The Emoji Challenge | TAG

piatok 13. marca 2015

Nakoniec tento týždeň nebol až taký strašný ako som si myslela, no i tak som viac než len rada za to, že je už piatok, že ide víkend. Ale nie je mi to veľmi na nič dobré, pretože zajtra sa chystáme do Poľska a celú nedeľu sa asi budem musieť učiť, keďže ešte stále nemám podoberané veci z dní, kedy som chýbala. Avšak zvyšok dnešného dňa plánujem stráviť pozeraním filmu, čítaním The Lord Of The Rings a počúvaním Taylor SwiftThe Neighbourhood.


Kto miluje Troya Sivana ako ja, aspoň z času na čas pozerá jeho videá alebo minimálne videl to posledné. Troye začal The Emoji Challenge, ktorá ma nielen zaujala, ale nútila i premýšľať o tom, ako by som cez známe emotikony popísala seba.
A ako už môžete vidieť v názve, bola by som rada, keby ste sa do tohto tagu zapojili i vy.

Písanie. Niečo, čo ma napĺňa, plne využíva a podporuje moju kreativitu, núti ma byť hore dlho do noci, robí ma šťastnou. Či už je to vyťukávanie príbehov na pokračovanie do notebooku alebo i ručné písanie krátkych scénok vytrhnutých z kontextu bez pointy do malého zošita. Milujem dávanie mojich myšlienok do slov a vždy to milovať budem.

Na druhej strane je to i čítanie. Málokedy sú chvíle, kedy nečítam žiadnu knihu - teda ak sa nerátajú momenty, keď sa psychicky pripravujem na tie somariny na literatúru aka Dom v stráni. Tento rok som si dala predsavzatie jedna kniha na jeden týždeň, no nielen že sa mi to zatiaľ darí, ale ani nemám pocit, že by som sa musela so niečoho nútiť.

Spomedzi toho množstva emotikon áut, autobusov, vlakov či iných označujúcich druh dopravy som náhodne vybrala práve túto. Milujem cestovanie a keby som mohla, hneď by som si pobalila a niekam vypadla spolu s fotoaparátom v ruke. A spomedzi všetkého je cestovanie vlakom moje najobľúbenejšie, keďže je rýchle, nie tak drahé a i pomerne pohodlné.

Aj keď si už tretí rok hovorím, že s dramákom skončím, tvorí nenahraditeľnú súčasť môjho života. Je to niečo, čo ma baví, milujem nielen našu triedu, kde všetky predstavenia vznikajú, ale i ten pocit, keď stojím na javisku s dievčatami, ktoré zbožňujem a plne dôverujem, s ktorými som v podstate vyrastala, keď ma oslepujú reflektory, potia sa mi dlane a splašene mi bije srdce. Vtedy cítim, že žijem.

Dlho som premýšľala nad tým, akého smajlíka by som zahrnula a akým by som opísala samú seba. Nie som človek, ktorý by mal stále úsmev na tvári, ale ani ten, ktorý by iba plakal. Preto som sa pozastavila práve nad touto - a vystihuje ma asi najlepšie. Stále hľadám samú seba, nálady sa mi menia pomerne často a snažím sa byť pozitívnejší a optimistickejšie naladený človek, ako som teraz. Čo ale vždy nejde.

Ako som už spomínala na začiatku, rada by som z toho urobila TAG - myslím, že je to celkom dobrá príležitosť popremýšľať nad samým sebou a ako sa sami vidíme a znova sa svojim čitateľom akosi priblížiť.

