But I Just Can't Wait For Love To Destroy Us

utorok 12. mája 2015

Nechcem z toho urobiť nejaký mega dlhý článok, lebo sa to spätne nebude chcieť čítať ani mne, no hlavne ani vám. Ale i tak chcem nejako zhrnúť posledných pár dní.
Ktoré sú, mimochodom, dosť zaujímavé a narušila sa celá moja rutina, ktorú nenávidím, ale i milujem zároveň.


Hluk. Ľudia. Nákupné centrá. Orgován. Metro. Turisti. Ruch. Električky. Pamiatky.
Asi tak by sa dala stručne zhrnúť Praha, ktorú sme s rodičmi i sestrami navštívili posledný víkend. A hoci i v piatok bolo voľno, ktoré sme si užívali v hlavnom meste našich susedov, bolo to málo. A už pomaly chcem začať organizovať a zisťovať záujem u mojich spolužiakov, lebo sa tam chcem čo najskôr vrátiť.
Išli sme autom v noci zo štvrtka na piatok, aby sme celý nasledujúci deň plne využili. Prechodili sme väčšinu starého mesta - alebo aspoň to, čo sme mali tak po ruke -, naobedovali sa a pokračovali smerom na Pražský hrad a následne na Petřínsku rozhľadňu, kde som myslela, že už umriem. Po noci strávenej v aute a po nekončiacom chodení som sa nevedela dočkať postele. V sobotu naše prechádzanie po meste pokračovalo, no na poludnie sme skočili do obchodného centra Palladium. Kde sme sa zdržali dlhšie, než sme chceli, a ledva sme to stihli naspäť na naše ubytovanie prezliecť sa a utekať naspäť do mesta, pretože o šiestej sme šli do divadla na muzikál Kleopatra, ktorý mi vyrazil svojou dokonalosťou dych. Nedeľňajšie dopoludnie sa nieslo opäť v nakupovacom duchu a v prechádzaní po meste, no okolo obeda sme už museli vyraziť naspäť domov. Čo ma mrzelo viac, než som predpokladala - do Prahy som sa zamilovala.


Ako som už spomínala, v pondelok sme boli hľadať poklad. Ja osobne som nejako dúfala, že bude zlé počasie a pôjdeme si namiesto toho sadnúť niekam na čaj alebo kávu, no nakoniec sme i tak museli behať po meste a odpovedať na otázky z biológie či informatiky. Dnes sme sa normálne učili (i keď ja som po štvrtej hodine išla k zubárke), pričom nás rovno zavalili písomkami. Zajtrajšok tiež strávime v škole a verím, že ho prežijem, keďže vo štvrtok ideme na nejaké predstavenie. A v piatok sa znova učíme.
Avšak ako to bude vyzerať ďalší týždeň vážne netuším, a i keď verím, že tiež bude oveľa voľnejší, týždeň hneď po ňom nás zničí.

add me on snapchat - @berenicasz

with all love.
bee.
twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

2 komentáre

 1. Praha je skutočne nádherná. Bola som tam síce v roku 2009, no už tri roky snívam o tom, že tam pôjdem znova. S kamarátkami si ale plánujeme výlety na leto - najprv Košice, Bratislava, potom Praha a ak by nám to vyšlo (aj možno na jeseň či na ďalšiu jar), tak aj Chester.

  Mňa by rozhodne nenudilo čítať o tom dlhý článok, mám rada také cestovateľské články či denníčky. :))

  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásné fotky :)
  PS: U mě na blogu probíhá GIVEAWAY!:) Budu ráda, když se zapojíš!:)
  www.lovies47.cz

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.