Small Book With Things To Do This Summer

nedeľa 5. júla 2015

Zajtra ideme k babke, v sobotu ráno za bratrancami do Čiech a ja píšem články ako na bežiacom páse, stále premýšľajúc o tom, či ich mám prednastaviť na tú dobu, kedy budem tých drobcov naháňať a stavať s nimi hrady z Lega, alebo nechať za ten čas blog zapadnúť prachom - no som na 95% priklonená k prvej možnosti a obehnem vaše blogy len čo sa potom vrátim. A ďakujem krásne všetkým, ktorí sa zapojili do giveaway ♥ Ako si užívate prázdniny? 


Hoci už nejaký ten deň vytúžené prázdniny sú, i tak ešte nie je neskoro na tento rýchly a jednoduchý projekt. Isto ste čosi podobné už videli na stránkach ako tumblr, weheartit alebo pinterest, no koľkokrát ste to už reálne skúsili? Ja som to spravila minulého roku, brala to so sebou všade a už sa neviem dočkať, kedy znova začnem spĺňať jednotlivé úlohy.

Ide o Summer Bucket List alebo zoznam vecí, ktoré chcete spraviť počas tohto leta. Všetci predsa chceme, aby každý rok boli najlepšie prázdniny nášho života, čo je však dosť ťažko splniteľné, keď si uprostred augusta uvedomíte, že ste zatiaľ nerobili nič iné, než len sedeli na gauči a dookola preklikávali programy v televízii.
A aby ste potom nemuseli svojim kamarátom ticho závidieť, čo všetko za tých šesťdesiatdva dní stihli, vezmite papier, nožnice

You Will Need:
• papier
• fixky, farebné perá, farbičky, ceruzky
• zošívačka
• nožnice/rezák


 1. Spíšte si všetky vaše ciele (minulého roku som mala 25, teraz mám 40 vecí, ktoré chcem splniť, ale vy budete mať určite iné číslo | inšpiráciu nájdete na tumblri či weheartit).
 2. Podľa toho, koľko cieľov ste si dali, si odpočítajte i počet stránok [moje majú rozmery 9x10,5 cm] - stačí polovica počtu cieľov, keďže budete používať obe strany papiera #šetrímelesy.
 3. Poriadne sa vybláznite pri ozdobovaní stránok - je leto a leto je plné farieb. 
 4. Vymyslite nejaký zaujímavý obal - čosi nakreslite, namaľujte, či povystrihujte nejaké obrázky z novín.
 5. Asi najjednoduchší spôsob, ako z toho urobiť knihu, je práve pomocou zošívačky, no pokojne použite i lepidlo alebo lepiacu pásku.

Ak použijete rovnaké rozmery ako ja, vznikne vám malá knižka, ktorú so sebou budete môcť nosiť všade. Potom už len stačí spĺňať všetky vami zadané ciele - splniteľné, no nebojte sa dať si i čosi bláznivé a určite toto leto skúste niečo nové a zábavné. Lepte dnu papiere, ústrižky, fotky, kreslite, no hlavne si celé prázdniny užite.

with all love.
bee.
twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

19 komentárov

 1. Ja si ich užívam pracovne :-(

  OdpovedaťOdstrániť
 2. už si babku a bratrancov ;) milovala som lego :D mne skúškové skončilo už v máji, odvtedy som brigádovala, ale teraz už mám konečne voľno, bola som párkrát na kúpalisku, na dedinskej zábave, na hudobnom aj filmovom festivale, ale hlavne chcem teraz veľa čítať a len tak oddychovať :) a tiež sa musím pustiť do dvoch projektov do školy, áno aj cez prázdniny :(
  takáto knižočka je super nápad a páči sa mi hlavne obal, ktorý si vybrala :)
  ľúbezná

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Najprv, uži si prázdniny u babky a bratrancov! :)
  Je to naozaj úplne úžasný nápad! Keďže takéto "somarinky" zbožňujem, musím si niečo podobné hneď urobiť! ♥
  31shadesofaubergine

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Pěkné fotky :) tak si to užij! :) já si je zatím užívám a zvládá hodně věcí, co mám na svém bucket listu! :D
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ja som si svoj to - do list dala len do denníka a zároveň aj na blog, kde si zapisujem dátumy, kedy som čo spravila. už pár položiek mám hotových a presne viem, kedy spravím ďalšiu tretinu listu, takže snáď sa mi do konca leta podarí všetko. takéto čosi robím prvýkrát a myslím, že je dobrý nápad mať taký zoznam stále na očiach, aby som to leto len tak neprežila, ale aby som čosi aj zažila. :) krásne fotky, znova sa mi páči tvoj nápad spraviť z toho knižku!

  OdpovedaťOdstrániť
 6. To je pěkné! :) Ještě jsem o tomhle neslyšela, ale může to být super, popřemýšlím o tom! ;)
  FASHION & BEAUTY

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Maj krásne leto Bee!! :) Ja som teraz dostala krásny handmade zošitok od kamky, tak ho využijem pravdepodobne nejako podobne ako ty ten svoj .. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Tyhle inspirativní články mám na tvém blogu nejradši, jen tak dál a díky za další skvělý tip!:))))
  One blondie life

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Ja som si práve predvčerom spísala jeden taký Bucket List a je to skvelá myšlienka! Ten tvoj nápad v podobe knižky ma však ihneď nadchol takže je možné, že si vyrobím niečo podobné :) Ďakujem za super tip!
  A uži si prázdniny u babky a bratrancov :)

  Hello, my name is Ev

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Já si zrovna včera psala co potřebuji tohle léto ještě stihnout, ale asi to budu muset přepsat a trošku vyšperkovat! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 11. To je super napad ! :)

  xxx

  www.curyinthecity.blogspot.fr/
  Fashion PARIS

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Aloha :D dúfam, že si užívaš leto aj ty :D Ja momentálne veľa toho nemôžem realizovať ... ale snáď v auguste. Inak odkiaľ máš polaroid? :D

  http://janeismystery.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 13. To je uzasne, mam taky takove podobne haha !
  dreammorebabe

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Ježiši to je absolutně skvělý nápad! Asi si takový seznam to do udělám:3

  OdpovedaťOdstrániť
 15. O tom jsem niky neslyšela, ale musím si to okamžitě udělat!!!! :) a užij si to u babičky :)

  OdpovedaťOdstrániť
 16. To je super nápad! :)) Přeju ti, aby si to všechno splnila! ♥

  anotherdominika.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 17. Ja som si to tiež tak spísala do takéto menšieho denníku a strašne sa mi páči tá myšlienka, je super keď si potom s úsmevom môžeš odškrtávať veci, ktoré si spravila a prežila :)

  OdpovedaťOdstrániť
 18. wowowow ty si plná úžasných nápadov :) fest by ma zaujímali tie tvoje ciele!

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.