Summer Favourites

nedeľa 6. septembra 2015


Huh, ja viem, že zase blog trochu zanedbávam. Ale v poslednej dobe chcem len sedieť a tváriť sa, že sú stále prázdniny, čo mi je nanič platné, keďže škola už začala a ja sa nevyhnem učeniu. Takže týmto článkom viac-menej uzatvorím všetky letné články na tento rok a postupne sa prehupneme k tým jesenným (na ktoré sa celkom teším - jeseň je moje najobľúbenejšie ročné obdobie).


Keďže v lete ide make-up nabok, mojim najlepším kamarátom sa stáva iba obyčajný púder, pričom toto leto to bol práve Pressed Powder od AVON-u. Druhý púder, ktorý môžete vidieť na obrázku, je od Miss Sporty, no používam ho ako bronzer. Ďalším mojim obľúbencom je set na obočie od Essence a nesmiem zabudnúť ani na pleťový krém tiež od AVON-u, ktorý nielen úžasne vonia (ako med a mlieko), ale počas pobytu v Chorvátsku, kedy mi pleť vysušovalo more, som si ho zamilovala.


Keď som si len do zošita, ktorý je celý venovaný len blogu, spisovala, čo chcem dať do tohto článku, ako prvé ma napadli šaty. Kupovala som si ich hneď v prvých júlových dňoch v H&M a zamilovala som sa do nich. Sú jednoduché, z úžasného ľahkého materiálu a až ma mrzí, že ostanú v mojom šatníku až do ďalšieho leta. Kabelku som si síce kúpila až na konci leta, ale i tak som viac než len vďačná, že som si ju vzala. Náhrdelník je tiež z Chorvátska z H&M, no k obyčajnému krúžku som pridala ešte papierové lietadielko, ktoré som si kúpila z ebay.com a rovnaké mal niekedy Harry.


Leto pre mňa tiež znamená knihy - konečne mám čas a priestor siahnuť i po tých hrubších. A hoci som ich prečítala viac, spomeniem len sériu After od Anny Todd, ktorú som síce už čítala, ale i tak sú to najlepšie knihy, aké som kedy mala v rukách a bijú sa u mňa o prvé miesto s Harrym Potterom. No viac než len príjemne ma prekvapila i Rainbow Rowell, od ktorej som v priebehu štyroch dní doslova zhltla Attachments a Landline a odporúčam ich. Úplne poslednou vecou v zozname je širokouhlý objektív, ktorý kupoval môj dad a obaja si ho nevieme vynachváliť.


with all love.
bee.

tumblr | instagram | ask | bloglovin

11 komentárov

 1. Podzim je i moje nejoblíbenější období a už pár dnů je přesně takové počasí, jaké mám ráda. Sada na obočí Essence je super, ráda ji používám

  OdpovedaťOdstrániť
 2. great post :) kisses!

  http://www.itsmetijana.blogspot.rs/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. dekuji za tip knizky, zrovna shanim neco noveho k cteni:0

  PS: Zvu te na svoji giveaway o Realash zde:
  http://bridgeofmemories.blogspot.co.uk/2015/09/realash-giveaway.html#comment-form

  OdpovedaťOdstrániť
 4. set na obočie od essence mám najradšej a práve som si spomenula, že by som si mala ísť kúpiť nový, haha :D a na jesenné články a videá sa už neviem dočkať! :D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Set na obočí od essence jsem si dneska chtěla koupit v DM, ale stojan s essence s kosmetikou je prostě fuč :-/
  Lovies 47
  Zvu tě na GIVEAWAY o knihu, náhrdelník a pleťovou masku

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Krémy od Avonu mám moc ráda:)
  verranda.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ten pleťový krém od Avonu vypadá dobře :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. ten set na obočie mám tiež a veľmi mi vyhovuje, keď si na neho dám aj gél, tak mi vydrží po celý deň a za takú dostupnú cenu je aj kvalita veľmi dobrá. Ten náhrdelník je prenádherný, ja ten svoj mám v striebornej farbe a nosím ho každý každučký deň, veľa pre mňa znamená už len z toho dôvodu, že áno pripomína mi Harryho a tiež z toho, že chcem presne také tetovanie. Ja som od Rainbow čítala Eleanor&Park a Fangirl, obe milujem, podľa mňa je Rainbow jedna úžasná autorka a určite si chcem od nej prečítať aj ostatné knihy :)

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.