Autumn Room Decor Ideas

štvrtok 12. novembra 2015


Willkommen! 
Ja viem, že som super neskoro, pozadu a polovica z vás sa už nevie dočkať zimy a Vianoc, i tak nám do konca krásnej a farebnej jesene ostáva ešte minimálne päť týždňov. Čo je pomerne dlhá doba; a ak ste nejako svoju izbu počas tohto obdobia nevyzdobili alebo ste ako ja a chcete ho pri sebe udržať čo najdlhšie, berte nožnice, prehrabte zásuvky a prebuďte svoju kreatívnu stránku.Gaštany pre mňa symbolizujú jeseň. A určite som nebola sama, ktorá sa ako malá vždy potešila, keď už začali pukať a padať na chodníky; znamenalo to nekonečné vysedávanie za stolom a tvorenie kadejakých panáčikov pomocou špáradiel. Teraz som na to už trochu stará (i keď podľa mňa nikdy nie je neskoro na gaštanové zvieratká), no i tak som si ich domov pár doniesla a nasypala ich do sklenenej dózy, ktorá mi ostala od sviečky.


Ak sledujete Blankin blog, určite ste videli jej posledný príspevok. Ja som sa do jej venčeka s lístkami s filcu zamilovala natoľko, že som sa nevedela dočkať, kedy ich začnem vystrihovať. Avšak - bohužiaľ - veniec by som nemala kam dať, takže som využila len listy a rozložila ich na parapetnú dosku. A som viac než len rada, že som tak urobila, keďže tie skutočné už z ulíc pomaly miznú, no moje ostávajú na okne stále rovnako krásne.
Len na okraj - filc zoženiete v každom obchode s kreatívnymi potrebami za pár centov.


Mám rada girlandy, pretože veľmi jednoducho oživia priestor, ktorý by inak kričal prázdnotou. Použila som znova listy z filcu, keďže sú jednoduché a spravíte ich veľmi rýchlo; no použiť môžete i farebný papier alebo inú látku (skutočné listy by som neužívala, pretože i keď sú nádherné, za pár dní úplne vyschnú, sú veľmi krehké a mrvia sa). Klasický špagát k sebe nepúta veľa pozornosti, dodáva celej girlande prírodný efekt a určite doma nejaký nájdete.

Zdobili ste nejako svoju izbu počas jesene?

with all love.
bee.

tumblr | instagram | ask | bloglovin

24 komentárov

 1. Tie lístky sú naozaj roztomilé, skvelá výzdoba! Aj keď v mojom prevedení by boli asi v trochu farbách - biela, čierna a sivá;D Ja viem, už som s tým trápna. A gaštany sú gaštany, keď som bola malá, vždy som ich zbierala popod stromy, ale napr. nikdy v živote som ich nejedela!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Skvelé nápady! Gaštany pre mňa predstavujú neodmysliteľnú časť jesene už od môjho útleho detstva, a tak sa mi táto dekorácia obzvlášť zapáčila :)
  Hello, my name is Ev

  OdpovedaťOdstrániť
 3. pekné sú tie lístky,..ako som už nekde spomínala, velmi sa teším na sťahovanie a dekor vlastneho bytu..a práve na takéto sezónne záležitosti :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tie listy sú krásne. Ja si teda izbu nikdy nezdobím, no aj by ma to bavilo. Jednine ak, tak si len urobím nejakú peknú nástenku alebo si všade vystavím fotky, no nikdy sa to netýka toho daného ročného obdobia. Jeseň mám inak veľmi rada, teraz si to dosť užívam, ako mi šuští lístie pod nohami, aké to je všetko farebné a nádherné...:)

  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 5. něco na způsob té první dekorace mám taky, akorát bez svíčky :) ty lístky vypdají naprosto úžasně! :)in another galaxy

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Krásné dekorace, já moc na zdobení nejsem, čekám spíše na Vánoce :D :)
  Denisse Beauty

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Jéé, moc pěkné, ráda bych si do pokoje něco podobného také vyrobila, ale bojím se, že než se rozhoupu, budou Vánoce :-D :-).
  Glamour and beauty

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Very interesting blog ! I like it so much ! nice pics, keep working dear !

  www.madamedaria.blogspot.com if u like my blog, you can follow me i will follow you back

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Naozaj skvelé nápady ♥ Ako malá som si vždy izbu zdobila, najmä teda okná, no teraz na to celkom kašlem :D

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Krásna výzdoba ! :) všetko sa mi veľmi páči. Ja si takisto zdobím vždy všetko v izbe ale aj v celom dome, pretože milujem jeseň a listy celý dom veľmi pekne oživia :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť
 11. tie lístky sú úplne roztomilé!! :) a uvedomila som si, že som tento rok ani nezbierala gaštany :(

  OdpovedaťOdstrániť
 12. jeeeeej :* som vážne rada, že som ťa inšpirovala :) :* ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Listy jsou super ! Já si až tolik na sezónní výzdobu nepotrpím, ale skoro každý den u mě hoří svíčka :)

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Jéé to je hrozně roztomilé. Obzvláště ty kaštánky:)

  Natálie
  NATALIEHOLZ

  OdpovedaťOdstrániť
 15. Tie listy sú niečo geniálne. Vyzerá to úplne ako kúpené v nejakom obchode. Ja som práve v sobotu prechádzala okolo týchto filcov a nabudúce si nejaké už aj kúpim, pretože je to krááásne. Ja som si izbu žiaľ nijak špeciálne nezdobila, akurát mám na poličke staré listy zo stromov, ktoré som našla v našej škole v parku. :D

  OdpovedaťOdstrániť
 16. Great ideas! Photos are amazing! PS: Would you like to follow each other? Let me know on my blog!
  Jasmina Dimitri, x.

  The Fashion Spell

  OdpovedaťOdstrániť
 17. všetky tieto dekorácie sú krásne! :D :D

  OdpovedaťOdstrániť
 18. Ten kaštanový svícen vypadá moc pěkně!
  Budu moc ráda, když se mrkneš ke mě na blog
  Beauty by K.

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.