možnosť volať ako kedysi. Kľúče či peňaženka sú pre mňa ďalšou nevyhnutnosťou. Dáždnik považujú mnohí za obrovskú zbytočnosť, ale až počas dažďa zistíte, aký je potrebný (a až vtedy zistíte, koľko ľudí sa na vás krásne usmeje, len aby ste ich vzali k sebe). Takisto som akosi známa tým, že mám pri sebe vždy i nabíjačku a tiež nikdy neviete, kedy vám zídu i slúchadlá - preto mám pri sebe i tie. No a keďže som na jedno oko viac-menej slepá (na pravom mám dioptriu 2,5), bez okuliarov by som na tabuľu nedovidela.


Kedysi som mala asi tri rôzne malé taštičky, teraz mám už len jednu, v ktorej sú všetky drobnosti, ktoré by sa mi inak váľali po celej kabelke - gumičky do vlasov, lieky, zrkadlo či púder. Dezodorant je pri hodinách telesnej výchovy v škole nevyhnutnosťou, rovnako ako i krém, keďže mrazivé rána mi vysušujú ruky. Nosiť pri sebe hygienické a navlhčené utierky sa mi tiež len osvedčilo, a bez fľaše z vodou tiež byt neopúšťam - nech idem kdekoľvek.


Obale so sovami v sebe skrýva staré písomky, čisté papiere, kadejaké učebné pomôcky a i študijný preukaz do školy - jedným slovom veci, ktoré v škole potrebujem. Na diár nedám dopustiť a zapisujem doň všetko; no ak je to čosi dlhšie (napríklad poznámky k stužkovej), to už píšem do krásneho zápisníka s mačiatkom od Michelle. Samozrejme, peračník nesmie chýbať, lebo inak by som si nezapísala asi nič.

Toto je len taký hrubý základ - veci, ktoré so sebou nosievam vždy a všade. Inak mi kabelku zaťažujú i učebnice a zošity do školy, prípadne tá kopa smetia, ktorú tiež vláčim so sebou.

Čo máte v kabelke vy?

with all love.
bee.

tumblr | instagram | ask | bloglovin

17 komentárov

 1. Veľmi pekné,milé a hravé veci nosíš v kabelke :) Lahodí to oku :) Celkom ma zaujala jedna vec - nosíš nabíjačku v taštičke? Ak to dobre vidím z fotky, je to super nápad :)

  ladyminimalism.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem :)
   A áno, nosím - inak by sa mi všade možne zamotala a prinajhoršom i zničila, takže aspoň takto ju chcem nejako "ochrániť" :D

   Odstrániť
 2. Dáždnik tiež nosím vždy, lebo nikdy neviem, kedy začne pršať a kým by som prišla zo školy domov, bola by som celá premočená. Tiež mám inak jeden veľký obal, kde mám nejaké papiere, ale aj pravítko, index a podobné veci, ktoré síce v škole "mám mať" každý deň, aj keď ich možno nevyužívam. Takto sa mi aspoň neváľajú po taške. :) A máš všetky veci krásne - hlavne obal so sovičkami. Dobre to vyzerá. :)) A aj tak, máš omnoho lepšie usporiadanú tašku ako ja.

  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nosím podobné věci jako ty, hlavně se nemůžu obejít bez balzámu na rty a antibakteriálního gelu :) hezké fotky :)
  Denisse Beauty

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ja som si myslela, že nástupom na strednú školu sa zbavím množstva učebníc, ale žiaľ to tak nie je a tak mám obyčajnú školskú tašku, ktorá teda vôbec neobsahuje tak krásne farebné veci a keďže mi väčšinu miesta (vlastne celé miesto) zapĺňajú tie knihy a zošity, tak mám pri sebe len peňaženku, pitie, občas dáždnik, antibakteriálny gél, slúchadlá a občas balzam na pery. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Nějaký obal, jak máš na staré písemky a čisté papíry si musím pořídit! Zrovna staré písemky se mi povalují po batohu, kabelce, šuplících... Mám je fakt všude:D

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Myslím, že si do tohto článku zhrnula úplne všetko potrebné. A celkom ťa aj obdivujem, že to so sebou stále nosíš, pretože ja vždy na niečo takéto zabudnem. A tiež zväčša nosím malú tašku, do ktorej len tak tak vojde fľaša s vodou :D

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Takmer skoro všetky veci nosím stále pri sebe a keď nejakú náhodou zabudnem doma, tak som ako stratená, pretože ako naschvál je to práve tá, ktorú najviac potrebujem :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Krasne fotky :) Mam to dost podobne jako ty, uz dlouho se chystam take napsat takovy clanek, tak se k tomu snad brzy dostanu :D

  OdpovedaťOdstrániť
 9. ráda nahlížím do obsahu kabelky .) tento článek mám také připravený snad už od léta a nějak na něj zatím nedošlo :)

  líbí se mi tvůj zápisník :)

  Puntíkatý blog - přečteno: Žítkovské bohyně

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Brýle na tabuli také nosím, ale pořád je v jenom kuse zapomínám doma, ale diář naštěstí ne, bez něj bych se asi zbláznila :)

  OdpovedaťOdstrániť
 11. www.sperkovnictvi.cz - Krásné šperky se slevou 100,-Kč!!! Využij slevu 100,-Kč při nákupu nad 600,-Kč. Slevový kód – BGS . www.sperkovnictvi.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 12. jejo! som rada, že môj zápisníček našiel využitie:)

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Tak ta tvoje taška musí taky vážit několik kilo :D

  OdpovedaťOdstrániť
 14. v kabelke mám toľko vecí že ani neviem čo :D , ale teraz som si kúpila malú kabeločku a tam nosím diár, kľúče, peňaženku servítku KONEC :D

  https://clodyteenmummy.wordpress.com/

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.