DIY Origami Lucky Stars With Your Wishes

streda 8. apríla 2015

Mala som na dnes pripravený trochu iný článok outfit a cítim sa trochu blbo, že tu znova pridávam DIY. Ale aj to málo istoty, čo som mala a bola som zvedavá na vaše reakcie, som stratila. No nemám ani len predstavu, aké fotografie by som dala k niektorým článkom, nemám ani čas nič fotiť.
Dnešok bol i napriek len piatim vyučovacím hodinám veľmi náročný a mám z neho veľmi zlý pocit; čítam Drak sa vracia, ale už dúfam, že čo najskôr prejdem na niečo iné; nejdeme na súťaž z dramáku; ani trochu sa mi nechce učiť chémiu na zajtra a momentálne jediné, čo chcem, je vliezť do postele spolu s Harrym plyšovým psom a čakať, kým na mňa doľahne spánok. Čo - koniec koncov - by určite nebolo dlho.


Keď máte tumblr alebo weheartit, určite ste tieto papierové hviezdičky už videli. Mňa ich naučil skladať môj o-polovicu-mladší bratranec, no už ani neviem prečo - prestala som ich robiť. Avšak prednedávnom som premýšľala, čo so skleneným svietnikom, ktorý som viac-menej zničila tým, že sa v ňom roztiekla sviečka, no nemala som srdce ho vyhodiť.


You Will Need:
papier
nožnice alebo rezák
pravítko
ceruzka


Niekde sa dá kúpiť už hotový papier priamo určený na lucky stars - u nás som ho však ešte nevidela.
Papier môžete použiť akejkoľvek farby. Dobre vyzerajú i farebné hviezdičky [here, here, here], mne sa však páčili len biele. Klasickú veľkosť A4 iba rozdeľte dve A5-ky, z ktorých vytvoríte 21 prúžkov o veľkosti 1x14,8 cm.
Hoci na prvý pohľad to nevyzerá tak ťažko, keď chytíte do rúk kúsok papiera, bude to už o čosi náročnejšie, ale nevzdávajte sa. Možno prvé hviezdičky nebudú úplne dokonalé, časom už chytíte cvik a bez problémov ich budete skladať pri pozeraní filmu.


Na každý jeden papier som ešte pred tým, než som z neho poskladala hviezdičku, napísala nejaké jedno želanie - niektoré, ktoré verím, že sa i splnia, iné trochu nereálnejšie, ale predsa len - je to prianie.

with all love.
bee.
twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

9 komentárov

 1. Super, tohle vidím poprvé a moc se mi to líbí! :-)
  thedefinitelydifferent.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nie tak toto by som iste nedala, môže to byť akokoľvek jednoduché, asi by som sa to učila roky. Vyzerá to ale krásne. Hlavne to že si si tam dala priania je to super, je to krásne, ale pochybujem že ja by som niečo také dokázala :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Vyzerá to nádherne - aj biele, aj farebné. Origami sa mi veľmi páči, no nemám veľmi odvahu to skladať. pred asi troma dňami som si stiahla návod na vyrábanie zvieratiek z papiera, no najskôr skúsim asi toto! :))

  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tak to je krásné :) Takhle si udělat stars origami s přáním. Jen nebýt takový antitalent ale asi to o víkendu vyzkouším. Tyhle věcičky zbožňuju :) Otázka je, jestli mám doma ještě alespoň pravítko^^

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Je to nádherný nápad, popravde som to ešte nikde nevidela! Ja som na také skladačky a prkotinky úplne ľavá, pretože na to nemám nervy a obdivujem ľudí, ktorí si za to dokážu sadnúť! Aj tie farebné hviezdičky vyzerajú úžasne ♥ Ja by som asi urobila čierne, nech som iná;D

  OdpovedaťOdstrániť
 6. vyzerá tú úplne skvele, vyskúšam, ale či sa mi to podarí neviem, neviem, lebo ja som naozaj nemehlo :D ale budem skúšať
  ľúbezná

  OdpovedaťOdstrániť
 7. jednou jsem tyhle hvězdičky taky zkoušela vyrobit, vypadjí vážně moc hezky :)
  http://lifewithpett.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Ty hvezdicky jsou nadhernyyyyy, napisu si na neprecteny knizky na losovacku :)

  Soutez o prednabitou kartu do HM v cene 1000 Kc ;)
  http://rachel-roo.blogspot.cz/2015/04/velikonocni-soutez.html

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.