Realash | After One Month

utorok 13. októbra 2015


Nárastom povinností mi je oveľa ťažšie a ťažšie prinútiť sa sadnúť si k notebooku a vymýšľať nejaké články, keďže popri tom učení som vďačná za každú voľnú sekundu, ktorú chcem potom stráviť len oddychovaním.
Avšak po celom mesiaci sa tento malý zázrak s názvom REALASH vracia späť. A toto pomenovanie si určite zaslúži.


Priznám sa, že boli asi dva dni, kedy som na použite séra pozabudla a spomenula si na to až ráno. Ale okrem toho som ho nanášala poctivo každý večer tesne pred spaním. Používanie je veľmi jednoduché, keďže aplikátor má podobu klasickej očnej linky a ľahko sa dostane ku korienkom horných rias, vstrebe sa do pár minút a nijako oko nedráždi.

Ak mám byť úprimná, spočiatku som nespozorovala žiadne zmeny. Predsa len - keď sa na svoje riasy pozeráte minimálne trikrát do dňa (pri líčení, odličovaní a nanášaní Realash), nevšimnete si, že vám podrástli o nejaký ten štvrť-milimeter. No niekedy počas tretieho týždňa som si pri rannom líčení všimla, že moje riasy sú nielen silnejšie, ale začali mi rásť i malé svetlé, ktoré dodávajú žiadaný objem. A hoci sa Realash používa len na horné viečko, zhustli a predĺžili sa mi i spodné riasy, za čo som tiež veľmi rada.

[Aj s jednou vrstvou riasenky Lash Princess Mascara od Essence.]

S doterajším výsledkom som viac než len spokojná a teším sa z neho každé ráno. No ešte viac sa potom budem tešiť o mesiac na stužkovej, kedy o umelých riasach nebudem musieť ani premýšľať.
Ďalší update bude o dva mesiace!

Sledujte REALASH aj na Facebooku → TU!

with all love.
bee.

Produkt mi na recenziu ponúkla značka Realash.

15 komentárov

 1. Taky se blížím k měsíci používání, a zatím jsem také nadšená.. mám pěkné a silné řasy.. :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Už aj bez riasenky máš mihalnice krásne dlhé a husté, čo ti neskutočne závidím, ja ich mám takmer neviditeľné a musím si dať aspoň 2 vrstvy riasenky aby mi oči trochu vynikli. Je tam vidieť zmena, je to určite skvelý produkt! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Zajímavý tip ^-^ ale stejně není nad to se narodit s přírodníma krásnýma a dlouhýma řasama :( :D Cappuccino Lover

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Skvělý výsledek. Máš moc pěkné řasy. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 5. This comment has been removed by the author.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Mam ho doma, uz ho musim konecne taky vyzkouset :D Hodne by me zajimalo taky to jejich nove serum na oboci, to by se mi hodilo :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Mam ho doma, uz ho musim konecne taky vyzkouset :D Hodne by me zajimalo taky to jejich nove serum na oboci, to by se mi hodilo :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Mam ho doma, uz ho musim konecne taky vyzkouset :D

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Podle mě parádní výsledek, tvé řasy vypadají opravdu delší a nabraly i na objemu..teda aspoň dle mého názoru :-). Sérum má také doma, ale mám poměrně citlivé oči, takže mi nesedlo, takže škoda :-/.
  Glamour and beauty

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Vôbec som netušila, že existuje nejaký takýto prípravok na zhustenie rias, takže som celkom prekvapená. Kedže mám celkom malé oči ani moje riasy nie sú dlhé a husté, preto uvažujem nad tým, že sa po tomto prípravku poobzeram, kedže si naň dala len pozitívnu reakciu :)

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Sakra, všade samé fotky krásnych rias po tomto sére.. To aby som mu predsalen aj ja podľahla! Krásny výsledok :)

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Tak o podobných produktoch som počula ale žiadny som nikdy neskúšala :D Aj keď som na ničo podobné našla super DIY, ku ktorému mi však chýba 1 ingrediencia, ktorá sa na Slovensku nedá zohnať :)
  Snáď do stužkovej dosiahneš aj želanú dĺžku aj keď už teraz sú tvoje riasy krásne :)
  http://willieho-skaza.blog.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Parádní výsledek! :) Asi se po tomto séru také podívám :)
  Infinity of Colors

  OdpovedaťOdstrániť
 14. wow, krasny rozdiel :) stale odolavam tymto vyrobkom, no jedneho dna to asi predsa len skusim :)
  Drew's Beauty

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.