What Time Is It? Summertime!

streda 1. júla 2015

Kto si ešte pamätá na High School Musical?


Hoci sa snažím písať nejaké aktualizácie z môjho života vždy na úvod do článku, myslím, že je už na čase spraviť nejaké zhrnutie všetkých udalostí z posledných dní, no i to, ako budú prebiehať tie ďalšie.

 • Mám za sebou skončený tretí ročník na gymnáziu. Idem do štvrtého, na ktorý sa teším, ale i bojím.
 • Ale už nebudem mať fyziku či biológiu. Čakajú ma však extra hodiny dejepisu a geografie. No sú to predmety, ktoré mám celkom rada.
 • Tretí ročník som uzavrela znova so samými jednotkami. A som na seba celkom hrdá, pretože to už nebolo také jednoduché.
 • Tiež som dostala pochvalu riaditeľkou školy, za ktorú som nesmierne vďačná. Je to iba zdrap papiera, ale má pocit, že som aspoň niečo dokázala.

 • Väčšinu týchto prázdnin nebudem doma. Chystáme sa na dva týždne do Chorvátska a rovnaký čas strávime i u bratrancov v Čechách.
 • So spolužiakmi máme tiež niekoľko plánov a ja verím, že o dva mesiace budeme mať za sebou ďalších pár výletov.

 • Čo sa týka blogu, budem sa snažiť písať tak často, ako to len ide. Ale i tak začnem zverejňovať články každý tretí deň.
 • Začala som však znova písať. Ale to nikdy neuvidíte.
 • Chcem sa znova plne pustiť do čítania. (Ak máte typy na knihy, určite mi ich nechajte.)

with all love.
bee.
twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

14 komentárov

 1. Užij si prázdnin. :-) Gratuluji k samým jedničkám a věřím, že tě pochvala moc potěšila. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Veľmi ťa obdivujem za to, že si mala samé - ja som až také šťastie nemala... :D Nevadíí, veď ďalší rok to bude lepšie! Dúfam. Každopádne si už prázdniny a prajem veľa krásnych zážitkov :)

  Hello, my name is Ev

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jé, tak to blahopřeji, mít samý jedničky není zrovna lehký! :) užij si Chorvatsko a já bych ti doporučila Work in progress od Connora Franty (Youtubera) nebo třeba cokoli od Johna Greena a nebo Perks of being a wallflower :)
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Gratulujem k samým jednotkám :3 A to som si myslela, že najlepšie na tom bude môj brat, ktorému svietili na vysvedčení minimálne tri dvojky. Ale už aj ja som dokázala, že sa to dá, keďže som mala také isté ako on v druhom ročníku (len on mal namiesto geografie- slovenský jazyk).
  Mňa teraz tretí ročník čaká a podľa tvojich príspevkov, že sa iba učíte a to isté ešte od jednej bloggerky, sa ho celkom bojím. Ale brat mi povedal tak: V prvom ročníku ti nie je jedno, ako sa učíš. Musíš im ukázať, že to vieš. V druhom ročníku ti to začína byť jedno, v treťom ročníku ti to je jedno a v štvrtom sa učíš, lebo musíš.
  Neviem kedy sa mi ten dejepis tak zhnusil.
  Ja nebudem doma skoro vôbec, teraz som do soboty, v sobotu cestujem ku tatikovi na západ. A od pondelka budem dochádzať do Piešťan na trojtýždňový liečebný pobyt. Odtiaľ pôjdem domov, uvidím na ako dlho, lebo potom pôjdeme s bratom za mamou do Rakúska autom. Sme pozvaní. No a potom od 14.augusta letíme s mamou do Španielska. o_o

  Uži si Chorvátsko, Česko a všeobecne prázdniny!

