Let's Make Some Memories | Photos

nedeľa 26. apríla 2015 Saris Castle, Slovakia

Maximálne unavená a vyčerpaná, s boľavými nohami a chrbtom, s malým otlakom na nohe, stále nenaučená zajtra do školy, no predsa šťastná a spokojná ako už dávno nie. Ja sama by som na Dobývanie Šarišského hradu asi nešla, ale akosi rýchlo sa z toho stal mini výlet spolu s Korny, Romanou, Tomášom a Kajkou. Zase sme sa nasmiali, pokecali si, urobili asi dvesto fotiek, ktoré som potom v autobuse na ceste domov popremazávala na nejakých sto, no hlavne sme boli spolu a máme ďalšie zážitky a spomienky. Aj keď sme to samotné dobývanie nestihli.
Ale i tak bolo dosť ťažké vybrať nejaké schopné fotky.with all love.
bee.
twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

7 komentárov

 1. Boli sme tam na štedrý deň a ten les, cez ktorý sa tam ide ma zaujal asi viac ako samotný hrad. :) No teraz to tam muselo byť zaujímavejšie. pre mňa platí heslo: Je jedno kam, ak sa ide s kamarátmi, vždy je to sranda. :))

  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 2. To mohlo byť super! Určite sa tam niekedy pôjdem pozrieť (ďakujem za tip) ^^

  hellomynameisev.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tak ti Bee. všetko najlepšie k 18-tym narodeninám prajem. :) Aké to bolo sa dnes zobudiť, ako osemnásť ročná? :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. tie fotky sú krásne, ja by som tiež veľmi rada išla na takýto menší výlet s kamarátmi, vyzerá to byť sranda :)
  bebs ty máš dnes narodeniny :O ježiš a k tomu 18?! to je vek teda ... ja si neviem predstaviť aké to presne bude. ale tebe prajem všetko len to najlepšie a najkrajšie. nemysli na to, že musíš nabrať viac zodpovedností a tak ďalej, proste si len užívaj, pretože si mladá a teraz prišiel ten čas, kedy si život musíš začať ozaj užívať. prajem ti, aby si si splnila všetky sny, aj tie, ktoré inak vyzerajú na prvý pohľad nesplniteľné. veľa lásky a taktiež zdravia pravdaže:)) uži si svoje narodeniny:)))

  OdpovedaťOdstrániť
 5. I love you style, photos and personality. Keep going !!

  Môj BLOG /KLIK/

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.