When I Wake Up I’m Afraid Somebody Else Might Take My Place

utorok 17. marca 2015

Song from title: Afraid - The Neighbourhood | ► play 


Vždy sa dosť dlho chystám na to, že konečne spíšem všetky svoje myšlienky a trochu vás zasvätím do môjho života, no keď mám konečne čas, neviem si urobiť poriadok v hlave. Takže tu určite nie je ani polovica toho, čo som chcela, no mnohé veci som už potrebovala dať von.

 • Ešte ak sa mám vyjadriť k Jazykovému kvetu, tak hoci bolo celkom fajn uliať sa na ten jeden deň zo školy a Marta s Karin mi potom naznačili, že by chceli, aby som šla i budúci rok, tak smola. Presedela a prestála som si asi štyri hodiny vedľa hlučných malých detí a za ten stres a extra hodiny nemčiny mi to nestojí.
 • Čo sa zase týka súťaže z dramáku, to bolo o inom. Celé doobedie som bola sama doma a poriadne sa vyspala. V našej kategórii sme boli tri skupiny, hralo sa celkom dobre, dívali sa na mňa traja moji spolužiaci, ale to, že som ani nevedela, či to stihli, mi nedovolilo stresovať sa, dívala sa na nás Miša, ktorá hru napísala a postúpili sme do krajského kola, za čo som veľmi rada.
 • Toto je náš posledný voľný týždeň, pretože presne o rok budem maturovať i ja.
 • Zamilovala som sa do The Neighbourhood a album I Love You. mi ide takmer nonstop. Sú to neskutočne dobré pesničky a ja ľutujem, že som ich nezačala počúvať už skôr.
 • Robím všetko pre to, aby som sa niektorým veciam vyhla, ale nakoniec akurát tak nestíham.
 • Mať ruky od striebra nie je taká sranda, ako by si človek myslel, lebo to nejde dole.
 • Ešte stále si nie som istá rozhodnutím, ktoré som pri výbere maturitných predmetov a odbore vysokej školy. Ale na druhú stranu som rada, že idem za svojim snom a nenechala som na ostatných a neskončila na tej medicíne.
 • Zo štvorhodinoviek som si vybrala geografiu, dejepis a seminár z náuky o spoločnosti; z dvojhodinoviek budem mať seminár z dejepisu, konverzáciu z angličtiny a literárny seminár, ktorý mi vlastne vybrala škola, lebo meškáme s učivom.
 • Chcem spať.
 • Prvé, čo na svojom mobile otváram, je vždy Tumblr a znova som na ňom závislá. Neviem, čo s tým, neviem prestať a ani nejako neplánujem.
 • Do konca piatej série Pretty Little Liars ostávajú dva diely. Jeden zajtra, ďalší o týždeň. A som z toho trochu mimo.
 • Čítam The Lord Of The Rings: The Two Towers už druhý týždeň. Nie som ani v polovici, je to dosť ponaťahované, ale chcem to dočítať až do konca.
 • Dnes sme boli na prednáške o finančnej gramotnosti. A bola to dosť nuda. Ale naučili sme sa, ako vyzerá kreditná karta.
with all love.
bee.
twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

7 komentárov

 1. Je super, ze si jdes za svym a neridis se podle ostatnich a gratuluji k uspechu s dramatakem :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Gratulujem k úspechu z dramáku, držím palce na krajskom kole. Je dobré, že si sa rozhodla sama podľa seba. :) ja niekedy Tumblr ani neotváram, lebo keď už sa tak stane, nikto ma odtiaľ nevie dostať. :D

  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ako prvé chcem povedať, že Afraid je dokonalá pesnička ako vlastne úplne všetky od nich! Gratulujem k dramáku, budem držať palce:) Najhlavnejšie je ísť za svojim snom a určite nič nebudeš ľutovať. Možno ti to raz bude tak pripadať, ale aspoň budeš mať čisté svedomie, že si sa nikým nedala ovplyvniť a rozhodovala si sa sama :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Vybrala si si celkom fajn predmety, ja by som asi vymenila len tú náuku o spoločnosti :D
  V poslednej dobe som nejak pozadu s PLL.. som asi iba na 10 časti z piatej série :'( Snáď to aspoň do budúceho týždňa doženiem.

  31shadesofaubergine

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Gratulujem k postupu do krajského kola. :) Nie, žeby vám nedali teraz pokoj a venovali sa maturantom, ale teraz chcú od vás školy a predmety. Nás sa pýtali v januári na školy a vraj čo sa týka maturitných predmetov, tak až v júni. :D Pozri, ak ťa biológia nebaví a chémiu nejako v láske nemáš. Fyziku tiež (vraj medicína je aj o fyzike), tak ťa nemajú čo prehovárať. Fúha, vy máte toho dosť na výber (čo som videla na stránke). Nie ako na našej škole. U nás ani seminár z náuky o spoločnosti nie je :D Je Náuka o spoločnosti pre osemročné gymnázia a pre naše, štvorročné je iba občianska náuka. Ináč to nebudete mať literárny seminár, ale seminár zo slovenského jazyka a literatúry :D Hej, musela som to ísť obkuknúť. :D A u nás je konverzácia v anglickom jazyku povinná :/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ešte som zabudla, že som jeden čas chvíľu premýšľala nad žurnalistikou, ale potom, čo som a od teba dozvedela, že ta treba dejepis som to rovno vyškrtla. Nenávidím ho, neučím sa ho a mám ho celý na háku.

   Odstrániť
 6. aj ja teda dodatočne gratulujem k postúpeniu, musíte mať z toho fakt radosť. :)) keď som naposledy bola na krajskom kole ja, príliš ma to nepotešilo. nemám rada postupovanie v súťažiach, do ktorých ma vyberú učitelia sami. potom tá moja snaha aj tak vyzerá. podľa mňa si urobila dobre, že si sa nenechala presvedčiť o tom, v čom si si ty bola takmer úplne istá. robiť to, čo ťa nebaví a nemáš to rada, je blbosť. zvolila si si zaujímavé predmety. mne by z nich nevadil ani jeden, okrem dejepisu. ten ja nemusím a nikdy asi ani mať rada nebudem (desím sa toho, keď sa budem musieť učiť históriu po anglicky). naopak, môj sen bol vždy byť lekárkou. biolu mám rada, chémia mi pripadá v pohode (uhm ešte sme sa v škole nedostali k tej poriadnej chémií, ale nevadí :D). každopádne, ešte mám dosť času do vyberania seminárov - cca tri roky ^^- a aj tak sa asi môj názor dovtedy zmení 91743947249krát. the ngbhd sú úžasní, zhodou okolností mi od nich práve hrá pesnička staying up. zamilovala som sa do ich štýlu, textov, ich, všetkého. tiež ma štve, že som ich nezačala počúvať skôr. :D ach moja milovaná prokrastinácia, mám to rovnako ako ty. úplne. vyhýbam sa všetkému, čo sa dá, odkladám na neskôr a potom nervy, čo robiť skôr.

  ďakujem za tvoj komentár, naozaj ma potešil a pomohol mi.:))

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.