September Favourites

utorok 29. septembra 2015


Ďalší mesiac sa nám blíži ku koncu a ja sama netuším, kam to všetko zbehlo. Na jednu stranu som rada, keďže nás od prázdnin a Vianoc delí čoraz menej a menej dní, ale o to menej času nám ostáva do maturít a stužkovej, ktorá je už za dverami a mám pocit, že nemáme vybavené nič.
O pár minút budem musieť utekať naspäť do školy na rodičovské, sama netuším, kedy sa vrátim, ale verím, že skoro - doma ma čaká poriadna kopa vecí, ktoré dnes ešte musím stihnúť.


Čo sa týka kozmetiky, veľmi milo ma prekvapil korektor So Perfect Stay od Miss Sporty. Na túto ľahko dostupnú a pomerne lacnú značku má veľmi dobré krytie a vydrží celý deň. Laky z H&M som už spomínala [tu], no ich čas prišiel až v druhej polovici tohto mesiaca - a som z nich nadšená. A rovnako mi nedá do tohto článku nezaradiť aj špirálu Lash Princess od Essence, ktorú zbožňujem a neviem sa jej nabažiť.


Z oblečenia spomeniem len dva kúsky. Ako prvý je jednoznačne plášť. Už v predošlom článku som spomínala, že naň v tomto prechodnom období nedám dopustiť - ochráni vás pred chladným vetrom, ale nemusíte sa v ňom okolo obeda roztápať. No a ako druhé sú rifle z H&M, ktoré sa šplhajú na jedny z najvyšších priečok obľúbených vecí v mojom šatníku. Sú mäkké, veľmi pohodlné a celkovo sa v nich veľmi dobre celý deň chodí.


Čo sa týka ostatných vecí, počas septembra bol v mojich rukách veľmi často diár od Albi. Nielenže zbožňujem jeho design, vnútri má všetko čo potrebujem (a to som - čo sa týka diárov - dosť náročný človek). Často som tiež siahala po druhom pokračovaní série After - After We Collided od Anny Todd, pričom znova tieto perfektné knihy všetkým odporúčam. No a na záver sú to určite sviečky (IKEA), ktoré pre mňa symbolizujú jeseň.


Akí sú vaši septembroví obľúbenci?

with all love.
bee.

tumblr | instagram | ask | bloglovin

12 komentárov

 1. Tie laky z H&M sú brutálne! koľko vydržia?

  http://mypetitelifestyle.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. pěkné věci. Diář je super, začínám vybírat nějaký na přístí rok a vůbec se nemůžu rozhodnout

  Jsi krasna

  OdpovedaťOdstrániť
 3. svíčky, svíčky, svíčky, svíčky a ještě jednou svíčky! Moje celoroční závislost a v průběhu podzimu a zimy asi nejvíc. IKEA svíčky jsou pro mě jasná volba každý rok. A bože, ty fotky jsou krásný!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tu riasenku od essence som mala :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. tie laky na nechty sú perfektné! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ja mám práveže pocit, že celý september sa ťahal asi tri roky. :) Riasenku od Essence som si na základe tvojej recenzie tiež kúpila, keďže som už potrebovala novú, a som maximálne spokojná a neľutujem. :) Nejaké dobré rifle by sa mi zišli, aj keby ich bolo viac a v rôznych farbách, teraz stále dookola nosím dvoje a poprípade niekedy si dám sukňu, tak by sa patrilo kúpiť si nohavice. :))

  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Jejda, 1D. Ach, ty staré časy...
  No, ty alky vypadají skvěle, hlavně ten béžový odstín :). A gratuluju ke (skoro) bílým džínám :D!

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Tie laky na nechty vyzerajú úžasne a jesennú sviečku si už jednoducho potrebujem zohnať!

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Tento mesiac prebehol neskutočne rýchlo, to máš pravdu. Ale už sa neviem dočkať na zimu. Diár je úplne nádherný, na takéto mám slabosť! :D

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Bože september ubehol ako voda, tie laky vyzerajú super :D To aby som navštívila H&M čoskoro :)
  Inak na http://janeismystery.blogspot.sk/ som po sto rokoch pridala článok :D

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Tie laky majú taký krásny obal a aj farbu, neskutočne mi pasujú k jeseni. Ten korektor si už dávnejšie kupovala mamka, ale potom sa ho nejako vzdala (lepšie povedané, ja som si ho privlastnila, pretože som v ten čas jeden potrebovala) a je skvelý, hlavne na maličké nedokonalosti alebo pod a nad obočie. Tá špirála ma teda veľmi ťahá, hlavne tým krásnym balením ♡

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.