  -ak chceš vedieť o mojom vysvedčení, tak je všetko na blogspote-

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Samé jednotky na strednej, to je už výkon! Ja som síce mala tiež, ale predsa len som ešte nižší ročník. Držím palce do štvrtého ročníka, aby si to všetko bez problémov zvládla. :) Uži si Chorvátsko a aj všetky výlety s kamarátmi - hoci sranda a nezabudnuteľné spomienky budú tak či tak, všakže! :)) Ja teraz fakt neviem, čo s blogom. Na naplánovanie a napísanie článkov mám už len dva dni, keďže potom nás čaká stanovačka, hneď nato dva týždne v Anglicku a potom splavovanie Dunajca aj s tým, že tam prespíme v jednej chatke. Môj blog bude medzitým asi viac-menej pustnúť a chátrať. :) No teším sa na všetky tvoje články! :))

  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Gratuluju k vysvědčení i pochvale:) ukončila jsem druhák na gymplu stejně :D
  Užij si prázdniny! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ja som mala na polroka jednotky, teraz som už kašlala nejak na to :D Strata motivácie.. :)
  Uži si prázdniny a Chorvátsko veľa foť, nech je tu potom super post s fotkami! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. gratulujem k takému skvelému vysvedčeniu, v tretiaku to musí stáť fakt veľa práce. ja tiež síce mám samé jednotky, ale tak prvý ročník - a ešte k tomu polovica predmetov je môj najobľúbenejší - angličtina.. nuž, som rada, že som šla na takú školu ako som šla, aj keď budúci rok bude celkom hardcore. aj tebe budem držať palce, ale s takýmito výsledkami, aké máš teraz, sa podľa mňa učenia ako takého báť nemusíš. :) o presne dva týždne začnem aj ja tráviť dva týždne v chorvátsku (weheej celkom krkolomná veta :D), kam presne idete? som zvedavá potom na fotky, ja plánujem fotiť oveľa viac ako hociktorý rok predtým a tiež natáčať krátke videá, potom to doma zostrihať a dať dokopy nejaké pekné video. tipy na knihy? včera som dočítala selekciu od kiery cass a celkom sa mi to páčilo, aj keď to nebolo nejak veľmi odlišné od iných dnešných dystopií. momentálne mám rozčítanú sériu kronika temného dávnoveku od michelle paver, už to čítam tretíkrát a stále ma to baví ako prvý raz, navyše je to z úplne iného súdka. :))

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Ani ja asi polovicu prázdnin nebudem doma a neviem ako to urobím s článkami, či má vôbec zmysel ich prednastavovať, keď tu sama nebudem a nebudem môcť reagovať na komentáre a ostatných, čo budú chodiť na blog! Držím nám palce do štvrtého ročníka! Čo sa týka kníh, tak ja som sa úplne zamilovala do Ugly Love, aj keď neviem, či to je ten typ kníh, ktoré ty čítaš, skôr nie;D

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Gratulujem k čistým jednotkám a aj pochvale od riaditeľky :) Tiež som ju dostala a bola som celkom prekvapená, aké oficiálne to je. :D Celkom ti závidím to, že budeš skoro celé prázdniny niekde preč :)

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Gratuluju k úspěšnému zakončení roku a užij si prázdniny, těším se na články o dovolených a výletech :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 12. hehe, já si pamatuju high school musical :)

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Strašne ti gratulujem k úžasným známkam. Aj keď je to samozrejmosť, keďže si múdre dievča. Možno si neveríš dostatočne na to, aby si to uznala aj ty, ale si! V 3 ročníku budem rada ak prejdem s vyznamenaním ( :D ) Ale určite si veľa pracovala na tom, aby si dosiahla takéto výsledky :) Uži si dovolenku, pofoť všetko čo môžeš a budem sa tešiť na príspevky :)
  Ku knihám, odporučila by som ti naozaj knihu shatter me. Zamiluješ sa do toho a ihneď po prečítaní budeš chcieť siahnuť po druhej knihe, pretože ugh to sa jednoducho nedá. Ak máš rada dystopické príbehy, toto je určite niečo čo sa ti bude páčiť :)

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.