New Bits In My Closet

sobota 16. mája 2015

Verím, že si užívate krásny sobotňajší večer. U mňa sa tento deň niesol najprv návštevou spolužiačok mojej najmladšej sestry, ktoré spolu museli robiť projekt do školy, okolo tretej sme sa pobrali na oslavu narodenín mojej tety. Tento týždeň sa niesol v pokojnom duchu, začala som dávať dokopy moju izbu (čakajte DIY!), čítam Fangirl a organizujem výlet do Prahy, ktorá ma očarila natoľko, že sa tam spolu so spolužiakmi chceme vrátiť koncom júna.
Pôvodne to mal byť New In iba z Prahy, no keďže tesne pred týmto výletom som si povedala, že už dlhšiu dobu som na seba neminula a v Terranove malú slušné zľavy, moje kroky smerovali i tam.

Black - 2.99€ | Gray with stripes - 5.99€ | Beige - 3.99€ | Dark brown - 3.99€ │all from Terranova

Počnúc Terranovou, ako vidíte, zamerala som sa na tričká. Ich ceny sú úžasné, navyše sú všetky tieto kúsky z veľmi príjemného materiálu a v mojom šatníku som dosť postrádala jednoduché tričká bez potlače. Jedno čisto čierne už doma mám, ale pri tej cene som nevedela odolať. Svetlobéžové ešte nemám a keďže milujem prúžky, vzala som si i sivo-biele. Tmavohnedé má trojštvrťový rukáv, takže si naň počkám až do jesene, kedy ho však jednoznačne vynosím.

Black Dress - Tally Weijl - 29.95€ | T-Shirt - Tally Weijl - 9.95€ | Midi Rings - Claire's - ? | Rings - H&M - 4.99€ | Necklace - H&M - 3.99€ | Keyrings - Claire's - 8.99€

Hlavným kúskom, ktorý som si chcela kúpiť v Prahe, boli šaty. Tieto som našla v Tally Weijl, a hoci boli trochu drahšie (no bola na nich ešte 20% zľava), som rada, že som si ich vzala. A neviem sa dočkať, kedy si ich oblečiem. Tričko je z rovnakého obchodu a nevedela som pri ňom odolať - tie mačiatka sú rozkošné. Prejavila sa i moja ring-obsession a domov som prišla so sadou mini prstienkov (tie do polovice prsta) a takisto i s o niečo väčším balením z H&M, kde som si kúpila i jednoduchý náhrdelník s kockou. No a ako posledné sú malé kľúčenky s roztomilými zvieratkami - nechala som si fialové mačiatko a zvyšné poputovali k mojim besties.

with all love.
bee.
twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

9 komentárov

 1. To tričko s mačičkami je nádherné. Určite aj šaty, len škoda, že ich nie je vidno celé. Takéto zlaté miniprstene sa vždy hodia a aj ja ich nosím skoro stále. :)) klúčenky sú ale veľmi roztomilé... :)) na DIY sa teším!

  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja mám basic tričká dosť málo. Pomaly si ich budujem v mojej skrini, ale ide to fakt pomaly :D ja si totiž stále nejaké kúpim, ale po tom prídem na to, že ani nie sú tak basic ako by som chcela. Jedno biele mi je príliš tesné na to, aby som sa v ňom cítila pohodlne, druhé čierne je bez rukávov, a to ja veľmi rada nemám, tretie baby pink má komplikovaný strih na to, aby sa dalo brať ako obyčajné basic. Proste je to komplikované :D Tie prstene sú úžasné, ja akosi nikdy nenatrafím na žiadne takéto neviem čím to bude :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. No asi behnem do terranovy, to telové tričko má krásnu farbu :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. To tričko z Tally je dokonalé! Tie ceny v Terranove sú ozaj úžasné - už viem, kam pôjdem na lov najbližšiu dobu - ďakujem za tip ^^

  www.hellomynameisev.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 5. jéé, chcem vidieť šaty v akcii! :) a páči sa mi aj mačičkové tričko a prstienky :)
  letná giveaway
  ľúbezná

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ty trička z Terranovy jsou vážně skvělé! Já si koupila naposled taky takové basic trika z H&M e-shopu (brzo je zmíním i na blogu) a jedno mě vyšlo na 129 Kč což je úplně nic a mám z nich obrovskou radost:) Tričko s kočičkami je úplně dokonalé! Já se v Tally Weijl dívala na podobné akorát se zebrami (zebry jsou pro mě srdeční záležitost ♥) ale nakonec jsem si ho nevzala a trochu toho lituju:D

  OdpovedaťOdstrániť
 7. pěkné kousky :) já sháním nějaké šaty už delší dobu, ale porád nemůžu nikde narazit na "ty pravé", jsem holt vybíravá :D.
  in another galaxy

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Tie doplnky sú naozaj roztomilé ♥ Máš mnoho nových basic kúskov, ktoré určite využiješ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Ach jo, v Terranově mají tak skvělé věci a já se tam vůbec nedostanu :((
  Lumiere of Fashion

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.