No More Blank Spaces

pondelok 18. mája 2015

Včera sme mali tanečnú, dnes a potancujeme si i zajtra. Nehovorím, že by to bolo zlé, ale dnes sme asi trištvrte hodiny mali iba waltz a myslela som, že si od nudy otrieskam hlavu o stenu. Rýchlo sme si prešli i salsu a som zvedavá, čo budeme robiť zajtra.
Strihám video na informatiku a smejem sa z mojich spolužiakov; nejako mi znova prischla organizácia výletu do Prahy; no zo všetkého najviac si užívam toto ničnerobenie. Ako trávite tieto dni vy?


Som si istá, že fotiek máte doma celkom slušnú kôpku. Možno pozakladané v albumoch, v obale, ktorý vám dajú vo fotoslužbe, iné iba kdesi uložené v počítači. Tak či tak - určite je to škoda. V živote zažívame množstvo krásnych chvíľ a žijeme v dobe, kedy je veľmi jednoduché zvečniť tieto momenty i na mobil. A prečo si tieto dni, ktoré ste strávili s úsmevom od ucha k uchu, nepripomínať každý deň?

K tomuto ani nejaký konkrétny postup netreba. Jediné, čo potrebujete, je rozpočítať si veľkosť fotky oproti ploche, na ktorú budete vaše spomienky postupne lepiť. Ja som na uchytenie použila obojstrannú lepiacu pásku, ktorú som pred istým časom kúpila v Hypernove za euro. A slúži veľmi dobre.


Keď som po prvýkrát čo bolo fakt dávno videla nápis Dream On, Dreamer, vedela som, že ho chcem mať niekde vyvesený tak, aby som ho mohla vidieť každý deň a aby mi každé ráno pripomínal, aby som sa nevzdávala svojich snov a šla si za nimi. A miesto nad plagátom, ktorý na mojej stene nad posteľou visí už značnú dobu nejaké tri roky a nemienim ho dávať dole, pokiaľ sa nebudem sťahovať, vyzeralo ako perfektné miesto.


V rámci inšpirácie som hľadala nejaký font, ktorým by som to mohla napísať, no takmer okamžite sa mi zapáčil Onyx - preto som si i jednotlivé písmenká s cieľom ušetrenia času rovno i ako predlohu vytlačila. Tie som potom vystrihlaobrátila a položila na tvrdý čierny papier (zo Ševtu), obkreslilaznova vystrihla. Trvalo mi to síce trošku dlhšie, ale celé to bolo hotové za jedno poobedie.


No a na záver - pohľad na celú stenu:


with all love.
bee.
twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

12 komentárov

 1. jéé, super! a ja si vždy organizovanie výletov užívam, všetko môže byť po mojom :D :)
  letná giveaway
  ľúbezná

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Vyzerá to perfektne! Ja som doteraz dávala skôr prednosť takému organizovanému chaosu, no toto je veľmi dobre urobené, aj s tým nápisom. :))
  tiež som zástancom názoru, že krásne momenty zo života a rôzne zážitky sa v tejto dobe daju akokoľvek zvečniť, tak to môžme využívať. :))

  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Taneční mám strašně ráda, v září půjdu po druhé a opět se strašně těším :)

  Lumiere of Fashion

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ty si strašne kreatívny človek, ja som vždy lenivá robiť takéto veci :D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Krásné :) Vždy jsem mívala po stěnách plakáty, teď už bohužel vše obsadila sestra, takže mi zbyla jen má milovaná nástěnka ♥.
  http://es-veronica.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 6. o.m.g vyzerá to dokonale! ten plagát je krásny a aj ten nadpis a fotky. musím si už niekde zohnať to lepidlo, lebo vyzerá to ako super vec !

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Je to skvelý nápad a vyzerá to úžasne :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Moc povedené! Asi si něco podobného vytvořím také, je mi líto mít fotky schované v krabici.. :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Taneční jsem si moc užila tak užívej !! ♥ ! Dream on Dreamer mam na nástence ♥ a 1D ? ♥ jedu za dva týdny na koncert a nemůžu se dočkat !!

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Wau vyzerá to nádherne a pritom je to jednoduché. :) Si veľmi kreatívna ;)

  www.danycuks.com

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.