Summer Essentials

piatok 17. júla 2015

Momentálne som v Čechách pri bratrancoch, takže sa ospravedlňujem za moju minimálnu aktivitu, no verím, že si užívate leto a voľno rovnako veľmi ako ja!


Leto je v plnom prúde a ja si čoraz viac a viac uvedomujem moje pocity k tomuto ročnému obdobiu. Milujem more, milujem pláže a neodmysliteľné prázdniny bez povinností, milujem nosenie krátkych tričiek a sandálov, ale na druhej strane sú tu odporne horúce dni, kedy človek stráca energiu na všetko, ktoré sa potom striedajú s búrkami. No tak či tak, i táto časť roka je u mňa charakterizovaná určitými vecami či predmetmi, ktoré si počas tohto obdobia neviem odmyslieť.


Začnem samozrejmosťou mnohých ľudí - mobil. Dnes už sa bez neho nikam nepohneme, nech je to akokoľvek dobré alebo zlé. Hoci sa počas leta snažím netráviť toľko času na sociálnych sieťach, keď je človek niekoľko stoviek kilometrov od kamarátov, je to jediný spôsob, ako sa s nimi spojiť. K ležaniu na pláži na teplom piesku a opaľovaniu sa patria i slúchadlá a počúvanie hudby. Ďalšou nevyhnuteľnosťou sa stal i Instax Mini 7, ktorí si všetci v rodine obľúbili, pretože pocit, keď rovno i držíte fotografiu so spomienkou v ruke je na nezaplatenie.


Do tohto zoznamu patrí určite i kniha. Cez leto sa snažím čítať v každú voľnú chvíľu a môj cieľ na tieto prázdniny je číslo desať. Ďalej je to určite knižočka Things To Do This Summer, ktorú sa snažím aktívne vypĺňať a plniť jednotlivé úlohy. A keďže je niekedy až nevydržateľne horúco - i ja vypijem oveľa viac vody než po iné mesiace. A ako posledné to sú i slnečné okuliare, ktoré... som akosi zabudla vyfotiť.

Aké sú vaše summer essentials?

with all love.
bee.
twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

8 komentárov

 1. Jůů, máš to krásně nafocené! :)) Samé praktické a přitom nepostradatelné věci :))

  anotherdominika.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 2. obdivujem ťa čo sa týka toho čítania. ja som zatiaľ pri 2 a to je už polovica mesiaca preč, čo je strašné, ale nedokážem čítať rýchlo, u mňa to nejde, ale to mi nevadí :D bez mobilu si to neviem predstaviť ani ja. akokoľvek zle to znie, proste človek nemá pri sebe stále fotoaparát a tak musí použiť mobil. a to stále príde vhod.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Skvelý článok!

  www.hellomynameisev.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 4. super článok, kto chytá v žite je jedno z mojich najobľúbenejších diel :)
  ľúbezná

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Moc hezký článek, se vším s tebou naprosto souhlasím! Taky jsem si pořídila flašku a vodu jen hltám :) a knížka nesmí chybět nikdy!! :)
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Úplne s to s tým letom vystihla, ja mám tiež oveľa radšej keď môžem vyjsť von len tak v tričku miesto toho aby som na seba musela dávať ešte tristo ďalších vrstiev ale keď je asi 40 stupňov tak nemám chuť ani žiť omg. A Catcher in the Rye! <3 Už dlho sa chystám ho prečítať znovu, keďže som ho čítala ešte kedysi na strednej ale to je jedna z tých kníh čo neomrzí, myslím :) -A.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ja si neužívam prázdniny, keďže brigádujem v jednom supermarkete pri pokladni :-(

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Akože trapas, hambím sa za seba, lebo moje jediné summer essentials sú to knihy a seriály a filmy.
  Čo sa dá robiť s vyvrtnutým členkom :/
  http://janeismystery.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.