Back To School With Beelievin | Place For Organizing

piatok 28. augusta 2015


V prvom rade by som asi mala začať nejakým ospravedlnením, prečo som sa tu takú chvíľu neukázala, ale žiadnu inú výhovorku, ako že sa mi jednoducho nechcelo, nemám. A tiež to, že akosi nemám čas.
Ale pokračujúc ďalej v rubrike #BackToSchoolWithBeelievin, pridávam článok, na ktorý som sa celkom tešila. Moju starú organizing area ste už mohli vidieť TU, no hneď ako sa skončil školský rok, začala som premýšľať, ako bude vyzerať nová - na (pravdepodobne) posledný rok v mojej izbe (keďže plánujem ísť na výšku niekde mimo Prešova).

Teraz si už neviem predstaviť bežný deň bez tejto časti izby venovanej práve organizovaniu. Znie to možno ako klišé alebo až trochu prehnane, ale práve tento jeden malý kúsok mi pomáha mať všetko pod kontrolou a pekne naplánované. Je to viac než len nápomocné a i vám to určite ušetrí mnoho času, stresu a zamilujete sa do toho.


Prvá vec v ľavom hornom rohu je nástenka. Teda, nie úplne, keďže v podstate je to iba korková podložka pod hrniec z IKEA, ktorá bola v balení po tri za dve eurá. Pôvodne som ju chcela nafarbiť nabielo, ale nakoniec som ju nechala len tak, vyhrabala niekoľko starých pripínačiek a prefarbila ich zlatým sprejom.
Hneď vedľa toho je kalendár. Zvykla som mať o čosi väčší a s možnosťou na písanie, ale po pár mesiacoch som si uvedomila, že ho veľmi nepoužívam, lebo všetky dôležité akcie či dni som si zapisovala do diára, ktorý nosím všade so sebou. No i tak som sa ho úplne nevzdala, len som ho zmenšila, dolepila k nemu obrázky z časopisu a naďalej si budem škrtať dni do konca školského roka.


Ďalšia úžasná vec je inspiration board. Všetci máme dni, kedy z nás nápady priam sršia a nevieme čo skôr, ale na druhú stranu sú tu i tie, kedy nám nezaškodí troška nakopnutia. Nielenže ja osobne zbožňujem, ako spolu celá koláž vyzerá, ale samotný proces vyrábania je možno i o kúsok lepší - hlavne pri počúvaní hudby, keď z časopisov vystrihujete všetko, čo sa vám páči.


Posledná vec, ktorá nesmie chýbať, je rozvrh hodín. Ten tu však ešte nevisí, ale už máte asi predstavu, kde presne pôjde. Nie som síce ako moji spolužiaci, ktorí si ani v júni nepamätajú, kde máme ďalšiu hodinu, ale vždy je dobré mať ho na očiach - hlavne ráno, kedy si balíte veci do školy.

Máte v izbe miesto, ktoré venujete čiste organizácii školského roka či voľnočasových aktivít?

with all love.
bee.

tumblr | instagram | ask | bloglovin

12 komentárov

 1. Ja tak strašne milujem aká si kreatívna čosi <3 -M.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Máš to neskutočne krásne, všetky tie detaily a spomienky a obrázky ♡ Ja žiaľ nemám vo svojej izbe nič takéto, spomienkové veci mám v jednej krabici a nejaké veci na organizovanie buď v elektronickej podobe alebo niekde len v denníkoch. Ale určite si od teba zoberiem príklad a zmením to :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Hezká inspirace, zrovna dneska jsem shodila věci ze staré nástěnky a jdu dělat novou, takže se mi tvůj článek strašně moc hodí ^^ Cappuccino Lover

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Moc pěkný článek, mám to tak nějak podobně, vedle stolu mám obří nástěnku, kde mám různé výstřižky, citáty nebo pohledy :) mně to prostě hrozně pomáhá :)
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť
 5. "inspiration board" je úžasná vec a tento článok je fakt skvelý! :).

  Pozývam ťa na GIVEAWAY o DEICHMANN KABELKU, ktorá sa koná na mojom blogu!
  Kejmy ♥.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Jéé, to je úžasné a hlavně velmi originální a moc se mi líbí ta korková nástěnka, ta je opravdu povedená :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Máš to moc pěkně udělané! :) ..také jsem přemýšlela, že bych si předělala v pokoji nástěnku, ale vzhledem k tomu, že se už brzo stěhuju na kolej, tak spíš si nechám nápady až na novou nástěnku na koleji ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Je to úplne skvelé! ♥ So začiatkom školského roka si chcem svoju nástenku reorganizovať aj ja, preto vrelá vďaka za inšpiráciu! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Vypadá to krásně, mám něco podobnýho.

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.