My Favourite YouTubers | Part 3

štvrtok 6. augusta 2015

Hey, babies!
Toto je posledný článok pred tými prednastavenými, keďže v sobotu v noci odchádzame do Chorvátska, kam sa už neskutočne teším, lebo počas posledných dní som kvôli práci nemala čas na nič iné. Ale verím, že sa máte super a užívate si horúce letné dni.


Hoci vždy najprv asi desať minút prechádzam zoznam všetkých YouTube channels, ktoré sledujem a snažím sa vybrať len tri, ktoré spomeniem (čo je ťažšie, než sa zdá, lebo ich odoberám celkom dosť), a mám pocit, že tieto články nie sú najhoršie - teda aspoň podľa odozvy - prinášam ďalšie pokračovanie, tentokrát s dievčatami z Ameriky, ktoré mi veľmi rýchlo prirástli k srdcu a sú mojou inšpiráciou.


Beth bola úplne prvá YouTuberka, ktorú som začala sledovať. Nepamätám si presne, kedy to bolo, ale viem, že som bola u babky a medzi odporúčanými videami na YouTube mi hodilo práve MacBarbie07. Od tej doby však ubehli viac než dva roky, no i tak sa vždy neubránim úsmevu a nadšeniu, keď mi príde mail s tým, že na jej kanáli pribudlo niečo nové. Zmenila som sa i ja, zmenila sa i Beth, ale jej videá sú naďalej také skvelé a pútavé, ako boli i pred toľkými mesiacmi. A aby som nezabudla - Beth je pre mňa takisto obrovská inšpirácia, lebo to všetko, čo za tie dva roky dokázala, je ohromujúce.


Jeden čas som zvykla pozerať DIY videá - ešte vtedy - Miss Glamorazzi, no potom som na ňu akosi pozabudla, čo je škoda, keďže mi toho dosť ušlo. Ale to už bolo tiež dosť dávno a ja som všetko dobehla. Tiež mi je veľmi blízka a zbožňujem na nej úplne všetko - od vlasov, minimalistického štýlu nielen v obliekaní, až po samotné videá, ktoré mi vedia zlepšiť ako nedeľu, tak i všetky tie večery, kedy nemám čo robiť a zablúdim práve na jej kanál.


Ako som už spomínala, sledujem pomerne dosť YouTube channels, preto sa snažím už neklikať na nových ľudí, lebo inak by som v nedeľu (deň, kedy väčšina YouTuberov publikuje) vôbec nespala, i keď viem, že o veľa prichádzam. Čo je presne prípad Tess, o ktorej mi raz povedala moja sestra. A stačilo len pár videí, aby som sa do nej zamilovala - je neskutočne sympatická a milá; a znova - každý jeden kúsok v jej šatníku by som si i sama obliekla. Takže ak hľadáte niekoho, kto vás zaujme od prvej sekundy, skúste Tess.

Picture Sources: Bethany Mota: x, x | Ingrid Nilsen: x, x | Tess Christine: x, x

with all love.
bee.

tumblr | instagram | ask | bloglovin

14 komentárov

 1. Zase sa teším, keď si pozriem ich videá. Ty vždy vieš vybrať tei dobré youtuberky/youtuberov, ktorí majú zaujímavé a inšpiratívne videá. :))

  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Všechny je znám:). Hrozně ráda mám Bethany Mota, ale teď moc netočí.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Sleduju Beth a Ingrid a obě jsem si je úplně zamilovala. Bethany sleduju už pekelně dlouho a Ingrid chviličku, ale i za tu chviličku mi dokázala přirůst k srdci, je děsně rozkošná a její videa jsou prostě skvělý:)
  A připadám si přesně jako ty, občas ani nestíhám sledovat všechny ty videa, který youtubeři nahrávají :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Znám akorát Bethany - a to jen podle jména :D ..zahraniční youtuberky nesleduju, ani nevím proč ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Bethany mám taky moc ráda:) I Ingrid znám ale na tu třetí slečnu se musím mrknout. Dobrých youtube channelu není nikdy dost!

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Z týchto troch poznám iba Bethany, no určite si pozriem aj kanály zvyšných dvoch :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. bethany je úžasna, sledujem ju už 3 roky a ešte stále ma neomrzela.. :-)
  http://www.londongirl01.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 8. poznám len Bethani, takže vďaka za ďalšie tipy! zaujala ma hlavne Tess :)
  pozývam na giveaway

  OdpovedaťOdstrániť
 9. priznám sa, ani jednu nepoznám, však určite si ich pozriem, vďak za typ! :).

  Kejmy ♥.

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Ingrid je skvelé dievča, síce som nesledovala a ani nesledujem každé jedno jej video, ale keď vyšla najavo s tým, že je vlastne na dievčatá, to ma neskutočne dojalo. Bethany bola tiež prvá youtuberka, ktorú som začala sledovať, zdá sa mi, že to asi každé dievča, ale ja som nedokázala prísť na chuť jej videám a celkovo jej osobnosti, jednoducho mi naozaj nesadla. A práve pre toto sa občas bojím, že som čudná, pretože stále mi nesadnú ľudia/veci, ktoré inak má každý v okolí rád :D

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Bethany tiež sledujem už dlho, Ingrid ani Tess nepoznám, ale určite sa na ich videá pozriem. :)
  Čím to je, že vlogerky a youtuberky sú vždy tak sympatické dievčatá? :))
  SweetSunshine

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Těch youtuberů, co bych chtěla sledovat, je tolik, že bych furt musela koukat na YT :(

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Konečne nejaká slovenka ktorá pozerá youtuberky! http://valley-of-the-dollss.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Konečne nejaká slovenka ktorá pozerá youtuberky! http://valley-of-the-dollss.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.