Let's Travel The World Or A Trip To Kosice | Photos

nedeľa 1. februára 2015 Kosice, Slovakia

Ako tak premýšľam, nakoniec prichádzam s novým článkom akosi skôr, než som plánovala.
Netvrdím, že už mi je lepšie. Lebo nie je. A nemá zmysel tu kecať, že už som v pohode. Nie som a ani neviem, kedy budem. Ale už to nie je také strašné, ako napríklad v piatok.
Pôvodne to mal byť výlet to Bratislavy. Čo akosi nevyšlo, no pri tom množstve snehu je asi aj fajn, že sme nešli. Avšak s RomanouKorny sme si povedali, že i tak strávime nedeľu spolu, nech je to kdekoľvek. A i keď sme v Košiciach boli už všetky minimálne päťstokrát, naše kroky viedli práve tam.
Meškanie na už hneď prvý autobus; prestup v Kysaku; päťdesiat minútové meškanie vlaku, na ktorý sme nakoniec ani nešli; prechádzky okolo námestia; hádka o nejakej kaviarni, v ktorej som ja ani nebola; fotenie všetkých a všetkého; pípanie v H&M a v skoro všetkých iných obchodoch, do ktorých sme vošli, takmer jeden a polhodinový pobyt v Panta Rhei, cestoviny a Sprite, maniačenie na mobiloch, ďalšia okľuka okolo parku obohatená o fotenie nových profiloviek na facebook; nahnevaný ujo, ktorý tresol mobil o zem ako z filmu; rozdiel medzi McDonald's a McCafé; to perfektné orieškové latté, ktoré si už nikdy nedám; polo-beh na autobus a nikdy nekončiaci smiech - určite budeme mať na čo spomínať.


Načo mať normálnu fotku, keď my samé nie sme normálne...

with all love.
bee.
twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

7 komentárov

 1. Košice sú rozhodne krásne mesto, teda aspoň ja ho mám veľmi rada:) Dúfam, že ste si to poriadne užili :D Inak nám sa tiež bežne stáva, že pípame všade kde vstúpime a potom sa cítime trápne, lebo všetci na nás pozerajú ako na blbcov. Ale čo už to nevadí. Inak tá fotka kde ste všetky tri je podľa mňa super a ja som si až teraz všimla, že nosíš okuliare - mimochodom ti podľa mňa seknú!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nemusíš pridávať články každý druhý deň, ja proste pridám vtedy, keď mám čo a mám čas. Preto teraz bol tri dni po sebe príspevok, ale teraz neviem kedy bude. Plánujem jeden na deviateho. Či dovtedy niečo pribudne neviem. A potom odchádzam na liečebný pobyt, vynechám v škole týždeň a aj sa ukrátim o prázdniny a dobiehať to musím zajazdy, za tie dva týždne čo tam bude. A keď začnem mať pre to zle známky, poviem tatikovi, smola, na budúci rok nejdem. A až keď sa to utrasie, tak sa ozvem. Čo môže byť pokojne aj marec. Takže nemýľ si moju "aktivitu" :D
  Veľmi dobre poznám ten pocit, keď je zle. Vážne, v decembri som bola na tom zle ja. Už som premýšľala aj, že z ktorého miesta skočím. Je to našťastie za mnou, pomohla mi moja spriaznená duša, najobľúbenejší seriál a moja láska, do ktorej som už dva roky. :3 Časom sa to utrasie, určite. :)
  Muselo to byť super, kiežby som si ja tak mohla s nejakou kamarátkou vyjsť, to by som nejakú musela najprv mať. S mojou spriaznenou dušou sa poznáme len cez internet.
  Tá druhá fotka sa mi strašne páči :3 A na tej fotke kde ste spolu, ste všetky tri zlaté.

  Ešte ku komentárom u mňa. Sama neviem či to boli slzy šťastia alebo čoho. Samozrejme, že som bola rada, priam až nadšená, že pre pánajána ja som prospela s vyznamenaním a fakt nemám žiadnu trojku. Ale skôr to boli slzy z prekvapenia.
  Na film sa chystám, hneď ako prečítam Nebo nie je výmysel. Keďže aj to je sfilmované, tak pôjdem na dva filmy naraz. Ale kedy sa zase ku knihe dostanem, naozaj netuším.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Musel to být krásný výlet:) Sakryš, teď si říkám, že bych měla víc fotit... Ty těstoviny vypadají dokonale ♥

  DaydreamerNatty

  OdpovedaťOdstrániť
 4. To město je nádherné, Bratislava by určitě taky stála za hřích, ale do Blavy člověk může kdykoliv, do Košic si už tak často cestu nenajde. :-) Taky nemám zrovna nejvíc čas na blogování, ale společně se spolublogerkou Laur ze sebe dáváme to nejlepší! :-D Držím palce.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja mám práve že Košice rovno "za rohom" - vlakom sme šli asi polhodinku. Ale chystáme sa i do Bratislavy koncom februára, tak verím, že to už vyjde :D
   beelievin.blogspot.com

   Odstrániť
 5. Košice to hej, keď ich porovnám s Bratislavou tak sa mi aj tak zdajú krajšie, neviem si pomôcť. Vlaky však do Košíc meškajú skoro stále, to už som si zvykla za tie roky čo pendlujem medzi východom a západom minimálne 6 krát ročne, počas štúdia to bolo aj viac, teraz je to už však iné. Mám rada košické námestie, Katedrálu Sv. Alžbety, ktorá je už vraj úplne zrekonšturovaná, páči sa mi aj OC Optima ako by nie a celkovo to mesto je fajn. Teda no až na tú stanicu, ale tak prerábajú ju tak uvidíme
  Bianka

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.