Trip To Czech Republic | Vlog

štvrtok 30. júla 2015


Keďže pekné ráno už povedať nemôžem, i keď som vstala len pred necelou hodinou, tak aspoň pekné dopoludnie ♥
Odkedy sme sa vrátili domov z Čiech, každé jedno ráno sa začína rovnako - v posteli a snažiac sa zastaviť čas. Čo - samozrejme - nevyjde, a tak sa okolo pol dvanástej zdvihnem a pokúšam sa stihnúť čo najviac do jednej, kedy ideme so sestrami spraviť obed, po ktorom sa hneď začnem chystať do práce, kde trčím aspoň do piatej. A keď prídem domov, mám pocit, že celý deň je už zase za mnou a ja som nič nestihla. A nech robím čo robím, i tak sa do postele dostanem až po polnoci úplne zničená a opakuje sa znova ten istý scenár.


Počas minulých dvoch týždňov sa mi v mobile nazbieralo cez sto krátkych klipov/videí, ktoré som včera do pol jednej nahrávala na YouTube → a vzniklo toto. S niektorými vecami sa budem musieť ešte pohrať, neviem ani, prečo tak klesla kvalita, ale i tak verím, že sa vám to bude páčiť ♥

with all love.
bee.

tumblr | instagram | ask | bloglovin

14 komentárov

 1. Super vlog, vypadá to, že jste si to užili:))
  One blondie life

  OdpovedaťOdstrániť
 2. pěkný vlog, zvolila jsi super hudbu! celý výlet musel stát za to :)
  in another galaxy

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Zvládla si to úžasne! aj ja si z výletov robím videá, no ešte ani jedno som nedala na youtube či blog. Museli ste sa tam ale mať skvele, podľa toho, čo všetko ste tam robili. :))
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Vlog je super! :) Máš hezky sestříhaná videa, hudba je super, akorát mi přijde, že video není ostré. :( Ale možné je, že se mi to zdá a ukazuje to jen můj monitor :D
  FASHION & BEAUTY

  OdpovedaťOdstrániť
 5. super videjko! :) a teším sa na nový design :)
  ľúbezná

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Skvelé video! ❤ Tiež sa tieto dni snažím zmeniť design, no akosi sa to nedarí podľa nich predstáv a nikdy mi na to neostane čas :D

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Páni, stihli jste toho vážně hodně! :) Pěkné video :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Klobouk dolů! Na to, že je to tvoje prví video (pokud vím:D), tak je to naprosto perfektní! Skvěle sestříhané a i ten text, co tam skáče je parádní:)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Som naozaj rada, že si začala točiť aj videá, toto je skvelé, stihli ste toho naozaj veľa :) Určite pokračuj, možno v budúcnosti aj s nejakými hovorovými videami, bolo by to super :))

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Je to krásne spracované, obdivujem, že si mala čas natáčať a potom to takto pekne dať dokopy;) Škoda tej kvality, počula som, že občas to klesne, ale neviem ti povedať prečo;D Teším sa na ďalšie videá!

  OdpovedaťOdstrániť
 11. To video je skvelé, určite natáčaj viac :)

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Super video :) hudba je veľmi chytľavá a nemohla som sa od toho odtrhnúť :D
  Dúfam, že bude viac videi :)
  www.danycuks.com

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Jééééééééj to bolo jakože fest supr videjko, LOL Ja som tam raz bola ale kus inde v POLSKA w KRAKOWE. xDxDxD JO

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.