With Your Love, Nobody Can Drag Me Down

pondelok 24. augusta 2015


Ak mám byť úprimná, na rozdiel od pobytu v Čechách pri bratrancoch mi tentoraz blog veľmi nechýbal. Slnečné lúče, chladné more či tony zmrzliny si ma získali natoľko, že na nejaké články som vôbec nemala chuť myslieť. No teraz som späť, hoci stále s nedostatkom spánku a príliš plným zoznamom vecí, ktoré musím urobiť, než sa začne škola, a s článkom, ktorý síce chtiac-nechtiac narúča back to school season, čo ma síce trochu mrzí (lebo som mala naplánované čosi iné, ale nestíham), ale patrí medzi vaše obľúbené - veci, ktoré som si nakúpila v Zagrebe v Chorvátsku na ceste späť domov.


Jeans - H&M - 19.90€ | T-shirt -H&M - 4.99€ | Nail Polishes - H&M - 2.99€

H&M  je v obchod, kde so sestrami dokážeme stráviť hodiny. No ja som doň vchádzala s cieľom kúpiť si nejaké rifle, čo sa mi i podarilo a zamilovala som sa práve do týchto svetlých. A keďže tričiek nie je nikdy dosť, navyše nie kvalitných, a predsa lacných - nakoniec som si zobrala jedno v tejto zaujímavej farbe - nie je to ani sivá, ale ani béžová. Pri pokladni našla moja sestra ešte túto sadu dvoch mini lakov na nechty, hneď sa otočila na mňa a ja som ich už o pár sekúnd kládla na pult. 


Bag - Bershka - 19.99€ | Necklace - H&M - 4.99€ | Wallet - Sinsay - 7.99€ | Necklaces [1/2] - H&M - 2.99€

Ďalšia vec, ktorá mi už dlhšiu dobu stála vo wishliste, bola malá čierna kabelka. Nikde som nevedela nájsť žiadnu, ktorá by mi perfektne vyhovovala - až v Bershke som našla túto. Avšak jedinú poslednú mali vyvesenú na figuríne, takže som trochu posmutnela, no potom mi ju veľmi ochotná vedúca obchodu zvesila. Na peňaženke sa mi už dlhšiu dobu zasekával zips, no v Sinsay-i mi vďaka svojej jednoduchosti do oka padla práve táto. A keďže som to ja a len tak si neprestanem kupovať náhrdelníky - domov som odišla rovno s troma.

with all love.
bee.

tumblr | instagram | ask | bloglovin

14 komentárov

 1. Lak na nehty z Hm vypadají velice hezky:) ty barvy♥
  Verranda

  OdpovedaťOdstrániť
 2. H&M je fakt skvelý obchod a som o tom presvedčená vždy, ako tam idem. Tie laky sú nádherné! :)) Ďalej sa mi veľmi páči peňaženka, je krásna. A takých jemných náhrdelníkov či doplnkov (a zlatých!) nie je nikdy dosť! :)) alebo aj tak mám vždy potrebu si niečo také kúpiť...

  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ja mám v poslednej dobe naozaj problém kúpiť si nejaké oblečenie, ale h&m nikdy nesklame. Stále sú tam veci lepšie/kvalitnejšie a aj cenovo podľa mňa úplne skvelé. Tá kabelka je nádherná! Inak aj napriek tomu, že možno nestíhaš rôzne veci, dúfam, že si si užila prázdniny a aj Chorvátsko :) ♡

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ty věci z H&M na druhé fotce se mi líbí naprosto všechny! :D :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. tričko a laky sú top :) aj tie náhrdelníky vyzerajú super...musím sa tam zastaviť :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. náhrdelníky a laky sú najviac super! :)
  ľúbezná

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Podobný náhrdelník si chcem kúpiť :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Bledé rifle by som si v najbližšej dobe rada kúpila aj ja. Teraz aspoň viem, kde sa po nich pozrieť :D

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Náhrdelníky a laky sú vážne krásne! H&M nikdy nesklame :)

  Pozývam ťa na Giveaway, ktorá práve prebieha u mňa na blogu :)
  Hello, my name is Ev

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Tak tento top a vše co jsi zkombinovala je úplně úžasné :)! Zbužňuji H&M. Hlavně to má vše nádherný barvy, já miluji odstíny hnědý :)!! Strašně se mi líbí ty laky a ten svetr :)!!

  voguetheresa.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Veľmi sa mi páči tričko, presne taký môj style :D A tiež tie laky sú superko! Ja mám na laky trošku úchylku a kúpim si nejaký v každom obchode, do ktorého prídem, už mi mama nadáva za to :D -A.

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Tie mini laky sú nádherných odtieňov a celkovo si si zohnala krásne veci ♥ Ten náhrdelník s menším krúžkom mám v striebornej farbe a nosím ho neustále, takže dúfam, že aj ty ho využiješ naplno;)

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Býdherný blog, nádherný článek ♥ nechápu, jak jsem na tebe mohla narazit teprve teď :O capuccinolover.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 14. V poslední době miluju tyhle jednoduché "waterfall" náhrdelníky, moc krásné věci sis pořídila! A musím pochválit krásné fotky, moc se mi u tebe líbí :)

  Zapoj se do soutěže o poukaz na 1000 Kč na www.kabea.cz!

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.