Autumn Wishlist

nedeľa 27. septembra 2015


Aj keď sama neviem, ako sa mi podarilo vôbec nájsť si čas na dokončenie a publikovanie tohto príspevku, keďže môj rozvrh je plný do poslednej minúty, ale pred štyrmi dňami oficiálne začalo moje obľúbené ročné obdobie, čo si pýta nový zoznam vecí, po ktorých sa chcem v nasledujúcich týždňoch obzerať, a ktoré by som chcela, aby pribudli do môjho šatníka.

01 | Long-sleeve T-shirts
Tričiek nie je nikdy dosť. V poslednej dobe som si kúpila dosť veľa tých s krátkym rukávom, no pomaly si začne počasie pýtať čosi trochu dlhšie. Samozrejme - opäť v jendoduchých, čiernych, bielych, sivých a hnedých odtieňoch,

02 | Coat
Boli časy, kedy som v takomto prechodnom období nosievala koženku, no i keď ju stále v šatníku mám, nedám dopustiť na plášť. Úžasne sa nosí a nevyzerá príliš formálne na to, aby ste si ho nemohli obliecť i k džínsom, no ten, čo doma mám, už na sebe ukazuje zub času. A chce to čosi novšie.

03 | Sweaters and Cardigans
Jeden z dôvodov, prečo tak zbožňujem jeseň, sú práve svetre. Je to ako keby ste si do školy obliekli deku, ktorá vás celý deň príjemne zohrieva. Po radikálnom triedení šatníka na začiatku letných prázdnin mi ich neostalo veľmi veľa, no platí pri nich to isté, čo i pri tričkách - nikdy ich nie je dosť.

04 | Nice Booties
Mám dosť podobné čižmičky tiež z H&M, no práve tieto boli láska na prvý pohľad. A nielen že zbožňujem tento štýl topánok, ale majú nízky opätok (čo človek ocení až po celom dni na nejakom vyššom) a tiež sa ľahko doladia ako k sukni, tak i k džínsom.

05 | Watch, dark lipstick and some accessories
V poslednej dobe som sa zamilovala do jednoduchých bielych hodiniek, a keďže to už pár dní či týždňov odkladám, práve počas jesene chcem nejaké nájsť a konečne si ich zaobstarať. Jeseň je tiež stvorená na tmavé rúže a chcem s nejakým poexperimentovať; a náhrdelníky sa stali mojou závislosťou, takže do zbierky by mohol pribudnúť nejaký ďalší.

06 | Printed blouse
Na e-shope som ju už síce nenašla, ale pred pár dňami som túto blúzku videla v H&M v Košiciach; a odvtedy na ňu neviem prestať myslieť (no nie sú tie zajačiky rozkošné?). Ale asi by som si mala pohnúť, než ju vypredajú úplne.

07 | Candles
Od stredy (dovtedy som sa prehovárala, že musím počkať aspoň na prvý jesenný deň) mi v izbe každý večer horí sviečka, no onedlho moje zásoby dôjdu, preto ich treba čo najskôr doplniť.

Čo je vo vašom jesennom wishliste?

with all love.
bee.

tumblr | instagram | ask | bloglovin

9 komentárov

 1. svetrů a svíček není nikdy dost! moc pěkný wishlist :)
  in another galaxy

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Super článok! :) Ja si tiež veľmi rada pálim sviečku. A naozaj je najlepšie mať zásoby tých sviečok, pretože nemusím potom chodiť do obchodu kupovať ďalšie a ďalšie.
  Domi Lap

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Taký košeľu by som prijala ako je tá 6. na obrázku :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Koukám, že nejsem jediná, která potřebuju nové botky na podzim :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 5. V létě jsem na stole měla květinu, možná je čas si na něj teď taky dávat svíčku :). A strašně se mi líbí ty boty :).

  OdpovedaťOdstrániť
 6. boty, kabát a hodinky! :) to je prostě dokonalé a taky bych si to hnedn ejraději pořídila :)
  Lovies 47

  OdpovedaťOdstrániť
 7. tak to jsme na tom dost podobně! :) triček mám hrozně moc, ale ty s dlouhým rukávem? Netuším kam se poděly! :D A svetrů není nikdy, opakuji nikdy dost! :) a po těch potištěných košilích už taky pěknou dobu koukám :)
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Tak ja napríklad dlhé trička nenosím ale snažím sa tie s krátkym vždy hodiť nejaký sveter alebo bundu :D
  Nanešťastie všetky moje svetre, sú ako tvoj kabát, obžraté zubom času a tak by som potrebovala niečo prikúpiť :D
  Musím si však počkať do výplaty :D
  Tá košeľa je krásna a určite sem hoď nejakú fotu s tmavým rúžom, ja nad tým uvažujem tiež ale vždy mi to príde, že mi extra nepristanú tak neviem :D

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.