My Favourite YouTubers | Part 1

štvrtok 16. apríla 2015

Počúvam Tenerife Sea od Eda Sheerana a premýšľam nad dneškom, zajtrajškom, zajtrajšom večere, o jednej konkrétnej osobe, o všetkom, čo sa stalo i nestalo. Dnes som si trochu oddýchla od školy, a namiesto toho som sa postresovala na okresnom kole Hviezdoslavovho Kubína. Kde som skončila ako prvá, čo ma neskutočne prekvapilo, no i potešilo. Stále je tu však milovaný piatok a písomka zo slovenčiny, na ktorú sa mi nechce učiť, a nemčinka, no pravdu povediac sa dosť teším na večer, kedy si pôjdeme väčšina triedy sadnúť a osláviť Kubkove narodeninky. Aký je zatiaľ váš týždeň?


Snažila som si spísať nejaký zoznam mojich obľúbených YouTubers, no keď som prechádzala všetkých, čo sledujem, tak som nevedela vybrať iba troch či štyroch, ktorých by som spomenula v článku. Preto by som z toho spravila menšiu sériu - v každej časti po troch YouTubers.
Na začiatok to budú moje najobľúbenejšie beauty slečny z Anglicka, ktoré sledujem celkom dlho, no zbožňujem ich.

Keď nepoznáte Zoe Sugg minimálne z videnia, tak asi bývate v jaskyni. Momentálne patrí medzi najúspešnejšie beauty Youtubers vôbec. Má obdivuhodných a závideniahodných 7,7+ miliónov odoberateľov, vlastnú značku beauty produktov a knihu. Takisto píše blog [here], no kvôli množstvu povinností už naň toľko neprispieva. Jej videá sú nielen skvelým odreagovaním po náročnom dni, ale zasmejete sa pri nich, sú veľmi inšpiratívne a neuveriteľne človeka motivujú. A myslím, že určite si na jej channel-i nájdete svoje.

Tanyu som začala pozerať a odoberať nenávidím to slovo presne v ten istý deň ako Zoe - sú to veľmi dobré kamarátky, ktoré síce delí pár kilometrov (Zoe býva v mojom zbožňovanom Brightone a Tan v Londýne), no i tak sa pravidelne stretávajú a natáčajú spolu videá. Tanya je pre mňa úžasnou inšpiráciou - ani si nepamätám, že by jej krásnu tvár niekedy nezdobil úsmev, vždy sa snaží rozosmievať ostatných a je vždy veľmi milá a priateľská. A ak hľadáte niekoho, kto vám spríjemní nedeľné večery, Tan je tá pravá.

Niomi - alebo Nimbob, ako ju prezývajú kamaráti - je jediná YouTuberka, ktorú sledujem od jej úplne prvého videa, ktoré zverejnila hoci len rok dozadu, má úžasných milión subscribers. No do môjho vedomia sa dostala ešte oveľa skôr - takisto má svoj blog [here], no je priateľkou Marcusa Butlera, ktorý je tiež veľmi známy YouTuber ale o ňom možno v budúcich článkoch. Takisto je pre mňa obrovskou inšpiráciou, nielen tým, čo sa jej za posledný rok podarilo, ale takisto jej lifestyleom a štýlom. Každé jej video mám prezreté od začiatku do konca a každú nedeľu sa neviem dočkať, kedy mi na mobile zasvieti upozornenie, že zverejnila čosi ďalšie.

Poznáte/Sledujete tieto YouTuberky? Chceli by ste pokračovanie tohto článku?
with all love.
bee.
twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

10 komentárov

 1. Z týchto youtuberiek poznám a sledujem iba Zoellu. Jej videá sú fakt skvelé a rada ich pozerám. Mám taký pocit, že poznám aj Tanyu. teda určite som ju niekde videla, no netuším kde.
  Inak gratulujem k prvému miestu! :)) A užívajte so, keď pôjdete niekam s triedou - nech je to kdekoľvek, s triedou je vždy sranda. My sme sa akurát tento týždeň znova všetci rozhádali, a to len kvôli absolvetským tričkám - akú budú mať farbu a obrázok. No to bude ešte dlhý príbeh, akurát, že do zajtra v tom máme mať jasno...

  Ďalšé takýto článok by (aspoň mňa) potešil. Mám rada, keď sa môžem niekde inšpirovať - najprv tu a potom aj u samotných youtuberiek.

  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Zoellu sledujem aj ja - hlavne jej vlogy, ale o ostatných som veru nepočula;D Asi som nejako pozadu:D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Znám Zoellu, ale moc jí nesleduji. Ze zahraničních youtuberek sleduji Carli Bybel, která je neuvěřitelně krásná! :)
  FASHION & BEAUTY

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Na začiatok, gratulujem k umiestneniu :-)
  Zoe som začala sledovať asi len pred dvoma alebo troma mesiacmi a hneď som sa do jej videi úplne zamilovala! (A má naozaj pekného priateľa :-D)
  Chanel Tanyi síce odoberam, videla som však len asi 2 jej videá. Poznám ju vďaka videám Zoe.
  No a Niomi.. o nej počujem asi prvýkrát :-D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Zoe znám ale moc často ji nesleduju... Je krásná a roztomilá ale nějaký super mega fanoušek nejsem. Ty další dvě slečny neznám vůbec ale děkuju za typ, alespoň vím na koho kouknout, když bude nejhůř:D

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Veľmi ti gratulujem k umiestneniu:)) ja som sa zúčastnila školského kola ale nejak som neuspela, preferovali asi niečo iné, čo som síce nechápala ale to nevadí.
  Podľa mňa ak niekto sleduje Zoellu, tak je hriechom nesledovať ostatných pretože je neskutočné aké majú medzi sebou úžasné vzťahy a všetci sú kamaráti a venujú sa rovnakej veci. Príde mi to zlaté a táto skupinka Britov je podľa mňa najlepšia na youtube scéne.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Pozerám všetky ale Tan mám asi najradšej :D

  OdpovedaťOdstrániť
 8. hahaha asi fakt žijem v jaskyni :D a blahoželám k prvému miestu - isto zaslúžene :)

  LaBlanche

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Zoe a Tanyu poznám, ale o Niomi som ešte nepočula :)
  janesworldblog

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Milujem ich všetky! Sú mojou veľkou inšpiráciou, najmä Tanya kvôli jej knihe, ktorá už prišla na Slovensko! Poznáš Maddi Bragg alebo Sarah Hawkinson? Ak nie rozhodne si och vyhľadaj, sú úžasné. :)
  http://valley-of-the-dollss.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.