Tell 'em That It's My Birthday

utorok 28. apríla 2015

Momentálne som asi najšťastnejší človek na planéte.
A hoci ma to stále trochu desí, lebo vždy to bolo ešte rokešte tri mesiace, ešte štyridsať dní, ešte týždeň, a odrazu v kalendári svieti mne tak známy dátum a pri ňom číslica 18.
A je to zvláštny pocit. Ako malá som sa neskutočne tešila na svoje narodeniny, teraz sa hoci tiež veľmi teším, cítim, ako rýchlo ide čas a mám strach, že sa jedno ráno zobudím a budem mať päťdesiat.
Veľa sa toho nezmení, ja viem. Včera bol normálny pondelok, dnes som pochodila po škole s úsmevom na tvári a objímala mojich spolužiakov želajúcich mi všetko najlepšie, zajtra bude streda ako každá iná. Teda až na to, že idem na krajské kolo Hviezdoslavovho Kubína. Ale predsa mám znova pocit, že sa mi otvárajú ďalšie nové možnosti, ako keď v decembri otvárate maličké okienka adventného kalendára a vždy vás čaká niečo nové, nejaké prekvapenie.
Lebo taká bola moja sedemnástka. Počas minulého roka som musela spraviť mnoho rozhodnutí, stála som na mnohých križovatkách, smiala som sa, plakala, no mám pocit, že som si to užila.
A preto dúfam, že i ďalší rok bude takýto. Začal sa viac než len perfektne - dnes bol najlepší deň v mojom živote a myslím, že krajší vstup do osemnástky a do dospelosti som si ani nemohla priať. Ešte viac sa potvrdilo, akí úžasní sú moji spolužiaci a ako veľmi ich milujem, že mám najlepších rodičov a sestry na svete. A som za to všetko veľmi vďačná. A ďakujem.

Krásnych rozprávkových osemnásť červených ruží. Rozvoňali celý byt.

Moje tri nové bábätká - najväčší je Joan, v nedokončenom teráriu je Julianne a Jessi má iba dočasný domov.

Mini sneak-peak vecí, ktoré som dostala - a to ešte nebola triedna ani rodinná oslava. Tony čokolády; kniha, ktorú sa neviem dočkať, kedy si prečítam; mini spomienky na detstvo; zlatý prsteň, ktorý dal môj dad mojej mum, keď som sa narodila; založenie môjho vlastného účtu, na ktorý mi rodičia dali nemalú sumu. Ktorú si určite nezaslúžim - nič z toho si nezaslúžim.

with all love.
bee.
twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

22 komentárov

 1. VŠETKO NAJLEPŠIE!!!! :) uži si to, lebo po dvadsiatke to už nebudeš počítať a zrazu si uvedomíš, že už máš 25! (áno, presne, hovorím o sebe) :D a ten prsteň...och, krásne :)

  LaBlanche

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem, honey :) Aj z osemnástky mám divný pocit :D

   Odstrániť
 2. Všetko najlepšie teda prajem! :) Podostávala si krásne veci a to s tým prsteňom a ružami, mi príde nesmierne milé.♥
  JarnáGiveaway
  LeušLifestyle

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Prajem Ti krásne narodeniny! Nech sa Ti darí a nech si hlavné šťastná, lebo od toho sa všetko ďalšie odvíja. :))
  A s tým, že to prestaneš počítať ako spomenula slečna vyššie je vážne pravda. :D Len teraz nedávno som mala niekde napísať svoj vek a napísala som 18. A frajer ma opravil, že už mám 20. Bolo to divné, neviem ani kedy som mala 19 :D :D

  www.danycuks.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Málo kedy sa stane, že hneď čo prídem zo školy, tak musím ísť na facebook- pretože niečo potrebujem poslať spolužiakom, spolužiačke alebo musím dať niekomu niečo vedieť. A včera takýto deň bol, hneď ako som prišla zo školy, tak som ti musela ísť napísať všetko najlepšie. Pretože viem, ako ťa tá osemnástka desila. A len nedávno sm mali úvahu na slovinu: Chcela by som byť dospelá? Dala som tam tú vetu, že ma číslo 18 desí. Onedlho to čaká mňa a stále tomu nedokážem uveriť.

  Dostala si úžasné darčeky, osemnásť krásnych ruží, to by ma nenapadlo. A ten prsteň :o Vidieť, ako ťa rodičia milujú.

  Tiež som sa len nedávno zhrozila, že môj brat bude mať v auguste 21. Kedy tak vyrástol?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aw, honey, ďakujem krásne :3 Je to zaujímavý pocit - nezmenilo sa nič a predsa všetko :D

   Odstrániť
 5. Všetko najlepšie ti prajem ^^ A darčeky si určite zaslúžiš!

  hellomynameisev.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Zaslúžiš! A všetko najlepšie! 18-tku si zatiaľ ani neviem predstaviť. :)) Tie ruže sú super. Knihu Fangirl som už videla a tiež by som si ju chcela prečítať. :))

  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem krásne :3 Fangirl som zatiaľ iba preletela, ale určite na ňu potom napíšem i recenziu :)

   Odstrániť
 7. Síce som ti písala ešte v predošlom článku, keďže som nevedela, že napíšeš osobitný článok ale ešte raz /oneskorene/ ti prajem veľa veľa šťastia zdravia a všetkého čo k tomu patrí. rada by som ti možno v budúcnosti niečo aj ja poslala ak to bude možné:)) tie ruže sú prekrásne a je strašne zlaté že je ich 18:) osláv to poriadne :))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem krásne za oba blahoželania, honey :3

   Odstrániť
 8. Mňa už asi urve, už tretí raz píšem ten istý komentár a ani raz mi ho neposlalo (alebo možno poslalo a budem ako trápna tu tri razy to isté písať :D)
  Tak ešte raz teda :D
  Daj mi vedieť aká je Fangirl, už dlhšie si to chcem prečítať :D
  A to s tým adventným kalendárom - čo bola veľmi pekná veta mimochodom - nemusíš sa báť, podľa mňa to tak budeš mať celý život :)
  Oh a neverím že už máš 18 omg, si pamätám akoby to bolo včera keď si stresovala že budeš mať 16! :D

  OdpovedaťOdstrániť
 9. všetko najlepšie, aj keď trošku neskôr :) a teším sa na post o všetkých darčekoch! haha proste mám rada také posty :D
  ľúbezná

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.