I Got The Recipe And It’s Called Black Magic

utorok 9. júna 2015

Pondelok a dnešok boli celkom v pohode, zajtra sa to však už rozbehne - idem odpovedať z fyziky (podotýkam dobrovoľne, ale nechcem mať len jednu dvojku na vysvedčení teda keď to vyjde) a čaká nás i nemčina, ktorá je zakaždým hotovým utrpením. Štvrtok bude z tohto týždňa najťažší, ale keď ho prežijeme (spolu s občiankou v piatok), tak budeme mať už s veľkou pravdepodobnosťou pokoj. Popri učení počas každej voľnej chvíľky organizujem nás výlet do Prahy, a čím je termín odchodu bližšie, tým množstvo komplikácií stúpa. A verím, že sa tam raz predsa len dostaneme.


Hoci stále nie som nejako stotožnená so zverejňovaním takýchto článkov, povedala som si, že nemám skutočne čo stratiť. A tak som znova vytiahla moju sestru v asi najkrajší deň, aký som si mohla predstaviť, a i keď bolo fakt teplo, myslím, že aspoň toto máličko fotografií nie je také strašné.

Dress - Tally Weijl | Boots - H&M | Necklaces - H&M

with all love.
bee.
twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

10 komentárov

 1. Ohhh <3 Krásne jednoduché :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Som rada, že sa objavili ďalšie takéto fotografie! Nemáš sa za čo hanbiť, pretože si krásna ♥ Tie šaty sa mi veľmi páčia, také niečo jednoduché určite musím zaradiť do svojho šatníka aj ja:)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Skvělé fotky! :) ať se ti testy/zkoušení vydaří tak, jak chceš :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. This comment has been removed by the author.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ja sa naopak z takéhoto článku veľmi teším! :) Skvelé fotky a aj skvelé šaty :)
  Snáď vám výlet do Prahy vyjde!

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Mě se takové články moc líbí, tak klidně přidávej další. Outfit je moc pěkný a fotky jsou super. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Rozhodne hlasujem pre pridávanie takýchto príspevkov! veľmi ti to pristane, si krásna, tak prečo nie? :)) Držím palce pri fyzike aj nemčine! mne už treba asi len tú nemčinu utiahnuť do úspešného konca, no to snáď nebude problém. :))

  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Držím palce, šaty jsou moc krásné :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. ako prvé sa chcem ozaj ozaj ospravedlniť za to, že sa dostávam ku komentovaniu neskoro a ani som sa nestihla zatiaľ prihlásiť do giveaway (znovu skúsiť šťastie? :D), ale tento celý mesiac bol jeden veľký zmätok a doteraz sa spamätávam zo včerajška a tak:) určite neprestávaj s takýmito článkami, pretože sú skvelé. all black je aj tak najviac top kombinácia! ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Najlepšia je ta fotka ala duck face :D Inak sú všetky krásne a pristane ti to tam... Také šaty by som si tiež mohla zaobstarať :D

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.