It's Always A Great Time For Shopping | New In From Bratislava

streda 25. februára 2015

V pondelok som bola na brigáde, včera u zubárky a dnes, keď som sa i celkom tešila, že budem celý deň doma, ma sestry vytiahli von do mesta na čokoládu do Čukolády. Na čo sa ani tak nesťažujem, pretože i keď sme si všetky vzali knihy, že si budeme popri pití čítať, ani sme sa k tomu nedostali, pretože sme sa hodinu a pol rozprávali a smiali.
Začala som poriadne písať a plánovať články dopredu, keďže len čo na ďalší týždeň pôjdeme do školy, z toho počtu písomiek sa zbláznime; stále depkárčim kvôli výberu školy a čo ma najviac štve je to, že u nás doma to majú všetci úplne na háku a ešte nikto sa ma neopýtal, či už som definitívne rozhodnutá - čo ani zďaleka nie som; doslova hltám Girl Online; včera som videla Fifty Shades Of Grey, a len čo som sa dnes zobudila, niektoré scény som si musela pozrieť znova omg Christian bol mega úžasný, ale i keď som chvíľu uvažovala, že naň spravím recenziu, došla som k záveru, že nah všade je ich milión. Takže ju nečakajte. Ale čakajte recenziu na Girl Online. Je to perfektná kniha.


Okrem mojich nôh a ramien v Bratislave poriadne plakala i moja peňaženka. Ani radšej nepočítam, koľko som na tomto výlete minula - na ubytovanie, jedno, suveníry a veci spomenuté nižšie nešla nejaká maličká suma peňazí. No i tak sa vám pochválim s vecami, s ktorými dom došla domov a ktoré milujem.

Girl Online - 12.95€ | Yankee Candle - 1.80€ | Wooden Pegs - 1.92€

Z nás troch (ja, KornyRomana) som bola úplne prvá, ktorá do rúk brala veci s plným rozhodnutím, že to jednoducho musí mať. A v tomto prípade to bola kniha Girl Online od Zoe Sugg, po ktorej som túžila už odvtedy, keď oznámila, že nejaká kniha vyjde. Len čo som ju o ôsmej ráno v Panta Rhei zbadala, nepustila som ju z rúk. Keďže v jednom z mojich najobľúbenejších obchodov majú i sekciu Yankee Candles, poputovala som mnou Lemon Lavender, ktorá vonia úplne úžasne; a takisto v Bratislave mali i mini oddelenie s kreatívnymi potrebami, kde som našla biele drevené štipčeky, ktoré snáď onedlho uvidíte v DIY.

Bag - 24.99€ | Boots - 29.99€ | Necklace - 5.99€ | Rings - 4.99€

I keď sme s KornyRomanou prešli oveľa väčšie množstvo obchodov (prešli sme Obchodnú ulicu, Aupark a Euroveu), druhým a zároveň posledným, kde som si čosi kúpila, bolo H&M. Na túto kabelku som pokukovala ešte keď sme boli v Košiciach, no tentoraz som už bez nej nemohla odísť. To isté platilo i pri týchto krásnych členkových topánkach, ktoré mali i v plochej verzii, ale ja som sa zamilovala do opätku - navyše sú úžasne pohodlné, teplé a veľmi dobre sa v nich chodí. Som človek, ktorý nevie odolať kupovaniu drobností, preto do mojej zbierky pribudol náhrdelník a sada deviatich prsteňov.

with all love.
bee.
twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

10 komentárov

 1. To ťa obdivujem, že si zvládla toľko obchodných centier, ja prejdem Aupark a odpadávam :D Inak na tú kabelku som dávnejšie pozerala aj ja ale nakoniec som si vybrala inú.. trochu ti ju závidím! :)

  Sophisticated diary

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Pěkně jsi provětrala peněženkunjen co je pravda:D Ale nepochybuji o tom, že máš radost:) Knihu od Zoe jsem viděla na mnoha blozíh ale pořádně nevím, o čem vlastně je takže na recenzi se moc těším. Kabelky, boty, prstýnky i řetízek jsou parádní! Z H&M nikdy neodejdu s prázdnou:D Myslím, že ty prsýnky mám úplně stejné:D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Super nákupy, botky a kabelka vypadají skvěle! :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Mňa by strašne zaujímalo čo všetko vlastne tá kniha obsahuje, Zoe ju už veľakrát ukazovala aj vo videách ale akosi som nedospela k záveru, o čom je vlastne asi si to budem musieť nájsť ( ale na to som akosi lenivá :D )
  Kabelka aj čižmy sú krásne! Kebyže do školy nemusím nosiť občas niektorý deň tunu vecí určite by som tiež zainvestovala do nejakej z H&M ka pretože ich tam majú dokonalé presne také jednoduché aké sa mi páčia. Tak isto je to tam aj s topánkami. Všetky mi stále ulahodia očiam. Presne také prstene som tam hľadala ale nejak sa mi to nepodarilo neviem asi som si ich nevšimla alebo čo ale fakt sa mi páčia lebo sú také jednoduché a krásne. Určite sa necíť zle za to, že si na niečo investovala, pretože si investovala do seba, sú to tvoje veci a ja som stále bola toho názoru, že kým tie peniaze sú... tak prečo ich proste nedať na niečo, čo chceme a po čom túžime / pravdaže nehovorím o žiadnej kúpe auta skôr také bežne dostupné a cenovo ešte prijateľné veci :DD /

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tá kniha je zrejme zaujímavá, keď už dva dni po sebe ju vychvaľujú na dvoch blogoch. :) O takých prsteňoch uvažujem už dlhšie, no nikdy si ich akosi nekúpim, lebo si chcem šetriť na "výpredaje na Oxford street" (ako nás vždy upozorňuje angličtinárka, že práve v tom období, keď tam pôjdeme, sú zľavy). A zase viem, že ak by som si kúpila jednu maličkosť, ktorá z peňaženky veľa nevytiahne, to isté by som si možno povedala aj ďalších neviemkoľkokrát a tak by som veľa minula.

  Kabelka je super. Myslím, že v H&M sa nedá kúpiť škaredá kabelka, tam sú všetky skvelé. Ale na toľko nákupných centier je to dobrá výdrž, ja by som to asi nezvládla (a to mám nakupovanie fakt rada) :D

  DominicaLand

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Tak tá kabelka vyzerá skvelo, dlhšie sháňam nejakú veľkú, čiernu, ale musím si do nej asi poriadne zainvestovať;D A tie prstene a náhrdelník sú rozprávkové:D

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Boty jsou super. Knihu Girl oOline mám taky, a už se těším až si ji přečtu.:)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Mě by zajímala ta kniha, slyšela jsem na ni že je dobrá. Jinak se mi líbí kabelka, botky, yankee c., a kolíčky jsou roztomilé

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Super nákup! :) Určite sa vyplatil :3 :)

  leuslifestyle.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Veľmi sa mi páčia tie kotníkové topánky :)

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.