My Favourite YouTubers | Part 4

pondelok 14. septembra 2015


Nemám nejaké konkrétne vysvetlenie k zmene designu. Nemôžem povedať, že by sa mi tamten sprotivil, pretože do tej fáze som sa pri ňom ani nestihla dostať, ale dá sa povedať, že za včerajšok, keď som bola väčšinu času iba sama doma a nemala som čo robiť, je práve toto výsledok nudy. No namiesto toho som mohla vymýšľať a plánovať nejaké iné články, preto dnes to bude len pokračovanie nekonečného zoznamu mojich obľúbených kanáloch na YouTube, i keď dnes po dvojiciach.

Odkedy títo dvaja začali spolu bývať, v mojej hlave automaticky vystupujú ako dvojica. Sympatickí Brit a Juhoafričan majú pomerne rovnaký štýl videí a človek sa pri ich humore veľmi rýchlo stratí a až o tretej ráno si uvedomí, že sa smeje do vankúša a dookola pretáča niektoré ich prank videá, Casparove rozhovory nielen s ostatnými YouTubermi, ale i ľuďmi, ktorí by vás nikdy nenapadli, či Joeove impressions.


Kto sa aspoň trochu pohybuje medzi YouTuber-mi "za veľkou mlákou", určite Tylera pozná. Na hlavnom kanáli má viac ako sedem a pol milióna odoberateľov, čo ani zďaleka nie je malé číslo. S Tylerom je veľmi často spájaný Troye, ktorý sa rovnako ako Caspar narodil v Južnej Afrike, no momentálne býva v Austrálii a okrem točenia videí sa venuje hraniu a spevu a jeho minuloročný hit Happy Little Pill ste už určite počuli. A keď nie, tak si ho hneď bežte vypočuť spolu s novovydaným EP Wild.


Asi najznámejšia britská dvojica spolu tiež býva a zaplavuje internet svojimi úžasnými videami. Hoci je pravda, že ich humor vám buď sadne a zamilujete sa do nich alebo veľmi nemá cenu pozerať ich ďalej. Ja patrím jednoznačne do prvej skupiny a mnohé ich videá som videla už niekoľkokrát, no neviem sa ich nabažiť. Spolu majú takisto show na BBC Radio 1, svoje hlasy požičali postavám vo filme Big Hero 6 a o mesiac vydajú knihu The Amazing Book Is Not On Fire.
Picture Sources: Jaspar: x, x | Troyler: x, x | Phan: x, x

with all love.
bee.

tumblr | instagram | ask | bloglovin

12 komentárov

 1. Jé, tak to sedí! Mám to naprosto stejněě! Ještě bych tam někam dala Connora, třeba do trojičky :D
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Caspara milujem a somozrejme rada pozerám aj na Joea! ostatných nepoznám, takže vďaka za tipy :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Posledných dvoch vôbec nepoznám, no mám rada ľudí s takým iným humorom, tak si ich určite pustím a uvidím, či mi ten humor sadne alebo nie. :) Pri niektorých youtuberoch si mi už ale stalo, že mi boli absolútne nesympatickí, no teraz patria medzi mojich najobľúbenejších.

  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Caspar a Joe ♡ oni sú neskutoční doteraz neviem pochopiť ako dokážu stále prísť s novými a novými nápadmi. Mňa asi najviac bavia tie prank videá, ale pri nich to môže byť aj úplne random video, aj tak je to skvelé. hlavne, (určite si ho videla pravdaže) to video, ktoré vydal Caspar na svojich 5 million subscribers. ja som sa na tom naozaj toľko na smiala, bolo to spravené geniálne! Troya skôr počúvam ako sledujem, pretože podľa mňa má úúžasný hlas a milujem WILD aj ten klip aj všetko ♡

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Troya sledujem od nepamäti, je to skvelé, talentované a zábavné stvorenie, ktoré musí zbožňovať každý ♥ Najnovšie som začala odoberať Joa a je pravda, že si občas pozriem aj Casperove video, ale nie je v mojom top obsadení, ktoré pravidelne sledujem;) A ten design je dokonalý! Absolútne netuším, ako si to vytvorila, ale obdivujem ťa za to, pretože som vždy niečo podobné chcela mať ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ani jednoho neznám, takže to budu muset hned napravit!:)
  One blondie life

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Uf, tak to jsem asi vážně úplně mimo, ani jednoho neznám :D

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Všetkých poznám ale ani jedného nesledujem :D Sledujem pár českých a slovenských youtuberov a jedinú američanku :D Ale odkedy mám blog, tak viac čítam blogy ako pozerám videá :)

  www.danycuks.com

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Občas si zapnem videá Tylera a myslím, že je úplne skvelý! Tiež milujem jeho videá na Snapchate ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Jaspar! <3333 Oni sú moji ultimate fav asi, teda hlavne Joe ale aj Caspara mám veľmi rada a na rozdiel od väčšiny týchto youtuberov sa mi títo ešte zatiaľ nezunovali, sú vtipní a hlavne originálni, nerobia veci, ktoré sme videli už miliónkrát na iných kanáloch :) Ale mám rada aj Tylera, lebo kto nemá rád Tylera? :D Troye, toho nejako už veľmi nesledujem, kedysi som ho pozerávala pravidelne, ale on je teraz famous, čo si myslím, že je husté, len už neviem, nejako moc na neho neklikám, skôr len collaby čo má s inými :) A Dan a Phil, samozrejme, kto nemá rád týchto dvoch?! :D Ja mám! -A.

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Tyler je úžasný! :) Ale páči sa mi aj tá americká crew kde je Ricky Dillon, Jenn McAllister a tak. :)
  http://valley-of-the-dollss.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.