Because I Have The Best Best Friends

sobota 23. mája 2015

Krásnu sobotu, babies.
Včera večer som prišla domov najprv len asi na trištvrte hodinku, kde som si poriadne ani nesadla a musela som bežať späť. A keď som sa potom vrátila, bolo jedenásť.
Takže sa týmto ospravedlňujem, že včera nič nepribudlo, toto je akási náhrada.

Boli sme však konečne osláviť moje narodeniny. Po niekoľkých prekladaniach a úsilí nájsť dátum, kedy by všetci mohli sme si rezervovali ležovisko v Čukoláde a strávili spolu piatkový večer.

Nie je to článok What I Got For My Birthday.
Je to článok o tom, že mám najlepších kamarátov na svete.


Neboli sme tam včera všetci. Aďka mala generálku, Deny je chorá, Miška so Samom sú v Bratislave.
Ale mala som pri sebe päť osôb, ktoré nekonečne milujem a neviem si bez nich predstaviť ani jeden deň. Robia ma šťastnou, sú dôvodom, prečo mám úsmev na tvári, sú tu pre mňa vždy, keď ich potrebujem, viem, že im môžem veriť a spoľahnúť sa na nich.


Od Korny a Romanky.
Začínajúc zľava doprava je hneď prvým kúskom zápisník s perom s mini odkazom, hrýzadielko (keďže na osemnástku sme si navzájom dali i nejakú drobnosť symbolizujúcu to, že hoci sme dospelé, sme deti), megácky lak na nechtyhrnček s nápisom live the life you love and love the life you live, ktorý robila Korny a bolo v ňom 18 papierikov s blahoželaniami (a jedno i v čínštine!), vanilková sviečkaKinder čokoládky Kočičí jazýčky tie sme už stihli zjesť a keďže sa stále sťažujem, že som stará, tak i čaj proti kŕčovým žilám.


Začnem darčekmi od TomášaKajky. Takou dominantou je asi hrnček v tvare objektívu a prírastok do rozrastajúcej sa rodiny - say hi to new cactus Charie Helene, ktorého však voláme Fero. Nechýbala ani úžasná horká čokoláda. Avšak darček od Filipa ma zaskočil, milo prekvapil, no najmä dojal. Táto dóza obsahuje 186 papierikov - žlté obsahujú nejaké spomienky, ružové dôvody, prečo ma majú radi a zelené výroky a texty pesničiek. Otvorila som ich už asi tridsať, stále ich neubúda, neprestávam sa diviť, koľko toho vymysleli a odolávam túžbe ich naraz prečítať všetky. Zbožňujem to, zbožňujem ich.

Dúfam, že všetci máte okolo seba takých perfektných ľudí ako ja, druhú rodinu, a keď nie, tak verím, že ich raz nájdete a budú vás obklopovať osôbky, ktoré vás nikdy neprestanú zabávať a rozosmievať, ktorí vás neprestanú mať radi a vy neprestanete mať radi ich, ktorú vás neprestanú prekvapovať a každý deň s nimi bude nový zážitok, z každého dňa si odnesiete novú spomienku, budete zaspávať s úsmevom na tvári, s ešte väčším úsmevom sa budete ráno budiť, nebudete sa vedieť dočkať, kedy ich ráno uvidíte.
Som neskutočne vďačná za Romanu, Korny, Tomáša (a Kajku), Filipa, Deny, Aďku, Mišku a všetkých mojich spolužiakov. A každú sekundu som vďačná, že môžem prežívať môj život s nimi.

with all love.
bee.
twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

13 komentárov

 1. super článok a tá dóza s papierikmi je perfektný nápad :)
  ľúbezná

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Páči sa mi, že napr. tie papieriky sú darček, ktorý nemôžu dať nikomu inému - je to originálne a milé! :)) <3 je dobré mať takých kamarátov :)

  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Wau! Krásny článok. Vidno, že máš naozaj skvelých kamarátov. Príde mi neskutočne milá ta dozička s papierikmi.♥ A ten pohár v tvare objektívu je tiež skvelý. :)

  Leuš Lifestyle

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Mas opravdu uzasne kamarady a darecky jsou vazne skvele a originalni :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tá spomienková dóza je veľmi milý a pozorný darček! Máš vážne skvelých kamarátov, o tom niet pochýb a som šťastná, že vám to tak pekne vyšlo;) Kaktus a hrnček ma dostali najviac ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 6. To je skvělé, je vidět, že tví přátelé tě mají přečtenou :)
  Lumiere of Fashion

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Príde mi to všetko tak krásne a hlavne osobné. Človek si také darčeky cení omnoho viac, pretože obsahujú nejakú spomienku práve na tých kamarátov a to je milé, pretože vieš, že ťa poznajú, majú radi a nepotrebuješ žiadne hmotné a drahé darčeky k tomu aby si vedela, že tí ľudia sú to najlepšie čo ťa v živote postrehlo! Dúfam, že vám to tak vydrží ešte veeeľmi veľmi dlho a aj v dospelosti takto krásne budete udržiavať kontakt :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Dali ti naozaj skvelé darčeky, presne takéto mám aj ja rada od kamarátov a rada dávam takéto kamarátom :) Niečo osobné, niečo sladké, niečo vyrobené, niečo vtipné.. :) Je super mať takýchto priateľov :) Teším sa z toho s tebou!

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Tá koláž fotiek je úplne úžasná. Vždy som sa ťa chcela spýtať, že prečo Tomáš je stále prepojený s nemčinou. Vždy keď nám od neho niečo ukazuješ, tak je tam nemčina. :) ten hrnček s tými blahoželaniami je úplne že super. Ten čaj proti kŕčovým žilám ma pobavil :D Hrnček v tvare objektívu? aj také niečo existuje? :o To musí byť super! A už len z fotiek je krásny. Tá dóza je úžasný nápad! Vidieť, že ťa zbožňujú a majú radi. Spomienky nám nikto neukradne a dať ich ešte na papier, aby si si ich mohla pripomínať. A je to z tých všetkých darčekov ten najosobnejší darček, ktorý ti vyčarí úsmev na tvári. Keď som tento príspevok včera čítala až som otvorila ústa, ako ti dokazujú, že ťa majú, že môžu mať tak úžasnú kamarátku.
  Nevravím, že ja takýchto ľudí nemám. Mám jednu spriaznenú dušu, s ktorou sa poznáme 5 rokov a hoci si len píšeme cez facebook a cez sms-ky, stále si večer predstavujem naše prvé stretnutie. A ja verím, že príde!

  Písala si o svojom detstve aj ja som čosi o tom mojom napísala a bola by som rada, ak by si ma práve ty bližšie spoznala. http://joysandwories.blogspot.sk/2015/05/moje-detstvo-cast-prva.html

  OdpovedaťOdstrániť
 10. jeej tak to je naozaj vynimocne! Drz si takych kamaratov, stoja za to!

  Pozyvam na GA o balicek kozmetiky, tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2015/05/giveaway.html

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Hezký článek! Svým kamarádů si moc važ, takových je v dnešní době opravdu málo! Jinak na těch fotkách v koláži ti to moc sluší, ráda bych na tvém blogu viděla více tvých fotek, protože si moc krásná baba :)
  FASHION & BEAUTY

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Tie papieriky sú hrozne super nápad!! Čoskoro sa budem lúčiť s kamarátmi a tuším sa tým inšpirujem :)) Ale inak omg, hrozne krásne darčeky, také mega kreatívne a joj, úžasných ľudí máš okolo seba <3 hrozne krásny bol tento článok :) -M

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.