If We Could Only Turn Back Time

sobota 3. októbra 2015


Neznášam samú seba za to, ako blog zanedbávam a neskutočne ma štve to, že pred čosi, čo tak veľmi milujem, musím dávať momentálne dôležitejšie veci, keďže marec a máj sa pomaly, ale isto blížia a ja nemám na výber.

 • Dejepis a geografia mi prerastajú cez hlavu.
 • Každým dňom a na každej triednickej hodine sa pýtam samej seba, či vôbec chcem, aby nejaká stužková bola.
 • Čo mi pripomína, že stále nemám šaty. Ale najradšej by som šla v teplákoch.
 • Dva týždne som odolávala, no nakoniec nádcha dostala i mňa. A pripomenula mi, ako veľmi neznášam byť chorá a že na niečo také ako ležanie v posteli teraz absolútne nemám čas.
 • Zatiaľ som so svojimi známkami v škole celkom spokojná. Mohli by byť aj lepšie, ale pri množstve učenia a látok je zázrak, že neprepadávam.
 • Mrazivé rána a teplé poludnia mi začínajú liezť na nervy.
 • Vďaka domácim úlohám mojej sestry som sa vrátila ku grafike v Zoneri. Zatiaľ len tak pomaličky, ale napríklad úplne posledné pozadie na pracovnú plochu si môžete stiahnuť na mojom deviatart-e.
 • Zase trávim príliš veľa času na Twitteri.
 • Chcem znova začať písať. Ale nemám čas.
 • Každodenný stereotyp nie je zlý, keďže vďaka nemu stíham väčšinu vecí, ale na druhú stranu nemám už veľa priestoru na sebarealizáciu.
 • Deň čo deň vstávam neskôr, ako by som chcela, lebo pri predstave, že musím ísť znova do školy, sa mi chce zahrabať do postele, nikdy nevstať a radšej ďalej fantazírovať o tom, kedy už budem na výške. Čo však nebude o nič lepšie či jednoduchšie. 
with all love.
bee.

tumblr | instagram | ask | bloglovin

12 komentárov

 1. Krásné fotky :) ..snad se to všechno brzy zlepší a budeš mít zas čas na všechno, co chceš :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 2. miluju tvoje fotky!
  A moje závislost na Twitteru je momentálně na vysoký úrovni, takže jsem na tom podobně, jsem na něm pořád :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tiež ma dosť trápi, že hlavne kvôli škole nemám vôbec čas na iné veci... Veľmi rada by som sa viac venovala blogu, kamarátom alebo čítaniu.. Jediné, čo momentálne čítam sú knihy do školy a celkom sa začínam obávať už maturít, ale na stužkovú sa už konečne teším a dúfam, že sa budeš aj ty ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Mám pocit, že škola momentálne prerastá cez hlavu každému :)
  Neboj sa, verím, že tak ako to bolo u nás, aj u teba to dopadne tak, že si potom tú stužkovú ešte budeš chcieť aj zopakovať :)
  Ta líška s Tay songom je cool, good job girl :D

  http://willieho-skaza.blog.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Dejepis a geografia, nuž, tie občas majú takú tendenciu :D Teda, ja som geo nemala ako maturitný predmet, no mala som ju v rozvrhu aby som si vyplnila hodiny a občas som sa pýtala samej seba že preboha o čom sa to tu rozpráva, ale neboj sa, všetko sa dá zvládnuť a ty nebudeš výnimkou určite :) To isté platí aj o stužkovej, myslím, že každý, kto ju už mal, bol presne v rovnakej situácii kedy si povedal, že radšej žiadnu nechce lebo počas jej plánovania sa poháda hádam každý s každým, ale výsledok obyčajne stojí zato, takže sa nenechaj odradiť! :D -A.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Tapetu už mám na ploše ♥ Kéž bych mohla říct o svých známkách to samé co ty... Po mém návratu z praxe jsem nechytla ani jednu známku, se kterou bych byla spokojená... Hold musím začít něco dělat:X

  OdpovedaťOdstrániť
 7. určite tú školu zvládneš :) a možno časom príde aj nejaký čas na robenie toho, čo ťa baví . teda nie možno, určite! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Začiatkom tohto roka som si povedala, že maturitný ročník nemôže byť až tak hrozný, no teraz z neho začínam mať obavy. I keď je určite výhoda, že tam nemusíš trčať niekoľko hodín stále dookola!
  Fotka západu slnka je úplne nádherná ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 9. nie si v tom sama :D a neboj bude aj horšie, takže hlavu hore a hlavne píš blog! :D ;)

  www.dominikamakarova.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 10. super random fotek:)

  www.bridgeofmemories.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Ty máš tak nádherné fotky..a užasně čistý vzhled blogu. :-)

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.