Tattoos I Want To Have

piatok 5. júna 2015

Tento týždeň bol neskutočne náročný a som viac než len rada, že je už piatok. Ešte päť takých dní budeme musieť zvládnuť, a snáď potom nám už dajú pokoj. Nemámsilu behať z miesta na miesto, sedieť každý deň minimálne dve hodiny vkuse za stolom a pokúšať sa natlačiť niečo do hlavy, ktorá myslí už len na prázdniny, ktoré akosi neprichádzajú.


Niekto tetovania neznáša a hnusia sa mu, iní nevedia, kam si vytetovať ďalšie. Mne osobne nevadia, každý si so svojim telom môže robiť čo chce a to, že sa to nejakej babičke nepáči, je jej vec; i keď priznávam, že mať potetovanú i tvár je už trošičku veľa. Ja osobne nechcem nič veľké a ani si neznačím v kalendári dátum, kedy nabehnem do nejakého štúdia, no páči sa mi myšlienka mať nejakú kresbu, ktorá bude na mne stále.


Mať maličký znak nekonečna vytetovaný na strane prstenníka ľavej ruky je môj sen už dlhšiu dobu. Táto "prevrátená osmička" symbolizuje, že nič sa len tak nezačína a nekončí, že cesty sa krížia a zase rozchádzajú, že nič nie je také jednoduché, ako sa zdá a že život je zamotaný. "" pre mňa tiež symbolizuje matematikurozum, no na tento prst sa dávajú i zásnubné či svadobné prstene, keďže z prstenníka ide jediná žila, ktorá ide rovno do srdca. A verím v to, že kľúčom k šťastiu je práve používanie nielen mozgu, ale i srdca.


Jednoduché maličké srdiečko na zápästí - nezáleží mi na tom, ktorá ruka to bude. No niekedy si i ja potrebujem pripomenúť, že tento svet je plný lásky. Myslím, že každý z nás už zažil ten pocit, kedy sa cítil ako posledný človek na zemi, kedy jeho slzy nemali konca a pripadal si zbytočný. A hoci niektorí si našli záľubu v šírení nenávisti, láska má na tomto svete i tak prvé miesto, je všade okolo nás, každý má okolo seba ľudí, ktorí ho nekonečne milujú - len tú lásku musíme vidieť.

[Nenašla som konkrétny obrázok, ale tu ide hlavne o miesto, kde by som tetovanie chcela.]

Posledné tetovanie, ktoré by som chcela, je malé H na strane ruky. Na jednu stranu sa mi páči, že je za tým i také tajomstvo a ľudia na ulici len tak nebudú vedieť, čo sa za tým skrýva, no u mňa to malé písmenko vyjadruje mnoho slov.
ako Heart - lebo i keď v mnohých situáciách nás mozog odrádza, je dobré nasledovať i svoje srdce. Happy - lebo jediný cieľ, ktorý v živote chcem dosiahnuť, je byť šťastná. Hello - pretože chcem cestovať po svete a spoznávať nových ľudí. Healthy - zdravie má u mňa tiež nesmierne vysokú cenu a je pravda, že sa len tak nedá kúpiť. Harry - lebo i on pre mňa veľmi veľa znamená a vďačím mu za to, kto som a že tu som. Home - lebo domov pre mňa symbolizuje lásku, rodinu a priateľov a "všade dobre, doma najlepšie". Humble - lebo chcem byť skromný človek, ktorý nežije iba pre seba. Honest - pretože chcem byť čestná a úprimná osoba, ktorá bude môcť v noci pokojne zaspávať.

Warning: Žiaden z použitých obrázkov nie je môj. Zdroj: weheartit.com.

with all love.
bee.
twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

9 komentárov

 1. tiež sa mi veľmi páčia malé tetovania, hlavne to wanderlust a tá loďka, ale hlavne chcem niečo originálne, takže čakám kým ma osvieti a niečo vymyslím sama, hlavne to bude malinké tetovanie :D ale ak by to nemalo byť niečo z mojej hlavy, tak radšej nebudem mať žiadne tetovanie :/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. tak tohle je naprosto skvělá inspirace! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. proti tetováním nic nemám, ale vůbec se mi nelíbí, když má člověk potetovaný celý tělo. do takovýhle malých bych klidně šla taky, třeba nekonečno nebo "free" na zápěstí. :)
  Zvu tebe i tvé čtenáře na giveaway, která se koná na mém blogu :)
  GIVEAWAY TADY
  in another galaxy

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Milujem minimalizmus, čo sa týka tetovania! Ja som rozmýšľala o bielom tetovaní, pretože to tak nebije do očí a cítila by som sa ako keby som mala nejaké tajomstvo ukryté na mojom tele!

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Minimalistické tetovania sú prekrásne, ja plánujem tiež zopár :) veľmi sa mi páčia medzi prstami, aj keď ešte neviem, čo by som si dala.. :) minigiveaway s YR

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Takové male tetování se mi líbí. Brácha má přes celou ruku jakéhosi draka a myslím, že až bude starý, tak to moc pěkně vypadat nebude.
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 7. ja tiež rozmýšľam nad tetovaním :) ďakujem za inšpiráciu :*

  LaBlanche

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Ani si nevieš predstaviť ako ťa obdivujem za to, že máš takto jasno vo veciach a v tom čo chceš a má to svoj malý skrytý zmysel. Všetky majú svoj vlastný príbeh, ktorý je úžasný a veľmi by som chcela mať aj ja už takú predstavu o tom, aké tetovania chcem.
  Musím sa priznať, že ten nápad s písmenom H ma dorazil. Je to naozaj premyslené a krásne. Tiež by som si veľmi chcela dať vytetovať niečo také. A taktiež niečo, čo by sa týkalo chalanov. Už je to 5 rokov a dúfam, že bude aj viac a neustále ich mám rada rovnako ako na začiatku a sú súčasťou môjho života. A to chcem nejak zvečniť. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. to H je krásny nápad :') som ani nevedela že toľko slov na H je :D:D -M

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.