Lash Princess Volume Mascara

streda 17. júna 2015

Celé dni trávime bezvýznamným sedením v škole, sledujeme filmy od výmyslu sveta a dookola uzatvárame známky. U mňa to zatiaľ vyzerá celkom sľubne, tak verím, že mi to nepokazí občianka alebo nemčina. Takmer bez prestávky čítam The Cuckoo's Calling, fotím, píšem a odpočítavam sekundy do odchodu do Prahy, kde sa teším ako malé dieťa - znova vypadnúť z Prešova a nudného stereotypu ma nabije len pozitívnou energiou. A som celkom zvedavá, ako celý ten výlet dopadne, pretože mám vysoké očakávania.


Čo ma pri robení záverov z nedávneho dotazníku pomerne dosť prekvapilo bol záujem o recenzie na kozmetiku. Ani náhodou by som sa neoznačila za beauty bloggerku, no čo nemôžem poprieť je fakt, že rada skúšam nové produkty a ešte asi nebol deň, kedy by som z drogérie odišla s prázdnymi rukami.

Určite prvé, čo ma na tejto špirále zaujalo, bol obal. No nie je krásny? Vyzerá veľmi elegantne a zaujímavo a určite sa bude krásne vynímať na každej poličke. Otvára sa veľmi jednoducho (aj jednou rukou, keďže ja ju tak ráno často otváram, keď nestíham) a obal sa pri používaní nešpiní - mojim problémom často je, že sa celé balenie umaže už po pár týždňoch. Táto špirála je však výnimkou.


Úprimne povedané netuším, či sa vyrába i v inej farbe ako v čiernej, ale koniec koncov je to i tak asi najobľúbenejší a najpoužívanejší odtieň. Mám ju asi mesiac a pol, takže veľmi výdrž tohto 12 mililitrového balenia posúdiť neviem. Špirála má cobra kefku, ktorá je prispôsobená na prirodzený tvar mihalníc, no čo je dôležitejšie je fakt, že ich nezlepuje a dodáva sľubovaný objem. Čo je u mňa kameň úrazu - moje mihalnice sú pomerne dlhé, no s ich objemom sa chváliť nemôžem. Táto špirála však plní svoju úlohu a veľmi som si ju obľúbila.

Advantages:
• krásne balenie
cobra kefka na jednoduché nanášanie
• nezlepuje mihalnice
• dodáva objem
Disadvantages:
• nenašla som žiadne
My Rating:
5 / 5 bodov

with all love.
bee.
twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

11 komentárov

 1. Přesně tak, chodíme do školy, musíme vstávat. A stejně se koukáme jenom na filmy. Je to na nic, ale musíme tam :(
  annatruksa.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. To já se připravuji na ústní a relaxuji doma. Tuto řasenku jsem zatím u nás nevidela

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Já už jsem tyto poslední dny neměla ráda, mi vždycky přišly takový zbytečný..přeci jen člověk se na filmy může dívat i doma a hlavně to rychle omrzí :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tak to možno skúsim. Už rozmýšľam nad tým, že zase raz treba vymeniť špirálu a vyskúšať niečo nové. ak si ju takto vychválila, určite na tom niečo bude. :)
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Taky to tak máme ve škole. Příští týden ale jedeme ae třídou na výlet tak se moc těším:) Doufám, že si výlet do Prahy užiješ! Jinak řasenka vypadá moc pěkně:) Ten obal je vážně moc pobedený:3

  OdpovedaťOdstrániť
 6. škoda, že si nedala fotku, ako vyzerá na riasách. človek by si tak vedel lepšie predstaviť, aký má efekt :).
  inak, pekný článok, skúsenosti však s touto maskarou ešte nemám :).

  Kejmy ♥.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Moc pěkný článek a někdy se po té řasence musím podívat :)
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Pěkný článek, řasenka vypadá skvěle!!

  http://wormake.blogspot.cz/2015/06/recenze-belcura.html

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Tak to je super ! akorat potrebuji novou :)
  dreammorebabe

  OdpovedaťOdstrániť
 10. To balenie je naozaj krásne :D A už som ti pochválila ako krásne fotíš? Lebo ak nie teraz je ten čas a tým nemyslím len túto fotku ale celkovo všetky na blogu. Jediná vec, kt. ma zaujíma je, že koľko stála :)
  Normálne ľutujem, že som si nedávno kúpila novú Rimmel maskaru :D
  Praha je nádherná, určite sa ti zapáči :D
  http://janeismystery.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.