You Stole My Heart, With Just One Look

utorok 23. júna 2015

Po presne štyridsiatich dňoch som sa vrátila na miesto, kde ostala časť môjho srdca. Celkovo zbožňujem veľké mestá, ich ruch, ktorý nikdy neutícha, a to, že je Praha jedným z nich a predsa je tak blízko, je iba obrovské plus. Preto som po mesiaci a pár dňoch navštívila túto krásu znova, tentoraz však s troma ľuďmi, ktorí spravili tento výlet úžasný, vtipný, plný spomienok, no hlavne nezabudnuteľný.


Ďalšie fotografie na mojom flickr-iTU

Navštívili ste už Prahu?

with all love.
bee.
twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

16 komentárov

 1. Hneď by som sa do Prahy vrátila, keď teraz vidím tie fotky, najradšej by som išla baliť kufre. :)) Dúfam, že sa mi tam s kamarátkami podarí cez leto alebo na jeseň dostať, keďže zatiaľ je to len v takej fáze "mohli by sme ísť...", čo znamená, že ak sa nenájde niekto, kto si to vezme na starosť a zorganizuje to, asi sa to ani nepodarí. :))
  fotky sú krásne, pozerala som si už aj flickr a nemôžem sa na to vynadívať! :))
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Praha je krásna ♥ A keď budete potrebovať, pokojne napíš a posuniem vám hotel, v ktorom sme bývali i tie, kde sme iba pôvodne mali, prípadne nejaké tipy :D
   beelievin.blogspot.com

   Odstrániť
 2. raz keď budem veľká do Prahy určite pôjdem :D :*

  LaBlanche

  OdpovedaťOdstrániť
 3. raz keď budem veľká do Prahy určite pôjdem :D :*

  LaBlanche

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nádherné fotky, určite tam bolo úžasne. Ja som bola v Prahe zatiaľ len raz aj to na veľkom koncerte a po ňom sme išli hneď domov, takže som videla akurát tak vlakovú stanicu a miesto, kde bol spomínaný koncert. Musím sa tam rozhodne vrátiť :)

  *GIVEAWAY*

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Krásne fotky :) V Prahe som bola minulý rok a už je takmer isté, že sa tam vrátim i tento, z čoho mám obrovskú radosť, pretože je to nádherné mesto :)

  Hello, my name is Ev

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Musela som si ísť pozrieť aj ostatné fotky, všetky sú úplne krásne, veľmi sa mi páčia tie kvety. A pravdaže aj samotná Praha. Veľmi si prajem ísť tam, tak isto aj moja mamka takže uvidíme či to vyjde :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Vážně nádherné fotky. K Praze mám neskutečný vztah a byla jsem v ní před dvěma týdny, je to tam prostě nádherné a to jméno si zaslouží právem. :-))

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Prahu naprosto miluju! :)) ..už se nemůžu dočkat září, až se tam přestěhuju :D

  anotherdominika.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Ja ti tú Prahu tak závidím, máš šťastie, že si to tak užívaš. Chcem raz zažiť ten ruch veľkého mesta!

  OdpovedaťOdstrániť
 10. do PRahy jezdm docela často, ale spíš co se nakupování týče. jinak je to oblíbený cíl školních výletů takže jí už mám tak docela prošlou :D. ale Praha je krásná, takže se tam dá strávit spoustu času :)

  giveaway; in another galaxy

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Praha je krásna :) Je to netypické mesto, ktoré človek proste musí za život navštíviť. :) Aj keď naposledy som zistila, že je to mesto celkom ,,ukradnuté" turistami stále sa mi bude páčiť. :) Len by som uvítala viac češtiny a menej cudzích jazykov. :) Hhhh

  www.everydaywithlola.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Prahu miluju, čtyři roky jsem tam žila. Ted se do Prahy dostanu párkrát do roka, doufám, že v červenci bude další výlet.
  Jsi krasna

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Nádherné fotky:) Ani nevíš, jak moc ráda bych se taky podívala do Prahy. Naposledy jsem tam byla před dvěma roky a připadá mi to jako věčnost! Jsem ráda, že se ti v perle Česka líbilo:)

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Úžasné fotky! :) Vidím, že ste mali podobné počasie ako my :D

  OdpovedaťOdstrániť
 15. Krásne fotky, úžasne fotíš. :)
  Do Prahy ma po tvojich príspevkoch znova ťahá a určite by som tam ešte chcela ísť. Pozrieť sa opäť na orloj, poprechádzať sa.

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.