The Best Night With The Best People

sobota 28. novembra 2015

Kronika, menovka na stôl, pohár, tortička a biela ruža, ktorú nám dali naši chlapci.

Chystali sme sa na to mesiace. Odpočítavali dni. Všetko nacvičovali, tisíckrát opakovali a trénovali. Hromadilo sa v nás napätie, stres, nervozita, no hlavne sme sa dňa, ktorý kedysi vyzeral byť na míle vzdialený, no keďže čas plynie ako voda a zrazu sa v kalendári objavil dátum, ktorý sme mali všetci vrytý do pamäti, nevedeli dočkať. A teraz je to všetko za nami.

RBK alebo s dvoma najúžasnejšími dievčatami na planéte.

Bol to jednoznačne jeden z najlepších dní v mojom živote. A hoci som trochu sklamaná, že zbehol až tak rýchlo, značí to to, že som si z neho užila každú sekundu.
No bol to večer, kedy sme ako trieda prejavili obrovskú súdržnosť a to, že sme skutočne jedna veľká rodina. Každý je iný a má iné názory - i preto sme sa posledných pár týždňov iba vkuse hádali a nevedeli sa dohodnúť -, ale včera v PKO, v budove plnej známych, no i neznámych tvárí rodičov, som sa cítila ako doma.

Záverečný tanec programu.

Všetko dopadlo na jednotku. Oficiálna časť bola úžasná a krásna, vyšiel i celý program, počas ktorého sme nemali absolútne žiadne technické problémy, no a i keď sme sa nezmestili do času a museli niektoré čísla škrtnúť, počuli sme naň len samé dobré a uznanlivé ohlasy. Nasmiala som sa už ako dávno nie, doteraz ma pri každom kroku bolia nohy (na jednu stranu z topánok, no hlavne kvôli tomu, že som celú noc skákala bosá), doma skladujeme nedojedené zásoby jedla i nedopitého alkoholu (takže šesť plných krabíc), som nesmierne unavená (spať som šla až o pol šiestej ráno), no šťastná.


Od dvadsiateho siedmeho novembra nosím už i ja hrdo svoju stužku pripnutú na kabáte, ktorá bude ostatným hovoriť, že som maturantka, no mne bude pripomínať úžasný večer a najmä skvelých ľudí, po boku ktorých som ho prežila.


with all love.
bee.

tumblr | instagram | ask | bloglovin

15 komentárov

 1. sranda ako ste skoro všetky zladené do modro biela :)) moja stužková bola pred 4 rokmi (11.11.11) a doteraz na ňu spomínam v dobrom a vrátila by som ju ( hoci iné vlasy, šaty, líčenie a topánky :D )

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak ti to moc preju, ze se to cele krasne vydarilo a at se ti dari i dal :) Ja jsem prestupovala, takze jsem o rok prisla a maturita me tedy ceka az pristi rok, tak jsem zvedava jak to bude vypadat :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ta královala modrá a biela.. a vyzeráto že ste aj boli niekde sále na zámku :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Super si to napísala! Tiež sme sa celé týždne handrkovali a nakoniec všetko vyšlo parádne a super sme sa zabavili :). Mali ste to v krásnych priestoroch a mali ste krásne šaty! :) Druhý post zo stužkovej, ktorý čítam a vidím, že tento rok vedie modrá :D, u nás to bola červená.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Nemůžu se vynadívat na to prostředí, vypadá to tam moc krásně, jak píše ZUY, jak na zámku ;). A když jsem viděla první fotku, hned mi na mysli přistála barokno a barokní účesy. Slušelo vám to, věřím, že úplně všem, a celkově to muselo být...prostě takové, jak píšeš - vaše.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Nemůžu se dočkat mojí stužkové ^-^ celkem závist při tomto postu hh ^^ Cappuccino Lover

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ani nevieš ako som sa tešila na tento článok, pretože som vedela ako sa na to všetko tešíš a bola som zvedavá, ako to dopadlo! :) Musím povedať, že si bola neskutočne krásna, tie šaty sú prekrásne, tá farba a čipka a veľmi sa ti hodia. Ako taká princezná ♥ Aj ten priestor vyzerá úplne rozprávkovo! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Hlavné je, že ste si to všetko skvelo užili! Ja som dnes spala iba 6 hodín, neviem si odlepiť mihalnice, ktoré mi tam dala kozmetička a vlasy mi stoja kade-tade, ale som rada, že to je za mnou! Už sa teším, kedy dostanem fotografie, aby som sa na ne mohla pozrieť a možno vám ich aj ukázať! Inak neskutočne ti to pristalo, vyzerala si nádherne ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 9. to je super, že ste si to tak perfektne užili! :) vidím, že tento rok vedie modrá . máš veľmi pekné šaty :)

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Už som sa na tento článok tešila. Bola si krásna, šaty ti pristali a mala si skvelý účes. Vždy si tak hovorím, že už sa na to teším, no mne to teda bude trvať ešte štyri roky, kým budem mať stužkovú. Práve takéto akcie spájajú kolektív a uceľujú ho a ja to mám rada. Vidno, že ste si to užili. Inak tie priestory sú tiež krásne. Keď sa teda všetko podarilo, muselo to byť super, no je jasné, že aj keby sa vám to tam všetko pokazilo, určite by ste si to úžasne užili, lebo by ste boli všetci pokope a tak... :))

  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Krása! A tá atmosféra <3 Musela si si to tam riadne užiť! A ešte k tomu máš aj krásne šaty! :)
  WITH GREY WOLF

  OdpovedaťOdstrániť
 12. jéééj, bola si krásna :) ja keď si spomeniem na tú našu stužkovú, tak sa až smejem, ako to bolo dávno pradávno :D a modrá fakt nejako vedie :)

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Mala si krásne šaty. :) Ja to už mám tiež za sebou a bolo to úžasné! Jediná vec, ktorá ma mrzí je, že to prešlo tak rýchlo.. Mne to pripadalo, akokeby celá noc trvala 2 hodiny, ale bolo to skvelé <3

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Krásne vám to tam vyzerá :D
  Plus ty si vyzerala naozaj krásne, od šiat (aj ja som mala modré na stužkovej) až cez vlasy :) Máš krásny účes inak ak si bola u kaderníčky tak blahoželám vydarilo sa :D
  willieho-skaza.blog.cz

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.