Preto ja ďalej nominujem:

Obrázok, z ktorého som obrázky vyberala, nájdete TU a tiež môžete odtiaľ vybrať svoje emojis.

with all love.
bee.
twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

10 komentárov

 1. To je opravdu super napad na tag :-) Knizky taky miluji, i kdyz uz nectu tolik jako driv, stale mam nejakou rozectenou a vsude ji s sebou beru. Driv jsem i psala, hlavne takove ty kratke vylevy pocitu zasazene do pribehu bez pointy. A cestovani vlakem je muj jednoznacne nejoblibenejsi zpusob dopravy. Posledni emotikon me zaujal, myslim, ze na me taky docela sedi :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. dramatak obdivuju, ja jsem to vzdycky chtela delat, ale nikdy jsem do toho nesla. na skole ani nic takovyho nebylo a hledat nekde kolem sem nemela odvahu. a ted uz jsem na to stara :-D

  zvu vsechny na probihajici projekt, je to neco na zpusob reality show, smirovani oblibenych blogeru, kdyby to nekoho zaujalo, budu rada, kdyz se zapoji :) http://rachel-roo.blogspot.cz/2014/10/jak-si-ziju-projekt.html

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Troya Sivana nesledujem, nesledujem ani žiadnych iných youtuberov, takže už len pri názve som nevedela o čo pôjde. Vedela som, že nejaká challenge, tag, ale slovo emoji vidím prvý (okej, čítala som to včera) raz. Ale emotikony náhodou už viem čo sú.
  Vybrala si dva/tri emotikony, ktoré vystihujú aj mňa. Páči sa mi, ako si to vystihla. Jedna kniha na jeden týždeň? To existuje toľko kníh, ktoré by ťa zaujali a čítaš každý týždeň? Ja si mám problém nájsť čas na tú jednu knihu za mesiac. (zrovna sa chcem pustiť na Eleanor & Park) To čo si napísala o dramáku je krásne. Určite školu dokonči. Už dávnejšie som sa ťa chcela spýtať, v ktorom si ročníku? Študuješ prvý či druhý stupeň? K tomu poslednému, aj ja hľadám samú seba. Stále neviem či som si svoje budúce povolanie vybrala správne, ale hlavne, či ma to uživí. Pretože po škole chce mama, aby som si hneď našla prácu. A kto vie, či o tých pár rokov budú na Slovensku nejaké seriály alebo filmy. Či sa vôbec budem mať z čoho uživiť. A čo sa týka písania, nechcem to brať ako povolanie, ale ako môj koníček, hobby. Nechcem vydávať knihy len pre peniaze, pretože v tom momente sa prestaneš stávať spisovateľom. :)
  Toto je druhý TAG, kde som nominovaná. Nečakala som to, že nominuješ aj mňa, veľmi ti ďakujem. Určite ho vyplním, možno aj dnes, žeby som ho prednastavila na utorok alebo to postnem z mobilu.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Troya poznám tak zbežne, ale je to zlatíčko a je to super nápad na tag určite. Je to odveci, ale máš super emoticony, ja ich používam strašne veľa, keďže furt mám pocit, že keď pošlem správu bez nich, tak si ľudia myslia, že som nahnevaná alebo nemám na nich náladu teda to dosť vystihuje moju povahu, keďže všade dávam buď taký ten od smiechu plačúci smajlík alebo srdiečka, smajlíky ma proste vystihujú celú :D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. To je super nápad - taký trochu iný tag ako všetky ostatné. Písanie a čítanie milujem a tiež cestovanie vlakom. Keď som v kupé, mám tam svoje súkromie, no je to zároveň rýchle a pohodlné. akurát že vlakom necestujem až tak často. :( :))

  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 6. O tejto challenge som počula od Troya Sivana tak ako ty ♥ Je to skvelý nápad a krásne ťa to vystihuje ♥ Ten posledný smajlík je životná pravda!

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Tak tohle je paráda:) Troya mám moc ráda a jsem strašně ráda, že jsi mě nominovala:) Tento týden nebudu mít moc času na blog a chtěla bych si dát záležet na tomto tagu ale určitě ho udělám! Jinak taky miluju cestování vlakem:3 Miluju i to, když tam usnu při tom cloumáním na kolejích:D

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Super tag, krásne si ho zvládla :) ďakujem za nomináciu ♥ určite ju splním, ale skôr to vidím na budúci víkend :D

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Keďže Troya nesledujem, ešte som o tom ani nepočula, ale musím uznať, že je to naozaj skvelý nápad na TAG! :)

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.