Brush Cleaner by Ebelin

sobota 12. septembra 2015


Čistenie štetcov určite nepatrí medzi moje obľúbené činnosti. Avšak pre zachovanie dobrej životnosti a kvality je viac než len potrebné, navyše určite nie je hygienické používať ich deň čo deň a rozotierať si po tvári make-up starý tri mesiace. No odkedy som v DM narazila na tento čistič, neviem si ho vynachváliť.


Balenie má 100 ml a je zabalené ešte v škatuľke. No čo mi na ňom najviac vyhovuje je fakt, že je v spreji, takže manipulácia je viac než len jednoduchá. Samotný čistič má celkom peknú ružovo-fialovú farbu, nedráždi pokožku (ale u niekoho môže vyvolať alergickú reakciu), i keď má prenikavejšiu vôňu, ktorá nie všetkým musí byť príjemná. No vzhľadom k tomu, ako rýchlo odstraňuje zvyšky púdru, make-upu, dokonca i rúžu je to zanedbateľný detail.

Štetce na make-up by sa mali čistiť po každom jednom použití - ale kto má na to čas? Tento čistič je síce špeciálne vytvorený na každodenné používanie, ale je pravda, že nenahradí dôkladnejšie čistenie so šampónom. No viac než len dobre vystačí na odstránenie zvyškov produktov párkrát do týždňa.
Postup  čistenia je veľmi jednoduchý - stačí párkrát nastriekať prípravok priamo na štetec (najlepšie nad umývadlom), nechať ho pár minút pôsobiť a zvyšky odstrániť kozmetickou utierkou. Ja ich ešte vymývam pod teplou vodou a zabalené v kuchynskej utierke ich nechávam pár hodín schnúť.


Advantages:
• rýchlo odstraňuje zvyšky produktov
• jednoduchá manipulácia
• dostupnosť
• dlhá výdrž
Disadvantages:
• mierne chemická vôňa, ktorá nemusí byť všetkým príjemná
My Rating:
4 / 5 bodov

Price:
3.99 € v DM drogerii

Počuli ste už o tomto prípravku? Ako často a čím si čistíte štetce vy?

with all love.
bee.

tumblr | instagram | ask | bloglovin

12 komentárov

 1. Ja som o tomto prípravku už počula, a rozmýšľam, že si jeden aj zaobstarám. Ja si štetce umývam tekutým mydlom. Zatiaľ mi to stále vyhovovalo, pretože stále to štetec vyčistí, ale myslím, že toto by bolo o niečo hygienickejšie. Inak som si dávnejšie všimla, že máš úžasné štetce, ak sa môžem opýtať, kde si ich zohnala, pretože aj mne by sa už hodil nejaký taký poriadne fluffy štetec. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tieto som raz náhodou našla na ebay-i, bola to sada dvanástich štetcov a stála nejakých sedem eur, takže len čo som ich videla, kupovala som ich a som za to rada - boli preč celkom rýchlo a za takú cenu sú skutočne veľmi dobré a kvalitné. Ale určite skús ebay prehľadať, možno tam ešte nejaké budú mať ♥
   beelievin.blogspot.com

   Odstrániť
 2. Čistič si chci koupit už hrozně dlouho, ale když jsem v DM vždycky na to zapomenu :-( Myslím, že bys štětce měla nechat uschnout na vzduchu.

  Jsi krasna

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja ich nechávam chvíľu úplne zabalené, aby utierka nasala prebytočnú vodu, ale po čase ich už len nechám na vzduchu doschnúť :)
   beelievin.blogspot.com

   Odstrániť
 3. och, toto by sa mi teda fakt zišlo. :( ja foundation nepoužívam, takže štetec využívam len na púder a občas blush a teda nečistím si to takmer vôbec, za čo sa dosť hanbím :D

  súhlasím s tebou. ja sa veľmi na letné prázdniny neteším, lebo potom len priberám a jem a binge-watchujem seriály a nerobím jedinú produktívnu činnosť.

  presne! moja mamka vie o blogu, otec mi niekedy pomáha s designom keď si neviem rady takže predpokladám že pochytí nejaké glimpses, ale inak o tom okrej tejto baby nikto nevie. kedysi moje dve spolužiačky vedeli o blogu a raz mi napísali nie veľmi pekný komentár kvôli ktorému som aj vymazala blog na chvíľku. odvtedy o tom hovorím fakt minimu ľudí.

  to je strašne kjut! ja som vždy dúfala že si v triede na gympli nájdem takúto soulmate, a aj keď mám dosť blízke kamarátky, soulmate som si stále nenašla. mám veľa takých fakt close friends a nejakú malú hŕstku best friends, ale mám pocit, že k nikomu nepatrím. v poslednej dobe mám celkovo pocit že nikam nepatrím a s nikým si poriadne nerozumiem a tak. štvú ma moje pocity terajšie aj nedávne, fakt. ja takáto predsa nie som. som slniečko, a nie táto hŕstka anxiety a depiek a mood swings.

  to určite, predstava je to pekná. but to be honest, i'd probably love the moments and the idea of the person i was with more than the person itself. ale presne, času dosť.
  úplne úžasný nápad! robí sa to u vás v triede bežne alebo ty si bola premiéra? <3

  čožee? ty si ma sledovala ešte na jass? <3 na akom blogu si vtedy bola?
  ďakujem ďakujem ďakujem, veď som sa s ním aj dobre dlho trápila. :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. keď som začínala písať koment si mala nejaký prechodný design, a o pár minút neskôr už tu je táto nádhera. och, bee. tvoje designy sú život. aj tá mustard yellow farba ktorú tu tak často máš.

   Odstrániť
 4. O takomto prípravku som zatiaľ vôbec nepočula a som celkom prekvapená, že niečo takéto existuje, pretože je to super vec! Vždy si svoje štetce len umyjem v mydlovej vode.. Po tomto prípravku sa pre to budem musieť určite pozrieť, aj tá cena je celkom fajn! :)
  Inak, opäť úplne úžasný design! ♥ I keď je totálne jednoduchý a nič na ňom skoro nie je, je fakt skvelý!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som tiež veľmi nepremýšľala nad kúpou čohosi takého, ale keď som ho potom zbadala, povedala som si, že ho vezmem domov aspoň na preskúšanie. A ako som spomínala, som s ním spokojná, keďže určite čisťí trochu viac ako len obyčajné mydlo s vodou :)
   beelievin.blogspot.com

   Odstrániť
 5. Ako vravíš, kto má čas čistiť si štetce? Ja nemám čas na nič lolol. Ale do dm-ky chodím často a toto je veľmi dobrý nápad, takže vďaka za tip, určite si to zaobstarám, ako prvý step k tomu aby som prestala byť lenivá :D -A.

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.