My Favourite YouTubers | Part 2

nedeľa 10. mája 2015

Zase len tak na skok, keďže zverejňujem z auta na ceste domov z Prahy (môžem sa tam vrátiť?), zatiaľ čo zničená a unavená pomaličky zaspávam pri počúvaní hokeja.
Zajtra ideme do školy (teda ani nie do školy, ideme hľadať poklad) až na dvanástu, takže sa aspoň poriadne vyspím. A určite čakajte tri články venované krásnemu mestu menom Praha, kde sa minimálne ešte raz vrátim. A ďakujem za všetky vaše odozvy k článkom, i keď tu nie som. x


Aspoň podľa počtu komentárov, ale hlavne kliknutí na prvú časť My Favourite YouTubers [here] mám pocit, že to nebolo také strašné. Rada sa delím o takéto veci, keďže na tomto svete je mnoho skvelých nielen YouTuberov, ale i bloggerov, značiek a mnoho iného.
Po beauty slečnách z Anglicka nasledujú - zhodou okolností - ich boyfriends, ktorí u mňa všetci spoločne (čiže aj s ZoeTanyouNiomi) tvoria takú top 6, ktorú milujem, obdivujem a sledujem už veľmi dlho.


Všetci ho volajú Alfie, ale mne sa neskutočne páči Alfred, čo je jeho celé meno a nie prezývka. No v internetovom svete vystupuje ako PointlessBlog, čo viac než len perfektne vystihuje Alfieho YouTube channel. Nájdete na ňom všetko - od videí, kde rozpráva o serióznych veciach a delí sa o rady, cez rôzne TAGy a challenges, no najmä to sú každo-nedeľné najviac-desaťminútovky, pri ktorých sa človek nevie prestať smiať a dookola si musí pretáčať niektoré časti.


Hneď fun fact na úvod. Jima som začala pozerať až o pár týždňov neskôr, než zvyšných dvoch fešákov, ale to len preto, že som si myslela, že Jim bude taký šprt so supernudnými videami. Vážne netuším, odkiaľ som tento názor nabrala, no len čo som si konečne niečo pozrela úplne celé, ostala som prekvapená, očarená, a hneď som klikala na niečo ďalšie. Je rovnako vtipný a zábavný, no tiež veľmi milý, ochotný a priateľský a je to taká mužská verzia Tanyi - jeho fiancée snúbenica -, je jedným z najlepšie sa obliekajúcich mužov v Anglicku a neviem si bez neho predstaviť nedeľné večery.Pamätám si, ako som kedysi dávno-pradávno narazila na jedno Marcusove video, no vtedy bola moja angličtina dosť mizerná a pri jeho prízvuku som mu ledva niečo rozumela, takže mi to vôbec neprišlo vtipné a po necelej minúte som to vypla. Teraz - o pár rokov neskôr - vytrvalo čakám celý piatkový večer, kedy konečne zverejní niečo nové, čo si budem musieť pozrieť aspoň dvakrát, aby som sa na tom mohla smiať znova a znova. Štýl jeho videí je podobný tým Alfieho - predsa len to sú najlepší kamaráti -, budete sa k nim pravidelne vracať.

with all love.
bee.
twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

8 komentárov

 1. Týchto troch nepoznám, ale určite si v blízkej budúcnosti pozriem nejaké ich video - ďakujem za tip :)

  Hello, my name is Ev

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Vůbec je neznám :(

  http://wormake.blogspot.cz/2015/05/maminko-ja-se-vcelicek-nebojim.html

  OdpovedaťOdstrániť
 3. No teda, asi je taky začnu sledovat :D :) zatím jsem sledovala jen Alfieho:D :)
  One blondie life

  OdpovedaťOdstrániť
 4. já spíš koukám na různé americké youtuberky, ale asi začnu sledovat i youtubery, protože to má něco do sebe :D
  díky za tipy :)
  in another galaxy

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Alfie je skvelý veľmi veľmi ho mám rada, je funny a cute a všetko veľmi inšpiratívny a skromný človek. A taktiež Marcus, on je také zlatíčko a milujem jeho prízvuk, je to také krásne, síce mu nie vždy dobre rozumiem :D :D Jim-a poznám tak zbežne, len z videí ostatných chalanov, ale veľmi sa mi páči, že sú tiež taká partička a aj ich partnerky robia to čo oni, je to milé :) vymenovala by som aj iných super youtuberov, ale som si istá, že ich tiež spomenieš, takže sa teším nabudúce :3

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Všetkých troch milujem♥ Mne tam ešte chýba Louis Cole, ktorý je takisto úžasný a veľmi mu závidím jeho život :3
  Michelle

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Alfie je super, toho z týchto troch pozerám najviac. Rada si však pozriem aj videá Marcusa a Jima. Strašne sa mi páči to Marcusove "hello", keď to tak zatiahne do výšky. : )) Ja mu náhodou aj celkom rozumiem, čomu sa trochu čudujem. Celkovo tímto trom youtuberom + Zoelle rozumiem veľmi dobre a mám pocit, že rozprávajú celkom zrozumiteľne, aj keď možno nemám až takú slovnú zásobu, no rozumiem im. :))

  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.