My Favourite Bloggers

štvrtok 19. februára 2015

Už len zajtra. Piatok, päť hodín. Z toho je jedna nemčina, na matematike píšeme písomku a geografiu nám spestrí praktikantka len verím, že nie tá ktorú sme mali dnes a naučila nás, že na Slovensku prší a sneží. O dvadsaťštyri hodín budem pobiehať po byte a na dvadsaťkrát kontrolovať, či mám určite všetko. Teším sa. A znova sa cítim zle, že sa do tej Bratislavy tak teším, ale neviem si už pomôcť, bude to super, my tri si to užijeme najviac, ako to pôjde, nasmejeme sa a všetko nafotíme. Snažím sa veľmi nestresovať, ale i to k tomu patrí a cítiť to také napätie je niekedy i fajn, lebo človek má pocit, že sa skutočne niečo deje.


Myslím, že každý z nás má svojich favourite bloggers, z ktorých čerpá inšpiráciu a motiváciu a tichučko im závidí to, akí sú originálni, krásni, talentovaní, koľko ľudí ich obdivuje a nasleduje a ako ďaleko to vďaka blogu dotiahli.
Sama neviem povedať, či sledujem viac zahraničných Česko akosi nepočítam blogeriek ako tých domácich, keďže ich sledujem veľa. A pod pojmom veľa myslím fakt veľa, keďže pri prechádzaní ich úžasných stránok často strácam pojem o čase, a tak sa stáva, že pri takomto obiehaní niekedy strávim i dve či tri hodiny.
Tu som však vybrala iba také top three zahraničné dievčatá, ktorých blogy otváram len čo sa dostanem k notebooku a kontrolovanie toho, či niečo nové nepridali, je jedna z posledných veci, ktoré pred zaspaním robím.


Danielle som začala sledovať už odvtedy, keď chodila s Liamom z One Direction. Už vtedy sa pre mňa stala akýmsi vzorom, zamilovala som sa do jej štýlu, do toho, ako vytrvalo ide za svojimi snami a to, ako vysoko sa dostala, je pre mňa obrovskou inšpiráciou.
Avšak po tom, čo sa s Liamom rozišli, som ju na chvíľu akosi stratila, ale to len do tej doby, kedy som prechádzala jej Twitter a zhodou okolností našla odkaz na jej blog. Odvtedy ho kontrolujem deň čo deň, nadšene čítam jej príspevky, rozplývam sa nad jej krásou a inšpiruje ma takmer vo všetkom, čo robím.
Blog Dan je viac-menej klasický lifestyle and fashion blog, no píše veľmi pútavo, ľahko a jednoducho sa to číta, jej príspevky sú obohatené nádhernými fotografiami a určite sa do I D L E L A N E . C O M zamilujete i vy.


Túto krásnu, milú a priateľskú Kanaďanku pozná väčšina bloggerov. Jej blog T H E W O N D E R F O R E S T . C O M má nielen veľmi obdivuhodný počet sledovateľov - čomu sa však nedá čudovať -, ale je i pravidelne obohacovaný novými príspevkami, ktoré sú inšpirujúce a originálne, človek sa do nich okamžite začíta a kvôli svojej pútavosti sa on nich nikto len tak neodtrhne. Jej blog je pre začínajúcich bloggerov priam ideálny, keďže svoje nazhromaždené poznatky ochotne posúva ďalej - a to i v podobe publikovanej knihy 365 Blog Topic Ideas, a svoju kreatívnu stránku naplno využíva pri navrhovaní krytov na mobily alebo tablety a takisto pri kódovaní šablón na blogy.


