Love Yourself: Introduction

utorok 3. marca 2015

Mala by som teraz sedieť za fyzikou a učiť sa - no aj tak to pravdepodobne skončí iba pri robení nejakého ťaháku. Nechce sa mi. Nudia ma predmety, ktoré viem, že nikdy v živote nebudem potrebovať. Na jednu stranu sa neviem dočkať, kedy si viac-menej sama zostavím rozvrh, no musím priznať, že ma to dosť desí. Stále si so svojim rozhodnutím nie som na sto percent istá.
Tento článok znova zverejňujem s malou dušičkou. Ale KornyRomana sa netvárili, že to je otrasný nápad, tak verím, že nebudete ani vy.


Tento nápad vznikol v jedno ráno, keď som nemohla zaspať a potom v sprche dve miesta, kde mám furt milión nápadov - kúpeľňa a moja posteľ. Chcelo to trochu uvažovania a premýšľania, no pravdu povediac, len čo mi táto myšlienka prvýkrát prebleskla hlavou, hneď som si vedela predstaviť samú seba, ako vyťukávam tieto riadky a ešte dlho po tom som ostala hore premýšľaním, o aké všetky tipy by som sa s vami mohla podeliť.

O čo vlastne ide. Bola by to taká menšia séria článkov o tom, ako zlepšiť svoj život. Ja sama sa o to pokúšam a jedno z mojich novoročných predsavzatí bolo i to, aby som po skončení roku 2015 bola človekom, ktorým som vždy chcela byť, no akosi som sa k tomu nevedela dokopať. A ak ani vy, tak môžeme začať spolu.
Sama neviem, koľko týchto článkov bude. Tém alebo myšlienok už mám asi sedem, možno osem, možno i viac, no som si istá, že ešte nejaké pribudnú za pochodu, preto si presné číslo nedovoľujem odhadnúť. Takisto som premýšľala o tom, ako často by články v tejto sérii vychádzali, ale momentálne sa mi viac páči predstava publikovať ich náhodne.

Na úvod ma už nič konkrétne nenapadá, ale ak máte ešte nejaké otázky, pokojne ich zanechajte dole v komentároch - rada na ne odpoviem.

with all love.
bee.
twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

9 komentárov

 1. Toto by bolo super!!! Ja sa tiež snažím mať sa rada a byť optimistickejšia, ale nejde mi to. Myslím, že môj pesimizmus a skeptickosť sú zakotvené hlboko vo mne. Dúfam, že ma tvoj nápad znovu motivuje. Mám rada tvoj blog :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Podle mě je to super nápad, na články se už moc těším! :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Fakt je to dobrý nápad. Teším sa na to. Ja som si práve asi pred hodinou začala robiť niečo ako Inspiration Book, volá sa to nejak inak, ale teraz mi to nenapadne a pre mňa to môže byť aj takto. Tam som si začala dávať fotky a obrázky a tiež budem po čase zhodnocovať, či sa mi niečo z toho podarilo.
  Motiváciu nachádzam práve vďaka Tumblr a Weheartit.
  Ale toto je skvelý nápad. Teším sa na články.

  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Dobrý nápad, určitě by to mohlo být super.:)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. skvělý nápad!:))

  PS: U mě na blogu probíhá GIVEAWAY, která bude již brzy končit!:)
  www.lovies47.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Super nápad, na toto sa naozaj teším ! :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. A inak ,máš krásny dizajn, robila si si ho sama, alebo použila nejakú šablónu ? :)

   Odstrániť
 7. Ahojky, určitě jdi do toho! :) Mě se to téma moc líbí, ale sama nevim, co bych psala :) Máš krásný blog a moc se mi líbí desing :) Mimochodem byla bych moc ráda, kdybys i ty navštívila můj blog, případně se stala mojí čtenářkou :) !! Měj se hezky..:)
  FASHION & BEAUTY

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Úplně skvělý nápad:) Originální a myslím, že to pomůže nejen tobě, ale i hodně dalším slečnám:)

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.