Personalize Your Room With Pictures

štvrtok 17. septembra 2015


Určite ste sa už aspoň raz pristihli pri tom, ako prechádzate fotografie izieb na Tumblri či WeHeartIt a závistlivo premýšľate o tom, ako je možné, že všetky vyzerajú tak úžasne. Každá je iná, malá alebo veľká, zariadená v rozličných štýloch, no predsa sú krásne a ako vystrihnuté z časopisu. Možno to je nádherným nábytkom alebo zladenými dekoráciami, no čo robí takúto detskú izbu útulným miestom, sú práve fotografie.

Buď máte väčšinu fotografií vytlačenú a založenú v albumoch alebo sa tieto snímky schovávajú v pamäťových kartách či počítači. Ale som si istá, že nejaké doma určite máte. Tak prečo tieto spomienky skrývať, keď ich môžete vyvesiť a každý deň si pripomínať tie krásne chvíle?
Prvou možnosťou, ako ich využiť ako dekoráciu, sú - samozrejme - klasické rámčeky. Dostanete ich všade a mnohé i za pár centov. Ale existujú i ďalšie spôsoby.


Na stene zväčša býva pomerne dosť veľa voľného miesta. Niekde vám možno visí polička s knihami, kdesi v rohu polo-vyblednutý plagát obľúbeného speváka. Ale určite máte kus priestoru, ktorý kričí, aby ste ho nejako vyplnili, no predsa neviete, čo s ním.
K tomuto vám stačí len pár fotiek a obojstranná lepiaca páska (ja ju mám doma istú chvíľu, ale kúpila som ju v Hypernove za 1€). A som viac než len spokojná, ako úžasne všetkých dvadsaťpäť fotiek vyzerá okolo veľkého plagátu spolu s nápisom Dream On, Dreamer [viac tu].


Hanger sa nám so sestrou pod oknom zatiaľ krásne drží a obe ho plne využívame - dokonca už ani jeden štipec nie je voľný. Sú na ňom pohľadnice, lístky, inšpiratívne citáty, a v neposlednom rade i fotografie. A ak aj vy máte možnosť zavesiť ich, určite tak urobte. Obrovskou výhodou je to, že ich môžete kedykoľvek vymeniť a vôbec sa nepoškodia.


Tento kúsok izby patrí mojej sestre, no i tak mi nedalo neukázať ho. Polaroidové fotky nie sú práve lacná záležitosť, no i tak stoja zato a zaslúžia si, aby boli všetkým na očiach. A čo som si pri nich všimla je to, že nech je to akákoľvek momentka a môžete mať i zatvorené oči, vždy budú tieto fotky vyzerať úžasne. Spolu s páskami s potlačou, ktoré som kúpila v Lidl-i vytvárajú ďalší mini-album, ktorý vznikol rovno na posteli.
Pridanie fotografií nielen do vašej izby ale i do hociktorej miestnosti automaticky zútulní priestor; je to dekorácia, ktorá - ak už máte nejaké obrázky doma - je zadarmo alebo vás vyjde na pár centov, no má nenahraditeľnú cenu.

Máte niekde v izbe vyvesené fotografie?

with all love.
bee.

tumblr | instagram | ask | bloglovin

13 komentárov

 1. Já jsem si v Baumaxu koupila obrovskou desku z polystyrenu, kterou jsem potáhla pruhovaným balícím papírem a mám na něm většinu fotek. Visí mi u postele, potřebuji mít všechny kamarády a rodinu u sebe ♥
  Jinak - moc se mi líbí ty polaroidy!
  Definitely Different

  OdpovedaťOdstrániť
 2. najviac sa mi páčia tie na špagáte s kvietkami :) ja preferujem rámčeky a veľmi pekné sa dajú kúpiť aj v pepcu či Kik len do eura :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Líbí se mi pověšené fotky na provázku, to je super :)
  One blondie life

  OdpovedaťOdstrániť
 4. to jsou skvělé nápady, na tom provázku to je nejlepší. ráda si nechám čas od času vyvolat fotky a dávám si je na zeď.

  Jsi krasna

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Akurát sa sťahujem na intrák a hľadám nejaký tip na dekorácie do izby. Tie fotky na šnúrke sú skvelé ! :)

  http://accessoriesforbeauty.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Skvelé nápady :-) Ja mám v izbe plno fotiek :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Já mám fotkami polepenou celou skříň a v rámečku mám asi 4 :) bez nich by mi to přišlo uplně prázdné už :( Ráda bych tě pozvala k sobě na blog na giveaway :)
  www.getmovincz.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 8. miluju sovičky, mám s nima bloček a kapesníčky a milujuuu ty věci :)
  www.plesatazpevacka.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Ja som si začala "tvoriť" také menšie miesto pod parapetou na okne. Taký ten hanger, ale v noci mi to akosi celé spadlo, a tak musím domyslieť ako to tam pripevniť a keďže ja mám fotky vo väčších veľkostiach, celé to tú šnúru ťahá dole a ah.. proste sa mi nedarí :D ale chcem si dať vyvolať fotky na štýl polaroidu, keďže taký fotoaparát nemám a taktiež viem, že je to trochu drahšie takže si poradím takto :D

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Tie polaroid fotky sú tak krásne! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Fotky na provázku jsem taky chvíli měla, vypadalo to super, ale teď upřednostňuji dát je do rámečků. Ty polaroidy jsou krásný!

  in another galaxy

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.