Last but not least - Alix. Nesledujem ju nejako dlho, ale jej blog i YouTube channel mám už prezreté z každej strany. I C O V E T T H E E . C O M je priam dokonalý nielen vzhľadom, ale i obsahovo - od designu, cez príspevky, cez jej záľubu v make-upe a oblečení až po minimalistický štýl, ktorý ju vystihuje. Fotografie, ktoré skrášľujú jej články, ste už určite niekde videli - na weheartit či tumblr-i sú veľmi často zdieľané a ja sama sa na ne dokážem pozerať celé hodiny a kochať sa nad ich perfektnosťou. Teda ak sa nezačítam do jej úžasne napísaných postov alebo nezapozerám do videí, v ktorých vymenúva svoje monthly favourites alebo opisuje make-up tutorial.

Aké sú vaše obľúbené zahraničné blogerky?
with all love.
bee.
twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

14 komentárov

 1. Z týchto vymenovaných sledujem len blog THE WONDER FOREST . Vďaka za tipy na ďalšie dve, určite si ich pozriem. :) Vôbec netuším koľko sledujem zahraničných a koľko našich domácich blogov, pretože je ich naozaj veľa. :D

  LeušLifestyle

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja zahranicni blogerky moc nesleduji, jenom na YT Zoellu :-) Ale jinak sleduju hrozne moc CZ a SK blogu, ale takove ty nejpopularnejsi jako napriklad A cup of style nebo Petra Lovely Hair vetsinou jenom ctu a malokdy komentuji :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ty jo, tak žádnou z výše zmiňovaných dam neznám, ale díky za tip:) Ráda se nechám inspirovat:)
  ...//Instantní krása//...

  OdpovedaťOdstrániť
 4. amazing Blogs
  thanks for sharing them <3

  hope you too visit my Blog <3
  http://miss-amelyrose.blogspot.de/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. vau žiadnu z nich nepoznám pritom mám strašne veľký počet obľúbených blogeriek :P Ako vidím, mám stále čo objavovať! :D :P Lovely Beauty Book

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ani jednu nepoznám, ale keď som si v krátkosti pozrela ich blogy, zaujali ma, takže sa tam ešte zastavím, keď prídem zo školy :D
  Predvčerom som tiež chcela urobiť článok o blogerkách, ktoré sledujem, ale potom som na to bola príliš lenivá, aby som sa do toho dokopala.
  Ale mám rada blog mariannan.com (dúfam, že to je dorbá adresa, ktorá má fakt úžasné fotky. Ale ďalej Kenza Zoutien napríklad. Zo slovenských zbožňujem blog SweetLadyLollipop.com alebo TheDominica.sk , tá má úplne úžasné články a je fakt kreatívna :D
  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Takové články mám moc ráda, protože vždy mi rozšíří obzory :)
  První slečna mě teda moc nezaujala, ale další dvě už sleduji na instáči :D

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Asi som mimo, ale nikdy som zatiaľ neregistrovala, že Danielle má blog. Pritom ju sledujem aj na instagrame. Ona je taká krásna proste a talentovaná. Naozaj som rada, že si ju tu spomenula, lebo inak by som asi na to neprišla. Všetky vyzerajú skvele, až tichučky závidím nad tými krásnymi fotkami a všetkým fakt!

  OdpovedaťOdstrániť
 9. O žiadnej z nich som ešte nepočula, ale určite navštívim ich blogy :)
  janesworldblog

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Tieto blogy nepoznám, no určite sa na všetky pozriem, vďaka za inšpiráciu... ;-).
  The city of fashion

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Vyzerajú zaujímavo :) Mám veľmi rada Song of style, ale moja najmilovanejšia je Chiara z Blond salad. Ona je proste úžasná :)
  Maj sa krásne!
  GlitterCircus

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Z týchto troch poznám len wonderforest ale wau. aj zvyšné dva blogy sú úplne krásne :3 vďaka za tip, idem si ich poprezerať :)

  www.danycuks.com

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Skvělé blogy:) Děkuji za tipy, alespoň vím, jaký blog navštívit :)

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Z nich poznám akurát Wonderforest, ona je úplne najlepšia ♥ A ako sa pozerala ostatné blogy, tak tiež sú skvelé. Vďaka za tip!

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.