Autumn Playlist

utorok 17. novembra 2015


Hoci som viac než len zaneprázdnená opakovaním slovenčiny, dejepisu, geografie, sumarizovania a dávania dokopy maturitných okruhov, popri prepisovaní poznámok vždy niečo počúvam. Sú istí interpreti a albumy, ktoré môžem počúvať celé dookola i počas celého roka, ale v poslednej dobe sa mi ustálil playlist nielen pesničiek, ktoré sú nové či ktoré púšťajú pred angličtinou moji spolužiaci, ale vrátila som sa i k starším, no rovnako krásnym skladbám.with all love.
bee.

tumblr | instagram | ask | bloglovin

10 komentárov

 1. Skoro všetky pesničky sú mi známe, ale napr. tú Perfect od 1D som ešte nepočula, tak som si ju pustila a je to samozrejme chytľavé ako každá pop music, ktorú si sem-tam pustím, aby som si zaspievala, ale v poslednej dobe väčšinu času trávim nad vyhľadávaním rôznych remixov či dokonca aj slovenských piesní, ktoré by ma zaujali svojou kreativitou, avšak škoda je, že väčšina z nich je ostatným neznáma.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Pisnicky si urcite pustim, uz bych potrebovala obnovit svuj playlist :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Pisnicky si urcite pustim, uz bych potrebovala obnovit svuj playlist :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Poznám z toho asi len nejkaých sedem pesničiek, ale dosť ma zaujalo For a better day. Ja teraz dookola počúvam Hello od Adele a určite odporúčam vypočuť si Renegades od X Ambassadors. Tiež som začala počúvať aj pesničky, ktoré som nemohla "spustiť" z mysle niekedy v máji, júni, no keď som spoznala tieto dve, tak bolo jasné, že najbližšie týždne nič iné ani nespoznám. :)

  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Mne sa už Hello nejako prepočúvalo - ide to fakt z každej strany :D

   Odstrániť
 5. Ja úplne milujem celý album MITAM a aj Revival. To sú pre mňa aktuálne naozaj top albumy a + ešte Wiped Out od The Neighbourhood, ktorý ti odporúčam vypočuť si :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Určite si Wiped Out v najbližšej dobe pustím ♥

   Odstrániť
 6. 2, 4, 7, 11, 14 som si tiež obľúbila, no najväčšia srdcovka sú pre mňa Artic Monkeys :)) Moja naj z tohto albumu je Do I wanna know, ale myslím, že songy zo starších albumov sú lepšie :)

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.