There's Nothing Better Than A Trip With Your Best Friends | Bratislava

pondelok 23. februára 2015 Bratislava, Slovakia

Výlet, ktorý sme plánovali viac-menej od konca decembra, vyžiadal si najprv trochu plaču, presunutie, no nakoniec sme i tak celé natešené balili veci a dokola sa bavili o tom, čo všetko potrebujemedo čoho sa zbalíme. Po tom odklade som mala pocit, že ten dátum ani nepríde, no ani sme sa nenazdali a už sme sedeli do vlaku. A o ďalších štyridsaťšesť hodín sme v ňom sedeli znova.
No bol to perfektný výlet plný nekontrolovateľného smiechu, bolestí chrbta, nôh a ramien, prepchatých tašiek a nedostatku spánku.

Začalo to hľadaním našich miest vo vlaku; nasledoval smradľavý dedko s natretou nohou; divný starší pán; teta s křupkami; slečna, čo sa učila na prijímačky na VŠMU; dvaja až príliš zhovorčiví týpci; nočná Bratislava; mosty, schody, podchody; McDonald's, Panta Rhei a H&M; šľapanie na hrad, ktorý sme i tak museli obísť; príliš akčný ujo na preliezačkách; selfie; roztrasený most; kačky a čajky; hojdačky a Bebe keksy; trepanie sa do Auparku cez Sad Janka Kráľa; grécky šalátik; druhá návšteva H&MPanta Rhei; vyčerpané trepanie sa cez pol mesta; hľadanie nášho hostelu; čakanie na toho super týpka, ktorý si iba odskočil; ubytovanie sa pozostávajúce zo štverania sa na štvrté poschodie a unavené ležanie na posteliach pri počúvaní pesničiek; prechádzka po nočnom starom meste a cesta do Billy; deväťhodinový spánok, ktorý i tak nebol dostačujúci; okružná cesta cez všetky pamiatky; pavúk, medveď, čumil, suveníry; hľadanie Dunaja; nadšenie z Eurovei; tretia návšteva H&M a Panta Rhei; špagety s pestom a zapečená brokolica; Romanina babka, teta a bratranec; zastávka v McDonald's na čokoládu a machiato počas cesty na stanicu a hľadanie koša; krásny nový rýchlik; žolík, chrumky a cookies; ďalší otravný spitý týpek, lúčenie sa v Kysaku a jazda domov s polozavretými očami.
Máme na čo spomínať. No a keďže sa akosi začali ozývať naši ďalší spolužiaci s tým prečo sme ich nevzali tiež, onedlho pôjdeme niekam znova.with all love.
bee.
twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

15 komentárov

 1. Myslela som, že budete dlhšie, no asi vám to úplne stačilo :) Fotky sú super! ♥ Ja by som sa sama v Bratislave asi stratila i keď tam pravidelne, každý rok, chodím za kamarátkou :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Dva dni sú možno málo, ale neviem si veľmi predstaviť, že by sme tam boli dlhšie - neviem, čo by sme robili :D Krásne sme si to rozplánovali a prešli všetko, čo sme chceli, všetko sme videli, pofotili (toto je iba sedemnásť fotiek z 165). No a všade sme chodili s mobilom a google maps v ruke :D
   beelievin.blogspot.com

   Odstrániť
 2. To som rada, že ste si to tam fakt užili, naozaj by som si aj ja rada dopriala pár dní s kamarátkami niekde a trávila dni nakupovaním a potulovaním po meste, tak hádam to raz vyjde:))

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krasne fotky, jsem rada, ze sis to tam uzila :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Páni, ty teda vieš písať. teraz som si to predstavila oveľa lepšie, ako kedy si to písala normálnymi vetami. Najlepšie sú tie detaily. :) Koniec koncov, je jedno, kde si, ak si tam s najlepšími kamarátmi. My s kamarátkou už asi tri roky plánujeme výlet do Prahy, ale nie a nie to začať seriózne vybavovať, tak možno až v lete. :)

  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Určite taký výlet iba odporúčam. A ani nie nejaké také príliš seriózne plánovanie - my sme si dohodli iba ubytovanie a zariadili cestu. Žiaden konkrétny plán sme nemali, všetky cesty boli viac-menej spontánne a to na tom bolo najlepšie. Ani jedna z nás nemá rada také hromadné školské výlety s presným postupom, a preto sme sa tomu chceli vyhnúť a plnými dúškami si užiť toto krásne mesto :)
   beelievin.blogspot.com

   Odstrániť
 5. Bratislava je jedno z měst, které bych rozhodně jednou moc ráda navštívila :3 :)
  ... pěkné fotky :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. V Bratislavě jsem byla před Vánoci, bohužel jsem si to tam moc neužila, protože jsem onemocněla po cestě tam :D. Ale co musím říct je to, že jsme se zastavili ve výborné restauraci Zylinder (myslím, že to bylo na Hviezdoslavovu náměstí), kde nejen, že vaří skvěle, ale je tam i pekelně příjemná atmosféra! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. trošku mi připomíná naší návštěvu německa :D až na to, že jsme tam strávili asi pět hodin a pak jeli domů :D ale jsem ráda, že sis to užila (:

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Musím říct, že fotky nádhera a úplně ve mě oživl cestovatelský duch :D

  BayaChick

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Som rada, že ste si to užili, krásne spomienky a fotky ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Vypadá to jako super výlet, taky plánuju s kamarády něco podobného, tak snad nám to taky takhle vyjde :) -L

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Bratislavou jsem xkrát projížděla, ale nikdy jsem neměla možnost si ji pořádně prohlédnout:) Budu to muset v budoucnu napravit:)

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Ten "autobus" je nádherný!!! :D Krásné fotky

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Z týchto fotiek vyzerá to naše hlavné mesto aj celkom schopne, avšak podľa mňa je pomerne malé a človek ho prejde za jeden deň. Ale našla som si tu svoje milované miesto a tým je hrad Devín, najbližšie sa tam určite pozri, je to paráda.
  Bianka

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.