DIY Small Sewn Bag For Everything

nedeľa 29. marca 2015

Po namáhavom týždni sa stále snažím dať sa dokopy a nabehnúť naspäť do toho stereotypu, z ktorého som bola vyhodená ako z vlaku pri najvyššej rýchlosti. Včera som sa konečne poriadne vyspala, znova zistila, ako veľmi milujem moju posteľ; dočítala If I Stay a hneď za tým videla i film, takže možno tu pribudne recenzia; čítam Will Grayson, Will Grayson a verím, že to prečítam čo najskôr, pretože musím zase čítať veci do školy; mala by som sa učiť, no tak tajne dúfam, že nasledujúce tri dni prebehnú v pohode a v pokoji; spolu s Romanou začíname pozerať Pretty Little Liars ak to pozeráte, rada si prečítam vaše teórie, kto je Charles úplne od začiatku, lebo päť sérií sme čakali na moment, ktorý nám dal veľký prd. Ale o to väčšie vzrúšo to je.


Som maniak na malé taštičky. A v kabelke ich mám dokopy šesť. Nosím so sebou pomerne veľa vecí, čo mojim spolužiakom pripadá vtipné a robia si srandu z toho, že so sebou určite ťahám i motorovú pílu, no vždy, keď im súrne niečo treba - leukoplasty, nabíjačku, lieky, sponky -, hneď idú za mnou. Tiež som maniak na poriadok a musím mať v kabelke veci pekne upratané, preto je všetko rozdelené do malých taštičiek, aby mi to nelietalo medzi ďalšími drobnosťami.


You will need:
po dva kusy z dvoch látok, všetky rovnako veľké
zips zoženiete v galantérii za pár centov
niť, ihlu a špendlíky
nožnice a pravítko len na približné meranie látky


 1. Látky poukladáme nasledovne: vonkajšia látka dobrou stranou hore, zips smerom dole, vnútorná látka dobrou stranou dole a na mieste, kde sa všetky prekrývajú, ich zošijeme. Ak nemáte šijací stroj, zaberie vám to chvíľku, no klasickým jednoduchým švom to zvládnete za pár minút. Len pozor, aby ste sa nepichli.
 2. To isté opakujeme i s ďalšími dvoma kusmi látky a druhou stranou zipsu.
 3. Látky rozdelíme, položíme ako na obrázku nižšie a zošijeme. No pozor, ešte pred tým, než to zošijeme úplne celé kdesi v strednej časti vnútornej látky necháme približne štvorcentimetrovú medzeru na to, aby sme mohli všetko prevrátiť. Až tak zošijeme i dno taštičky, vnútornú časť vložíme dnu a všetko poupravujeme.

Keďže je som nakoniec modrú látku s mačičkami dala dovnútra farebných a divokých taštičiek mám veľa a mať jednu jednoduchú nie je na škodu a obyčajná čierna mi pripadala trochu nudná, do stredu som pomocou sekundového lepidla nalepila látkovú sovičku, ktorú som dostala od spolužiačky.


Keďže zatiaľ nemám poriadny obal na okuliare a len tak ich nechcem hádzať do kabelky medzi všetky ťažké veci, lebo by sa rýchlo zničili a poškrabali, táto kapsička je pre nich perfektná. No takisto sa hodí na na iné drobnosti, ktoré nechcete, aby sa vám len tak voľne prehadzovali po taške, popri pozeraní televízie vám zaberie jeden sobotňajší večer, veľmi jednoducho ju urobíte menšiu alebo väčšiu podľa vašej potreby, vyzerá veľmi dobre a je viac než len praktická.

with all love.
bee.
twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

11 komentárov

 1. Ta vypada krasne :-) Taky jsem ten clovek za kterym spoluzaci chodi s jistotou, ze mam naplast, zvykacku, Ibalgin a ja nevim co vsechno :-D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak tohle je úžasný ♥!
  http://attackoftrends.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásné, určitě něco podobného zkusím :-)
  http://thedefinitelydifferent.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Takéto taštičky mám rada a tiež musím mať vždy všetko porozdeľované, aby sa mi to nemiešalo. Mne sa to ale nikdy nejako nepodarilo urobiť, takže obdivuje ťa! :) Je to fakt pekné a tá sovička je zlatá. :))

  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tak toto je niečo krááásne:) Si šikovná :)

  www.danycuks.com

  OdpovedaťOdstrániť
 6. jéj to je milé :) ja mám tiež samé taštičky v kabelke a tiež sa mi chlap smeje :D

  www.la-blanche.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Ja taktiež zbožňujem malé taštičky, mám ich v kabelke asi 3, ale niečo také si ušiť sama by som asi nezvládla;D Si veľmi šikovná ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 8. ok, tak toto by som nezvládla. fakt nie, nevyzerá to komplikovane, ale ja by som to určte všetko poplietla a celé by to bolo zlé. ty máš ale schopnosť spraviť všetko tak krásne a dokonale, veľmi ti závidím toto, lebo si naozaj veľmi šikovná!
  ja mám inak tiež jednu spolužiačku, ktorá má pri sebe naozaj všetko a keď niekto niečo potrebuje, hneď ho pošleme za ňou, lebo sme si úplne istý, že ona tú vec bude mať. vôbec to nie je zlá vec, nikdy človek nevie, kedy sa mu tie veci zídu.

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Je to naozaj super nápad! :) Myslím, že by ma to po istej chvíľke prestalo baviť ako sa poznám :D Si vážne šikovná! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 10. To je úžasný :) Kamarádka si taky šije vlastní taštičky a já to vždycky obdivuju a tiše závidím :3

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.