Cat's Eyes Liner By Miss Sporty

pondelok 20. júla 2015

Momentálne som v Čechách pri bratrancoch, takže sa ospravedlňujem za moju minimálnu aktivitu, no verím, že si užívate leto a voľno rovnako veľmi ako ja!


Niektorí používajú linku na oči každý deň, pre mňa je to skôr čosi príležitostné - keď chytím nejakú prax a nebudem musieť stáť pred zrkadlom desať minút a pokúšať sa, aby vyzerali úplne rovnako, tak možno ich začnem nosiť i pravidelne. No ja ako viac-menej začiatočník som hľadala v drogérii nejakú očnú linku za schopnú cenu, a práve táto sa mi nezdala byť najhoršia.

Sama neviem, koľko som v ten deň po drogérii behala a s koľkými čiernymi čiarkami na ruke som odišla, no táto linka bola prvá, pri ktorej som sa trochu pozastavila. V prvom rade ma zaujalo jej meno, no keď som ju potom otvorila, začala som premýšľať o tom, či to nebude tá pravá. Má veľmi pekný obal s jednoduchým, no pevným uzáverom, no jej najlepšou vlastnosťou je jej hrot. Pôsobí skôr ako ceruzka, preto sa s ňou veľmi ľahko robí a kreslí a je veľmi precízna. S pigmentáciou je to už o čosi horšie, no nie je to také strašné, že by boli potrebné tri vrstvy. Má svoje plusy a mínusy, ale momentálne som s ňou celkom spokojná a stačí mi.


Advantages:
• pekné balenie
• dostupnosť i keď si už nepamätám cenu
• skvelý hrot
• ľahká manipulácia
Disadvantages:
• bez bázy sa po čase začne otláčať na horné viečko
• pigmentáciaMy Rating:
3,5 / 5 bodov


with all love.
bee.
twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

9 komentárov

 1. Túto linku som mala a bola som s nou veľmi spokojná :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Hmm, vyzerá fajn, aj keď ja na linky veľmi nie som :D

  Hello, my name is Ev

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ja som bola spokojná aj s linkou od Essence, teraz mám od Avonu a tá je super :)
  ľúbezná

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nejraději používám linky od Dermacolu, ale někdy mi přijdou předražené! :( A proto upřednostním linky od Essence, které drží celý den a nedělá obtisky. :) Z Avonu jsem zkoušela také tužku na oči, ale kajalovou a ta se z očí také nehne! :)
  FASHION & BEAUTY

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ja som tiež prešla k takýmto linkám v pere, príde mi to lepšie, rýchlejšie aj presnejšie. (len sa ešte musím naučiť linky poriadne kresliť, pretože veľmi mi to zatiaľ nejde.) ja mám konkrétne jednu od essence, mala som ju zatiaľ 2 krát a zakaždým za mi otlačila o horné viečko a vyzeralo to strašne. určite skúsim použiť ešte tú bázu pod očné tiene alebo skúsim nejaký trik s linkami.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. nad touhle linkou jsem taky přemýšlela, ale pak jsem zvolila jinou od essence a jsem spokojená :)
  in another galaxy

  OdpovedaťOdstrániť
 7. s touto linkou som veľmi nebola spokojná a rýchlo mi vyschla :/

  www.danycuks.com

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Kedysi som linku používala každý deň, no ráno mám neskutočne málo času, preto na to už v poslednej dobe kašlem a taktiež si ju dávam len pri určitých príležitostiach :D S touto linkou nemám skúsenosti, ja používam od Essence a môžem len odporúčať!

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Taky mám na ni připravený článek a s tou špatnou pigmentací souhlasím

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.