Somehow It Feels Like Nothing Has Changed

piatok 30. januára 2015
Keďže moje úbohé kecy vôbec nikoho nezaujímajú, skúsim aspoň to najdôležitejšie zhrnúť v niekoľkých bodoch:
 • Dnes sme mali chrípkové prázdniny. Čo je na GJAR-ku skutočne zázrak, keďže všetci už len čakáme, kedy nás zavolajú do školy i v sobotu. Tým pádom sme vysvedčenie dostávali už včera. Sama som bola príjemne prekvapená, že som mala vymeškaných len štrnásť hodín, čo je k celotriednemu priemeru - okolo štyridsať - pomerne dobré číslo. Avšak ten hlások v mojej hlave už nie je tak spokojný so známkami. Sama sebe nahováram, že tri dvojky - zo slovenčiny, fyziky a nemčiny - nie sú tak zlé, ale... Mohlo to byť lepšie. Vždy to môže byť lepšie.
 • Neviem spávať. Už z rôznych dôvodov.
 • Asi už definitívne ruším pridávanie článkov každý druhý deň. Nemá to zmysel a už mi dochádzajú nápady.
 • S ničím nie som spokojná. A sama neviem, čo vlastne chcem.
 • Byť doma sama a v tichu sa prechádzať po byte mi neprospieva. Keď som sama, jediné, čo mi robí spoločnosť, sú moje myšlienky. A znova ten hlások v mojej hlave, ktorý mi nedá pokoj a neustále mi pripomína, že všetko robím zle. Že nikdy nie som dosť dobrá.
 • Za tento mesiac som prečítala šesť kníh. A čítam siedmu.
 • Včera som dočítala Eleanor & Park. A dosť dlho som premýšľala o závere, o Eleanor a o Parkovi, o celom príbehu a o tom, ako mi tá kniha hovorí z duše.
 • Už dosť dlho mám pocit, že mám slzy na krajíčku, ale hryzenie si do pery mi pomáha, aby som sa nerozplakala úplne. Nič by to nevyriešilo.
 • V nedeľu sa s KornyRomanou chystáme do Košíc keďže tá Bratislava sa odsunula, no už tak zúfalo sa potrebujem dostať odtiaľto preč, že sa iba bojím, že i tento výlet nakoniec nevyjde.
 • A zajtra budem u babky, preto tu celý víkend nič nepribudne. A zároveň sa ospravedlňujem, že nebudem ani na vašich blogoch. Potrebujem už jednoducho na chvíľu vypnúť.
 • Pomerne často premýšľam o tom, že by som blog zrušila. Ale nedokážem to. Písanie ma baví, je to pre mňa spôsob, ako aspoň trochu dať von všetko to, čo v sebe dusím. Preto seriózne uvažujem, že budem mať súkromný blog. Že ho budem môcť čítať iba ja. Lebo i tak nikoho nezaujíma, čo tu píše.
 • Predstava toho, že by som mala robiť vodičák,  ma desí. Možno som fyzicky pripravená sadnúť si za volant, psychicky by som to nezvládla. A je to o to ťažšie, keď ľudia všade okolo mňa hovoria,  že sa nemám čoho báť. 
 • Nepijem, nejem, nežijem. A snažím sa nájsť zmysel svojho života.
with all love.
bee.
twitter | tumblr | instagram | ask | bloglovin

5 komentárov

 1. Súkromný blog? Prečo vždy keď si nájdem dobrú dušu a útočisko, tak za pár týždňov, mesiacov prestane tá osoba písať na blog? Už som takto o jednu moju najobľúbenejšiu blogerku -tangleds.blog.cz- prišla a nechcem prísť aj o teba. Hoci mám tvoj fb a viem aj tvoj e-mail, pocit, že si už od teba možno nič neprečítam ma ničí.

  Chrípkové hej? My sme tento týždeň mali dosť ľahký -o ňom bude príspevok zajtra- a dnes sme mali aj skrátené, ale chrípkové prázdniny som ešte nezažila. Ja mám 30 vymeškaných hodín, to spôsobili všetky tie kontroly po doktoroch, inak som doma nebola. Jedna moja spolužiačka mala 0.
  Mňa to dosť prekvapilo, že som prospela s vyznamenaním, a keď som to vravela mame, priznám sa, som sa rozplakala. Ale cítila som strašnú úľavu- pretože moja mama nevedela, že nebude žiadna trojka, ale klamala som ju, že budú tri trojky. Do druhého polroka si len želám si to udržať a možno si vylepšiť geografiu na jednotku. Huh, ja som neprečítala ani jednu knihu a tento mesiac, pretože moja lenivosť je hrozná.
  Som sama doma a prospieva mi to- hoci by mi viac prospelo napríklad čítanie knihy alebo si fakt uvedomiť, že ja nemám žiadnu trojku a som prospela s vyznamenaním.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Taktiež si hryziem peru, aby som sa úplne nerozplakala, väčšinou to nepomáha, ale aspoň viem, čo príde.. Pre mňa je takým malým osobným útočiskom moje tumblr, taktiež si nemyslím, že to niekto číta, ale koho to naozaj zaujíma, venuje tomu pozornosť.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Prosím prosím prosím dosť smutných článkov a toho, ako zle sa cítiš, pretože sa cítim zle aj ja. Nikdy nič nie je tak zlé ako sa zdá. Máš citlivé obdobie, ale to neznamená, že je všetko zle, tento blog nemá význam, že ho máš dať ako súkromný alebo nebodaj ešte zrušiť, to nie. Nie všetci to dokážu spraviť, ale naozaj si nájdi čas niekedy na to, aby si si všetko pekne usporiadala. Keď ťa nenapĺňa písať každý druhý deň článok, tak to nerob. Všetci čo sem chodíme ťa v tom myslím že budeme podporovať a taktiež to pochopíme. Teda ja určite áno. Hlavne buď šťastná a silná, všetko bude lepšie:)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Victory tiež čítala Eleanor & Park a tiež som nad tým uvažovala, no nedávno som si kúpila Nádherné tvory, takže najprv chcem prečítať to.
  Určite neruš blog, to by ma veľmi mrzelo! Rada sem chodím a čítam si tvoje články.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Nice blog!!!

  http://www.trendin.com/best-formal-shirts_411

  OdpovedaťOdstrániť

Latest Instagrams

© A STYLISH BEE. Design by FCD.