March Playlist

štvrtok 2. apríla 2015

Konečne. Aj keď dnešný deň zbehol neuveriteľne rýchlo, a som si viac než len istá, že rovnako rýchlo zbehnú i celé prázdniny, ktoré i tak musím stráviť robením vecí, na ktoré počas týždňa nie je čas. Mám v hlave veľmi veľa plánov, no príliš málo času na ich realizovanie; čítam Will Grayson, Will Grayson a som z tej knihy unesená ráno som prečítala 80 strán a to sa deň ešte neskončil, mám v hlave veľa nápadov na články, ale i tak zo seba neviem dostať ani slovo; svoje myšlienky sa pokúšam dávať aspoň do príbehov, ktoré nikdy neuvidia svetlo sveta, pretože je to iba výpis mojich pocitov, ktoré nikomu nehovorím, lebo nikoho môj život nezaujíma lebo nimi nechcem zaťažovať ľudí okolo mňa.


Marec zbehol rýchlejšie, než som čakala. Mám pocit, že som si ani nestihla niektoré pesničky dostatočne obľúbiť, že som sa k mnohým ani nedostala a aktuálne hity ešte v mojom playliste nenašli miesto. No i tak som sa rozhodla podeliť sa o aspoň to málo.with all love.
bee.
twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

12 komentárov

 1. To já se opět sekla asi u 5 písniček, které poslouchám pořád dokola :D:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. bee, úplně libovej hudební vkus máš. znám každou písničku z tohohle plejlistu a jsou úplně boží. (a úplně žárlim na tvůj blogspot, že můžeš udělat takovýhle kousky se spotify, úplně mě se*e, že mi nejde udělat žádnej design :(((( :D)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Eda Sheerana mám taky ráda :D akorát teď mě baví thinking out loud

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Som úplne zamilovaná do Tenerife Sea. Vlastne do celého Eda, pretože on je pre mňa božský. Pri pesničke Same Mistakes som dosť veľa plakala. Už aj pred tým. To bola jedna z pesničiek, ktoré ma dojali a preplakala som pri nej veľa.
  Vlastne všetky pesničky sú tam skvelé. Photograph zbožňujem, Spaces, Everybody´s Watching Me, Afraid ... veľké srdcovky!

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Z tých pesničiek poznám iba Photograph a zbožňujem ju! Teraz som sa opätovne zaľúbila do Give me love. Ostatné pesničky vôbec nepoznám, ale rada si ich vypočujem. Možno sa mi zapáčia. :))

  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 6. ja teraz stále počúvam staré pesničky od McFly :D ak nepoznáš nevadí, ide o to, že to počúvam stále dokola a ani neviem prečo :D
  ľúbezná

  OdpovedaťOdstrániť
 7. ja zas tieto prázdniny vidím len na oddych; síce mám naplánovaných niekoľko vecí, ale nie je to nič extra. predsa len, som doma vkuse od minulého piatku, takže som už toho celkom dosť postíhala (teda to, čo sa dá robiť popri chorobe). písanie sa stáva čím ďalej, tým viac mojim únikom z reality alebo vyliatím všetkých pocitov a nálad. väčšina - vlastne asi všetky - z nich, príbehov, momentov, myšlienok, zostane niekde skrytá, lebo ide o veci, ktoré nechcem dávať ani na blog (čo je okrem rozprávania sa s najlepšou kamarátkou miesto, kde som najúprimnejšia a odhaľujem najviac zo seba); takže v tomto ťa úplne chápem.
  my dve, čo sa týka hudby, toho spoločného moc nemáme, z týchto konkrétne milujem len pesničky od the nbhd, obe sú srdcovky.<3

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Ahoj. Moc pěkný blog, získala jsi novou čtenářku! :)
  Ráda bych Tě pozvala i na svoje stránky, pokud se Ti budou líbit, doufám, že se i ty staneš mou čtenářkou! :)
  Přeji pěkné velikonoční svátky,
  s pozdravem
  Nina
  http://newayofashion.blogspot.cz/
  https://www.facebook.com/newayofashion?ref=bookmarks
  https://instagram.com/ninawagnerova/

  OdpovedaťOdstrániť
 9. I Want You To Know jsem si naproti tomu, že Selenu Gomez vůbec neposlouchám, docela oblíbila :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Hned jsem ti na Spotify dala follow! :D :)))))

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Já jsem dneska stáhla do počítače Spotify a celý den jen poslouchám písničky a píšu články :-)
  thedefinitelydifferent.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.