On The Road Again | Trip To Rzeszow In Poland

štvrtok 19. marca 2015

Keďže akosi - znova - nemám veľmi čas a ani sa mi nechce písať siahodlhé články, mala by som sa učiť slovíčka z nemčiny na zajtrajší test a prejsť si občianku na možnú písomku, namiesto toho idem pozerať predposledný diel piatej série Pretty Little Liars a potom ďalej čítať The Lord Of The Rings: Two Towers, lebo sa tam konečne niečo poriadne deje a i keď je to rozpísané na päťtisíc stranách, baví ma to. A už i tak som mala mať tú knihu dočítanú minulý týždeň.with all love.
bee.
twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

12 komentárov

 1. krásne fotky, a tá budova na štvrtej fotke od spodu je úžasná! a isto je Pán Prsteňov zaujímavejší ako nejaké učivo :D
  ľúbezná

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Do Poľska by som sa ešte veľmi rada niekedy pozrela, pretože Krakow ma ohromil;) Krásne fotky ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 3. This place looks so beautiful! <3

  Love always,
  www.loyaltofashion.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Pěkné fotky :) ... Knížku také plánuji, ale odrazuje mě "tloušťka" :D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. nice entry, i wait for my blog dear, follow me and i Follow you back, kisses

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Reakce na komentář u mě na blogu:
  Soutěž byla o znalostech v našem kraji, reálie, města, osobnosti, politika, zdravotnictví, bylo to převážně zeměpisné (takže i hospodářství a průmysl). Oproti školnímu kolu tam byly velké chytáky a otázky typu: kde sídlí společnost XY, podle popisu osobnosti určit o koho se jedná, hodně o politickém uspořádání kraje. jinak moc děkuji za gratulaci ;)!

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Zvu Tě na SOUTĚŽ , ve které můžeš vyhrát den se značkou Yves Rocher, se mnou, dalšími bloggerkami a především se zúčastnit projektu, díky němuž můžeš ukázat svou lásku k přírodě :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Ja som v Poľsku ešte nebola, teda ak sa neráta plavba po Dunajci, kde sme boli takmer na Poľskej strane. Určite by som tam raz zašla, z fotiek to vyzerá super:))

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Krasne fotky :-) Premyslim zda zkusit Pana prstenu precist, fantasy tolik nemusim, ale zase kdyz uz se mi nejake zalibi, tak poradne :-D Napriklad Harry Potter (samozrejme) a Game of thrones :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Úžasné fotky! :) Ten pohľad na tú ulicu so stromami je super. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Skvelé fotky mesto vyzerá nádherne a určite je naživo ešte krajšie. :-)
  The city of fashion

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.